X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną luteina podjezykowa i dopochwowa
Odpowiedz

luteina podjezykowa i dopochwowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są różnice w działaniu, czy któraś jest lepsza?

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co kto lubi. Podjezykowa ma paskudny smak. Dopochwowa jak wiekszosc lekow tak aplikowanych troche wyplywa, wiec bez wkladki sie nie obejdzie.

    Mnie gin wypisywal roznie, raz taka, raz taka, dawke identyczna, wiec chyba nie ma roznic we wchlanianiu, ale to tylko moj wniosek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 09:55

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1968

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie gin z wielu letnim doświadczeniem powiedział że lepiej wchłania sie przez śluzówkę jak nie ma kontaktu ze śliną i radził brać dopochwową albo podjęzykową ale nie wkładać pod język tylko pomiędzy szczękę a górną wargę z boku gdzie jest najmniej śliny.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • janika Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    w 21 dc wystąpiła u mnie owulacja , w 24dc byłam u ginekologa, który stwierdził, że powinnam od zaraz przyjmować luteine 50 pod jezyk aby @ przyszedł jak najszybciej. Dzisiaj jest mój 34dc, biorę luteinę 2 razy dziennie i nawet nie odczuwam napiecia przedmiesiączkowego. W jakim celu biorę wieć tą luteinę? Proszę o pomoc.. Pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ