X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną len-wspomagacz śluzu
Odpowiedz

len-wspomagacz śluzu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś z was stosuje? jesli tak to w jakich proporcjach?

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemie lniene w kapsułkach rzez cały cykl 3 razy dziennie. Działa ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie dzis kupilam mielony len, zalałam polowe szklanki,goraca wodą,i dodalam lyzeczke lnu,zobaczymy czy to cos da

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupilam len w tabletkach do ssania. a na pierwsza faze kupilam wiesiolek. narazie po 1 kapsulce dziennie. na ulotce pisze ze 1-2 razy dziennie brac.

  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się ma do tego olej lniany? Wie ktoś cos?

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie len nie działał. Najpierw postawiłam na ten w ziarenkach i robiłam z niego kisiel - szklanka wody + 2 łyżki siemienia lnianego (można do smaku dodać np. soku malinowego). Potem przerzuciłam się na siemię lniane ostawiane na noc i rano piłam glutki, też nie pomogło ;)
    Później kupiłam len mielony i dodawałam go do wszystkiego - od jogurtów, przez posypywanie nim kanapek, po dodawanie go do sosów i zup. Pomogło :D
    Teraz siemię odstawiłam, a śluzu mam pod dostatkiem :)
    Ale jednak nic nie przebije u mnie ilości śluzu po syropach wykrztuśnych...
    Kopiuję swój stary post, może przyda się tym, które nie są w stanie przełknąć glutów lnianych :)

    Syropy wykrztuśne zawierające gwajafenezynę - GuajaVis (ok. 6zł za 150g i ok. 8zł za 200g), Guajazyl (ok. 11zł za 200g), Robitussin Expectorans (ok. 12zl za 100ml), Sudafed Muco (ok. 11zł za 150ml), Vicks MedExpecto (o smaku miodu i imbiru - ok. 17zł za 180ml) :)

    Najtańszy jest więc GuajaVis, ale jeśli chodzi o skład, najbardziej opłacalny jest zakup Guajazylu (aż 125mg gwajafenezyny w 5ml), lub jeśli nie lubicie smaku mięty, Sudafed Muco w wersji miód i cytryna (100mg w 5ml) czy Robitussin Expectorans (bodajże wiśniowy - 100mg w 5ml). Vicks też jest całkiem dobry, ale w 5ml mamy niecałe 70mg :)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ