Forum Starając się z pomocą medyczną Levoxa-pomocy!
Odpowiedz

Levoxa-pomocy!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • izabel_ka Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2017, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Proszę o pomoc - w wymazie wyszła mi bakteria - klebsiella pneumoniae. Dostałam antybiotyk Levoxa. Biorę go 4 dzień a mam brać 10 ale czuję się po nim fatalnie. Nie mogę spać w nocy - zasypiam o 4 nad ranem a wstaje o 6, mam drętwienie skóry, języka, zaburzenia równowagi. Czy jest inny lek który może wyleczyć ta bakterie? Nie dam rady trwać w takim stanie rzeczy jeszcze 6 dni...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 19:22

klz9df9hfcgim225.png
    3jvzvcqg94bxkons.png
    Starania od 2016 r.
    Mutacje: hetero MTHFR/ homo PAI
    NK 15%/AlloMlr 9%/Rozjechane cytokiny
    3 IUI ;(
    3 procedury ICSI
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ