X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MACA- czy działa ?
Odpowiedz

MACA- czy działa ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 29 maja 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    mam nadzieje, ze mnie nie zlinczujecie jak gdzies juz tu jest taki watek, ale nie mam czasu szukac :)
    prosze o wpisy dziewczyn ktore biora lub ich partnerzy biora z powodu problemow z nasieniem .
    Jakie sa wasze odczucia dziala ?
    u nas to maz bierze od 2 miesiecy. Plaska łyżeczka 3xdziennie. Obecnie zjadl juz jej kilogram !!
    teraz sie skonczyla i musze zamowic kolejne opakowanie.
    a poprawe energii powiedzial ze nie czuje poprawy.. wazne, zeby nasienie sie poprawilo :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • wioleta4444 Autorytet
    Postów: 618 242

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dopiero dzisiaj zaczęłam brać i jestem ciekawa czy komuś pomaga :)

    Czekamy na Ciebie :***
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj M bierze i raz nam sie udalo (wlasnie po 1 m-cu stosowania ) wiec jakis wplyw na poprawe morfologii ma.

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • OvuFriend

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ