X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Macierzyństwo- Kraków
Odpowiedz

Macierzyństwo- Kraków

Oceń ten wątek:
  • Justhope! 2 Autorytet
    Postów: 618 293

    Wysłany: 29 lipca 2023, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alphastrike222 wrote:
    Jest tutaj ktoś jeszcze kto się u nich leczy?

    Jakie macie wrażenia?

    Chodzi ktoś do doktora Bazańskiego ?

    Ja chodziłam do dr Bazanskiego . Jak masz pytania zapraszam na priv. ☺️ udało się nam z 1 IUI.

    KasiaBe lubi tę wiadomość

  • Livvvia Debiutantka
    Postów: 14 26

    Wysłany: 3 sierpnia 2023, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak opinie o labolatorium w klinice macierzyństwo ?
    Byłyście/jesteście zadowolone ?

    Jakieś oponie o dr. Rajs ?

  • Niebieska92 Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 6 sierpnia 2023, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo polecam doktora Rajsa. Przeprowadził mnie przez stymulację ( moja lekarka była na urlopie a gdy wróciła nie chciałam juz do niej wracać ) a później przez procedurę IVF. Na bieżąco otrzymywałam telefoniczne informacje o rozwoju zarodków. Dodatkowym plusem w klinice są panie pielęgniarki, zawsze pomocne i uśmiechnięte :)

    KasiaBe lubi tę wiadomość

  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 6 sierpnia 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livvvia wrote:
    Jak opinie o labolatorium w klinice macierzyństwo ?
    Byłyście/jesteście zadowolone ?

    Jakieś oponie o dr. Rajs ?
    Ja tak samo polecam z całego serca doktora Rajsa!
    Jeśli będziemy wracac do kliniki to tylko do niego .
    Laboratorium bez zarzutu , super komunikacja z embriologami i tak samo z paniami położnymi i pielęgniarkami które są bardzo miłe :)

    KasiaBe lubi tę wiadomość

  • an86 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 7 sierpnia 2023, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z całego serca polecam zarówno macierzyństwo, jak i dr Rajsa! Doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie od samego początku, zadawał dużo pytań, odpowiadał bardzo szczegółowo na moje pytania, w gabinecie czułam się komfortowo. Jak chodzi o embriologów to tez jestem bardzo zadowolona, kontakt telefoniczny z nimi odnośnie najważniejszych informacji oraz jak zadawałam dużo pytań to cierpliwie odpowiadali, czasami nie odbierają telefonow jak siedzą w lab ale zawsze miałam telefon zwrotny. Bardzo polecam

    KasiaBe lubi tę wiadomość

    u mnie niskie AMH
    2x IVF za pierwszym razem transfer dwóch zarodków w 3 dobie i beta ani nie drgnęła, za drugim razem transfer 1 zarodka w 3 dobie i beta też 0
    III IVF w innej klinice, transfer w 5 dobie i nic :( + 2 mrożaki ❄️❄️
    Pierwszy transfer mrożonego zarodka i beta 66, teraz nasze maleństwo jest już z nami <3
‹‹ 112 113 114 115 116
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ