X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Luteina 200mg sprzedam
Odpowiedz

Luteina 200mg sprzedam

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 5 lutego 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiadam luteinę 200 mg 25 tabletek ważne do 11/2020 plus aplikator.

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Ewela1005 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 17 marca 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiadam na sprzedaż luteine 200mg dopochowowa 26 tabl z 30 bez aplikatora termin ważności 01/2023

  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 2626 661

    Wysłany: 17 marca 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela1005 Jestem zainteresowana zakupem. Napisz mi na meila [email protected]. dziękuję:)

    43e007b402535b35389a1a34ce3b22f8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ