Forum Starając się z pomocą medyczną Luteina - brac czy nie?
Odpowiedz

Luteina - brac czy nie?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • AM2308 Nowa
  Postów: 5 0

  Wysłany: 12 grudnia 2020, 20:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam.
  W poprzednim cyklu zaszłam w ciążę. Że względu na plamienie poszłam do lekarza, dostałam Luteine, ale niestety tydzień później dostałam okres. W tym cyklu współżycie było dzień przed owulacją (wyznaczona za pomocą obserwacji śluzu i temperatury). Tydzień po owulacji pojawiło się plamienie. Nawet nie plamienie, bo nie ma śladów na bieliznie, tylko widać odrobinę krwi kiedy sprawdzam śluz. Wiem ze może to być plamienie implantacyjne. Zanim pójdę do lekarza minie trochę czasu, więc chciałam zapytać ( może jest tu jakiś lekarz, który mógłby się wypowiedzieć) czy mogę na własną rękę brac Luteine, żeby znów nie doszło do poronienia. Dziś po południu robiłam test i wyszla bardzo blada druga kreska...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego