X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną luteina podjezykowa i dopochwowa
Odpowiedz

luteina podjezykowa i dopochwowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są różnice w działaniu, czy któraś jest lepsza?

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co kto lubi. Podjezykowa ma paskudny smak. Dopochwowa jak wiekszosc lekow tak aplikowanych troche wyplywa, wiec bez wkladki sie nie obejdzie.

    Mnie gin wypisywal roznie, raz taka, raz taka, dawke identyczna, wiec chyba nie ma roznic we wchlanianiu, ale to tylko moj wniosek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 09:55

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie gin z wielu letnim doświadczeniem powiedział że lepiej wchłania sie przez śluzówkę jak nie ma kontaktu ze śliną i radził brać dopochwową albo podjęzykową ale nie wkładać pod język tylko pomiędzy szczękę a górną wargę z boku gdzie jest najmniej śliny.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • janika Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    w 21 dc wystąpiła u mnie owulacja , w 24dc byłam u ginekologa, który stwierdził, że powinnam od zaraz przyjmować luteine 50 pod jezyk aby @ przyszedł jak najszybciej. Dzisiaj jest mój 34dc, biorę luteinę 2 razy dziennie i nawet nie odczuwam napiecia przedmiesiączkowego. W jakim celu biorę wieć tą luteinę? Proszę o pomoc.. Pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ