X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Leki do stymulacji - gdzie kupić?
Odpowiedz

Leki do stymulacji - gdzie kupić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sunmoon Koleżanka
    Postów: 32 17

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podchodzace do in vitro, gdzie kupowałyście leki do stymulacji, w aptece w klinice, czy w zwykłych aptekach?
    Są różnice w cenie?

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zwykłych aptekach tych leków nie dostaniesz. Ja kupowałam w aptece przy klinice. Ceny były porównywalne do innych aptek. Jeśli korzystasz z dofinansowania to leki w każdej aptece są w tej samej cenie.

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez problemu sa w aptekach, moze nie w kazdej, ale w wiekszych to na pewno.

    M&M
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ