Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Ninaa Ekspertka
    Postów: 244 112

    Wysłany: 5 lutego, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Idziesz jutro na betę ? Chyba miałyśmy transfer tak samo 🙂
    Tak, dr kazała mi zrobić właśnie 7dpt bo idzie na urlop. Trochę obawiam się, że to biochem i dlatego testy wychodzą pozytywne, a beta jest niska.

  • Ishildur Autorytet
    Postów: 315 420

    Wysłany: 5 lutego, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym prolutexem to jest tak, że jak Ci zacznie brakować miejsca na brzuchu, to te najstarsze stwardniałe miejsca juz rozmiękną i będzie można w nie znowu się wkłuwać:)

    Dzięki za doradzenie biopsji, myślałam o niej w przypadku niepowodzenia. Jestem w słabej kondycji fizycznej i muszę się teraz podbudować, bo to najważniejszy moment. Także teraz masa, a po okresie ezeźba, hahaha....;D

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4677

    Wysłany: 5 lutego, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Prolutex potrafi boleć, zależy jeszcze jakich igieł używasz, używałam insulinówek to było lepiej, ale problem był taki że insulinówka ma 1ml, a prolutex więcej i nawet na max naciągu zawsze coś w ampułce mi zostawało więc albo wbijałam się 2 razy, albo tą odrobinę zostawiałam.
    Lepsze są strzykawki 2ml a igła od insulinówki na przykład.
    No i pobieramy inną igłą niż podajemy, ale to myślę że oczywiste :)
    Moje igły są wręcz za małe (te do wkłucia, nie nabierania) więc podanie zajmuje mi nawet kilkadziesiąt sekund, mąż wziął takie, bo pani w aptece powiedziała, że dziewczyny takie biorą do tego leku 🙈 0.3x13mm z plusów to, że nawet nie czuć ukłucia, ale jakbym miała brać ponownie, to chyba wzięłabym 0.4

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 5 lutego, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Moje igły są wręcz za małe (te do wkłucia, nie nabierania) więc podanie zajmuje mi nawet kilkadziesiąt sekund, mąż wziął takie, bo pani w aptece powiedziała, że dziewczyny takie biorą do tego leku 🙈 0.3x13mm z plusów to, że nawet nie czuć ukłucia, ale jakbym miała brać ponownie, to chyba wzięłabym 0.4
    Mhm, 0,4 mogą być ciut lepsze bo takie właśnie mam ale nimi też opornie idzie :)

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 5 lutego, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando, kiedy te tygodnie tak Ci skoczyły do przodu O_O

    Muczylando, sylstaa lubią tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 5 lutego, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Muczylando, kiedy te tygodnie tak Ci skoczyły do przodu O_O
    Ja nie wiem sama, jak wskoczyła 3 z przodu to miałam takie wtf, przecież ja wczoraj bety pierwsze robiłam 🫣

    alittle, White1, Yahu, Rosołek123, Karo_27 lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 258

    Wysłany: 5 lutego, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami wrote:
    Dziękuję dziewczynki za wszystkie rady! ❤️
    Dzięki Wam udało mi się jakoś dagadać z lekarzem, powiedziałam mu o Was 😄
    Że czytałam na forum o tym endometrium itp.

    Ustaliliśmy, że robimy badanie histopatologiczne i histochemiczne (cd 138 i cd 56) w znieczulenie ogólnym. A za dwa cykle dopiero transfer jak dobrze pójdzie. ❤️

    Myślicie, że czekać z wizyta u immonologa i pojsc ż wynikami tych badan czy to co innego?


    Ja mam mieć jednak histeroskopie z biopsja endometrium z NK i CD138
    Więc w sumie mamy "podobnie"

    W sumie to się zmieniło od wczoraj bo miałam transferować a potem badać, ale dzisiaj ustaliłam z lekarka na odwrót.
    Więc pewnie będziemy miały kolejny transfer znowu mniej więcej w tym samym czasie

    mrsshinigami lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 5 lutego, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:

    Były pytania dzisiaj o Besinsa, mi lekarz zalecił brać na noc, to przesypiam objawy chyba, chociaż wstałam z zawrotami głowy 😵‍💫 to i tak nic w porównaniu z tym jak boli mnie brzuch po Prolutexie, jakby był jednym wielkim siniakiem, chociaż siniaki się nie robią, a wokół miejsca wkłucia brzuch twardnieje lekko. Miał ktoś może podobne przeboje? 🫠
    Ja wczoraj skończyłam brać Prolutex.
    Nie dość siniaki, ból to jeszcze miałam wrażenie że miejsce gdzie wstrzykiwalam lek puchło 🤣

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 5 lutego, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przygoda z prolutexem jest po raz trzeci ale poprzednio chyba tak nie bolało podawanie... Bardziej mnie bolało clexane. Po ciąży to wgl brzuch jest jakiś dziwny i nie idzie podać w okolice pępka więc mąż zaczął mnie kłuć w boczki. Jedyne co się nie zmieniło to senność po progesteronie. Ciężko mi się funkcjonuje jak nie mogę robic drzemki 🤣
    Chyba się zaczynam stresować jutrzejsza wizyta. Nie wiem czemu skoro we wtorek wszystko było dobrze. Teraz jedynie co to mogę mieć progesteron nisko ale to można lekami podbic

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 5 lutego, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny tych negatywnych wyników 😔 w ciągu dnia nie mam zbytnio czasu zaglądać i pisać ale wieczorem zawsze czytam wszystkie posty i o was myślę.
    Gratuluję dziewczynom które usłyszały lub zobaczyły dzisiaj pozytywne wiadomości 🤞🏻

    mrsshinigami, Ishildur, Mln lubią tę wiadomość

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 5 lutego, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o biopsję to jeśli macie możliwość zróbcie też endometrium skan. Po ciąży biochemicznej Endo mi nie rosło i lekarz zalecił biopsję i endometrium skan i wyszło że miałam gronkowca w endometrium i to była przyczyną niepowodzeń. Brałam przez ponad 3 miesiące probiotyki i skończyło się to naturalsem. Teraz jeśli dziewczyny się zastanawiają to zawsze to polecam. Można też poczytać o tych badaniach na stronie

    https://www.vitaimmun.pl/sklep/kup-konsultacje/konsultacja-biomedyczna-online/

    Dwa lata temu konsultacje były bezpłatne teraz widzę że już się cenią....

    Ishildur lubi tę wiadomość

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Cbag Przyjaciółka
    Postów: 82 66

    Wysłany: 5 lutego, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    🫂🫂
    U kogo jesteś w Invimed?
    A kogoś polecasz lepszego z Poznania?

  • mrsshinigami Przyjaciółka
    Postów: 104 118

    Wysłany: 6 lutego, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Ja mam mieć jednak histeroskopie z biopsja endometrium z NK i CD138
    Więc w sumie mamy "podobnie"

    W sumie to się zmieniło od wczoraj bo miałam transferować a potem badać, ale dzisiaj ustaliłam z lekarka na odwrót.
    Więc pewnie będziemy miały kolejny transfer znowu mniej więcej w tym samym czasie

    Oo, to ja 17.02 mam ta histeroskopie.
    Zleciła Ci moze od razu immunologie? Czy tylko narazie to?

    👩‍🦰 ’97 | AMH 8,26
    🧪 tarczyca ✔️ | kariotyp ✔️ | Sono-HSG ✔️ | homocysteina ⬆️

    🔹 IUI: 10.2022 ❌ | 05.2023 ❌ | 01.2024 ❌ | 10.2024 ❌
    🧬 IVF 02.2023 (IMSI) → 33 🥚 | 23 💫 | ❄️❄️❄️❄️ | PGT-SR ❌
    🌸 09.2023 🤍 → 11.2023 poronienie 💔

    🧬 IVF 02.2025 (ICSI, krótki)
    → 34 🥚 | 29 💫 | ❄️x8 | hiperstymulacja


    ❄️ FET 18.03.2025 (4AA)
    β: 3dpt 0,2 → 6dpt 38 → 12dpt 1229
    👼 30.05.2025 poród martwy 💔

    🏥 07.2025 Asherman + martwica, resztki łożyska
    ❄️ FET 11.2025 (3AA) ❌
    ❄️ FET 21.01.2026 (4AB)
    β: 6dpt 25 → 8dpt 45 → 12dpt 17 💔
  • mrsshinigami Przyjaciółka
    Postów: 104 118

    Wysłany: 6 lutego, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Jeśli chodzi o biopsję to jeśli macie możliwość zróbcie też endometrium skan. Po ciąży biochemicznej Endo mi nie rosło i lekarz zalecił biopsję i endometrium skan i wyszło że miałam gronkowca w endometrium i to była przyczyną niepowodzeń. Brałam przez ponad 3 miesiące probiotyki i skończyło się to naturalsem. Teraz jeśli dziewczyny się zastanawiają to zawsze to polecam. Można też poczytać o tych badaniach na stronie

    https://www.vitaimmun.pl/sklep/kup-konsultacje/konsultacja-biomedyczna-online/

    Dwa lata temu konsultacje były bezpłatne teraz widzę że już się cenią....

    Zobacze czy invimed ma to w ofercie ❤️

    👩‍🦰 ’97 | AMH 8,26
    🧪 tarczyca ✔️ | kariotyp ✔️ | Sono-HSG ✔️ | homocysteina ⬆️

    🔹 IUI: 10.2022 ❌ | 05.2023 ❌ | 01.2024 ❌ | 10.2024 ❌
    🧬 IVF 02.2023 (IMSI) → 33 🥚 | 23 💫 | ❄️❄️❄️❄️ | PGT-SR ❌
    🌸 09.2023 🤍 → 11.2023 poronienie 💔

    🧬 IVF 02.2025 (ICSI, krótki)
    → 34 🥚 | 29 💫 | ❄️x8 | hiperstymulacja


    ❄️ FET 18.03.2025 (4AA)
    β: 3dpt 0,2 → 6dpt 38 → 12dpt 1229
    👼 30.05.2025 poród martwy 💔

    🏥 07.2025 Asherman + martwica, resztki łożyska
    ❄️ FET 11.2025 (3AA) ❌
    ❄️ FET 21.01.2026 (4AB)
    β: 6dpt 25 → 8dpt 45 → 12dpt 17 💔
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 6 lutego, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami wrote:
    Zobacze czy invimed ma to w ofercie ❤️

    Hej, ja miałam polecane zbadanie mikrobiomu endometrium przed dr Janowca, gdyby kolejne transfery się nie powiodły.

    Te badania występują pod różnymi nazwami, z tego co się orientowałam to odpowiednikiem w Invimed jest ebiom, możesz poczytać o nich na stronie invimedu, bo jest ich bodajże trzy rodzaje.

    mrsshinigami lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 6 lutego, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cbag wrote:
    A kogoś polecasz lepszego z Poznania?
    Pytałam z czystej ciekawości.
    Bo ja chodzę do p. Jaguszewskiej.

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 6 lutego, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📅 proszę o wpis:
    9.02 - podgląd endometrium
    🩺
    Dziękuję:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego, 07:17

    Karolaaas, sylstaa, just_a_girl, Marz91, Black_Angel, LoliM lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 6 lutego, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edecb500f1cca.jpghttps://zapodaj.net/plik-4N4hou8psx



    W dniu 6 lutego obchodzimy dzień świąt nietypowych jak:
    Dzień Boba Marleya 🎤
    Międzynarodowy Dzień Zerowej Tolerancji dla Okaleczania Żeńskich Narządów Płciowych🫶

    Dziś trzymamy bardzo mocno kciuki🤞🏻🤞🏻🤞🏻 za:
    💗Alina Malina wizyta w klinice start stymulacji 💉
    💗Kropelka92 wizyta kwalifikująca do transferu 🍀
    💗GeNiOlKaa92 pierwsze usg potwierdzające🤰🩺
    💗Black_Angel transfer 3dniowca 🍍 🌈 🍀
    💗Ishildur usg po punkcji 🩺
    💗Kulka413 wizyta usg🩺
    💗Paula24 beta 🤞🏻🩸


    W kalendarzu dzisiaj bardzo dużo się dzieje, dlatego powodzenia dziewczyny niech to będzie dzień pełny samych pozytywnych wizyt z usg, udanego transferu i szybujących bet 🤞🏻🌈 🍀.
    Miłego dnia 💗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego, 09:46

    sylstaa, Biała_Konwalia, Yahu, Paula24, Kropelka92, Karo_27, niecierpliwa ..., Ishildur, Black_Angel, GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 6 lutego, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    edecb500f1cca.jpghttps://zapodaj.net/plik-4N4hou8psx



    W dniu 6 lutego obchodzimy dzień świąt nietypowych jak:
    Dzień Boba Marleya 🎤
    Międzynarodowy Dzień Zerowej Tolerancji dla Okaleczania Żeńskich Narządów Płciowych🫶

    Dziś trzymamy bardzo mocno kciuki🤞🏻🤞🏻🤞🏻 za:
    💗Alina Malina wizyta w klinice start stymulacji 💉
    💗Kropelka92 wizyta kwalifikująca do transferu 🍀
    💗GeNiOlKaa92 pierwsze usg potwierdzające🤰🩺
    💗Black_Angel transfer 3dniowca 🍍 🌈 🍀
    💗Ishildur usg po punkcji 🩺
    💗Kulka413 wizyta usg🩺
    💗Paula24 beta 🤞🏻🩸


    W kalendarzu dzisiaj bardzo dużo się dzieje, dlatego powodzenia dziewczyny niech to będzie dzień pełny samych pozytywnych wizyt z usg, owocnych punkcji i szybujących bet 🤞🏻🌈 🍀.
    Miłego dnia 💗
    Powodzenia 🥰

    Kropelka92 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 6 lutego, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Dużo zdrówka dla mamy i dla Ciebie 💚🍀

    Sama przedwczoraj wygrzmociłam się na oblodzonym podwórku i mam obitą kość krzyżową 🙈

    Ale roztopy idą, więc już niedługo ;)
    Dziękuje 💕
    Mam nadzieję, że Tobie i kropkowi nie się nie stało , odpoczywajcie bo zbicie potrafi boleć długo 😬

    Yahu lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ