Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤
Odpowiedz

🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤

Oceń ten wątek:
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 3 marca, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalendarz dziś zapełniony. Powodzenia ladies - pięknego, owocnego dnia!

    🌷 3.03 wtorek
    🌱Ewelcia1605- transfer🤞🍍
    🌱just_a_girl - transfer 🤞🍍
    🌱 Paula24- kwalifikacja do histeroskopii 👨‍⚕️
    🌱 Malutka_111 - wizyta u immunologa👨‍⚕️
    🌱Borówka_A - punkcja 🥚🥚🥚
    🌱 Oczekujaca - monitoring 🥚👀

    Ja dziś badałam rano estradiol i progesteron przed czwartkowym monitoringiem i ja nie wiem skąd mi bedą pobierać krew w najliższych badaniach - mam ogromny problem z żyłami, ja ich chyba poprostu nie mam ;)

    Ewelcia1605, just_a_girl, Mała mi lubią tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 3 marca, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌷 3.03 wtorek
    🌱Ewelcia1605- transfer🤞🍍
    🌱just_a_girl - transfer 🤞🍍
    🌱 Paula24- kwalifikacja do histeroskopii 👨‍⚕️
    🌱 Malutka_111 - wizyta u immunologa👨‍⚕️
    🌱Borówka_A - punkcja 🥚🥚🥚
    🌱 Oczekujaca - monitoring 🥚👀

    Powodzenia dzisiaj🩷 mnie przełożyli wizytę na popołudnie i chyba oszaleje 🫣

    just_a_girl, Ewelcia1605 lubią tę wiadomość

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2290

    Wysłany: 3 marca, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dzisiaj 🤞🏻
    🌱Ewelcia1605
    🌱 Paula24
    🌱 Malutka_111
    🌱Borówka_A
    🌱 Oczekujaca

    just_a_girl 🍀💚🌈❤️✨

    just_a_girl, Ewelcia1605 lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 3 marca, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Ja dziś badałam rano estradiol i progesteron przed czwartkowym monitoringiem i ja nie wiem skąd mi bedą pobierać krew w najliższych badaniach - mam ogromny problem z żyłami, ja ich chyba poprostu nie mam ;)

    Mam ten sam problem. W ciągu trzech tygodni miałam pobieraną krew 2x w tyg. i wczoraj już było kłucie na próbę i szukanie. Dobrze, że mam heparynę i krew ładnie leci :)
    Pij dużo wody i spróbuj popracować rękami przed pobraniem. Mi pomaga też wygrzanie łokci pod ciepłą wodą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 08:35

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 3 marca, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziś! 🤞💚🍀🌈3️⃣

    Ewelcia1605, just_a_girl, Mary27 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 3 marca, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)

    Ewelcia1605, just_a_girl, Oczekujaca lubią tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 3 marca, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Mam ten sam problem. W ciągu trzech tygodni miałam pobieraną krew 2x w tyg. i wczoraj już było kłucie na próbę i szukanie. Dobrze, że mam heparynę i krew ładnie leci :)
    Pij dużo wody i spróbuj popracować rękami przed pobraniem. Mi pomaga też wygrzanie łokci pod ciepłą wodą.
    o dziękuję za rady :)

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 3 marca, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie. Cała tabela leków. Encorton, prograf, Accofil, Intralipid, acard. Co dziwne nie zaleciła heparyny.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2290

    Wysłany: 3 marca, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Ja już po wizycie. Cała tabela leków. Encorton, prograf, Accofil, Intralipid, acard. Co dziwne nie zaleciła heparyny.
    w najbliższym cyklu będziesz już podchodzić do transferu?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 3 marca, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    w najbliższym cyklu będziesz już podchodzić do transferu?
    Zaczynam 06.03. Pani doktor dała zielone światło

    krakowiankq, Paula., Phiczek, Mary27, KiMi, merci, Ewelcia1605, Anka84, Karolaaas lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 3 marca, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Zaczynam 06.03. Pani doktor dała zielone światło

    Super! :)
    Jak wrażenia po wizycie?

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 3 marca, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Super! :)
    Jak wrażenia po wizycie?
    Spoko. Miła kobita. A se liznęłam tematu to łatwiej mi było z nią rozmawiać. I pytałam o takie rzeczy które ty się przewijały. Chociażby 2x5 mg encorton zamiast 1 dawkę rano. Albo Accofil dopochwowo czy podskórnie. Bez tej wiedzy z forum to bym nie wiedziała a tak to dowiedziałam się przy pierwszej konsultacji.
    Intralipid zaleciła od pierwszego dnia cyklu. Też tak miałyście?

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 3 marca, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Spoko. Miła kobita. A se liznęłam tematu to łatwiej mi było z nią rozmawiać. I pytałam o takie rzeczy które ty się przewijały. Chociażby 2x5 mg encorton zamiast 1 dawkę rano. Albo Accofil dopochwowo czy podskórnie. Bez tej wiedzy z forum to bym nie wiedziała a tak to dowiedziałam się przy pierwszej konsultacji.
    Intralipid zaleciła od pierwszego dnia cyklu. Też tak miałyście?


    Właśnie jaki masz schemat intralipidu?

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 3 marca, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Spoko. Miła kobita. A se liznęłam tematu to łatwiej mi było z nią rozmawiać. I pytałam o takie rzeczy które ty się przewijały. Chociażby 2x5 mg encorton zamiast 1 dawkę rano. Albo Accofil dopochwowo czy podskórnie. Bez tej wiedzy z forum to bym nie wiedziała a tak to dowiedziałam się przy pierwszej konsultacji.
    Intralipid zaleciła od pierwszego dnia cyklu. Też tak miałyście?
    Ooo, a napisz coś więcej o tym encorton 2*5. Lepiej tak rozdzielać? Zwykle to jest całość rano

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 3 marca, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie, histeroskopia zaplanowana na 1 kwietnia 😉 z tym że koliguje mi to z stymulacja i punkcja, 11 marca na wizycie dowiem się czy przesuwamy histeroskopie czy stymulację.

    Mała mi, Adirella lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 3 marca, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Właśnie jaki masz schemat intralipidu?
    Na początku cyklu. Wwneualnie 10-14 dni przed transferem. Potem co dwa tygodnie

    Cień lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1687 2416

    Wysłany: 3 marca, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Ooo, a napisz coś więcej o tym encorton 2*5. Lepiej tak rozdzielać? Zwykle to jest całość rano
    Doktor powiedziała że może się lepiej wchłaniać i druga dawka max do godziny 16 tej

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2290

    Wysłany: 3 marca, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Ja już po wizycie, histeroskopia zaplanowana na 1 kwietnia 😉 z tym że koliguje mi to z stymulacja i punkcja, 11 marca na wizycie dowiem się czy przesuwamy histeroskopie czy stymulację.
    nie wiem czy to się praktykuje ale fajnie by było zrobić punkcję i histero jednocześnie, odhaczyć 2 punkty od razu

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 564 549

    Wysłany: 3 marca, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Ja już po wizycie, histeroskopia zaplanowana na 1 kwietnia 😉 z tym że koliguje mi to z stymulacja i punkcja, 11 marca na wizycie dowiem się czy przesuwamy histeroskopie czy stymulację.

    Ja mam histeroskopie zaplanowana na 11.03, później jestem zmuszona odczekać miesiąc (mąż ma operację) i w maju ruszamy z nową stymulacja. Także podczytuje Was, kibicuje i wracam do gry mam nadzieję w maju 😊

    Paula24, krakowiankq lubią tę wiadomość

  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 3 marca, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Kalendarz dziś zapełniony. Powodzenia ladies - pięknego, owocnego dnia!

    🌷 3.03 wtorek
    🌱Ewelcia1605- transfer🤞🍍
    🌱just_a_girl - transfer 🤞🍍
    🌱 Paula24- kwalifikacja do histeroskopii 👨‍⚕️
    🌱 Malutka_111 - wizyta u immunologa👨‍⚕️
    🌱Borówka_A - punkcja 🥚🥚🥚
    🌱 Oczekujaca - monitoring 🥚👀

    Ja dziś badałam rano estradiol i progesteron przed czwartkowym monitoringiem i ja nie wiem skąd mi bedą pobierać krew w najliższych badaniach - mam ogromny problem z żyłami, ja ich chyba poprostu nie mam ;)


    Mnie też zawsze pytają czy nie wiem, że na pobranie to się z żyłami przychodzi 🤣

    Kciuki za dzisiaj ♥️

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ