X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Luteina wpływa na przyszłe cykle?!
Odpowiedz

Luteina wpływa na przyszłe cykle?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rebe Autorytet
    Postów: 1971 965

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2020, 21:45

    mhsvl6d8myv1scse.png
    starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    ja za dużo w temacie nie pomoge bo dopiero od jutra zaczynam przygodę z luteiną ale będę podglądać wątek i kibcować :)

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie jestem ciekawa czy stosowanie luteiny przez kilka cykli i przerwanie jej brania wpływa na kolejne cykle. U mnie luteina ładnie utrzymywała temperaturę po owulacji, a @ dzięki niej była bardziej skąpa i prawie bezbolesna. Wcześniej miałam duże krwawienia i ostre bóle pierwszego dnia. Jestem ciekawa jak będzie teraz, bez niej. Są jakieś dziewczyny które mogą się wypowiedzieć jak było po odstawieniu luteiny? Luteinę brałam przez 5 cykli.

    svchvfxmiau6k2p0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ