X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Lutinus 100

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • poprostuinna Autorytet
    Postów: 519 865

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie leży w szafie, a którejś z Was może się przyda 😉 Mam do sprzedania Lutinus 100mg niepełne opakowanie 18szt z 21 z aplikatorem, termin ważności 07/2022. Cena 80 zł.
    Odbiór osobisty Warszawa lub wysyłka.
    Zapraszam do kontaktu

  • Ad16 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, jestem zainteresowana, daj proszę znać czy aktualne na mój email: [email protected]

  • poprostuinna Autorytet
    Postów: 519 865

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ad16 wrote:
    hej, jestem zainteresowana, daj proszę znać czy aktualne na mój email: [email protected]

    Wysłałam maila 😉

  • Martuska Koleżanka
    Postów: 86 5

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam 3 opakowania Lutinusu data ważności 07/2022. Dwa z aplikatorem i jedno opakowanie bez aplikatora. Mogę sprzedac za połowę ceny 100 zł za opakowanie, bez aplikatora za 80 zł :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja też mam w posiadaniu 2 opakowania Lutinus 100mg. Opakowania są orginalnie zaplombowane (21tab. + aplikator). Data ważnosi to 02/2022. Cena jednego opakowania 100zł. Odbiór osobisty w Mikołowie lub wysyłka :) pozdrawiam i zapraszam Was do kontaktu ;)

  • Ufka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 września 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Chętnie odkupie Lutinus 100mg. Ma ktoś może do sprzedania?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ