Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤
Odpowiedz

🌤🌱🌷Marzec 2026 IVF🌷🌱🌤

Oceń ten wątek:
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 23 marca, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    A dzwoniłaś do kliniki w sprawie l4 ? Bo chyba wspominałaś, że zapomniałaś w dzień transferu .
    Planuje totalny chill, seriale , książka i oczywiście świat IVF, bo jakoś mimo wszystko czytanie na ten temat bardzo mnie uspakaja .
    Może rzeczywiście po ovitrielle zaczekaj do poniedziałku, żeby w razie czego się nie rozczarować ( oby nie ! )
    A co do testowania to właśnie też nie chcę żeby szybko, bo jak się okaże , że dupa to będę miała już zle nastawienie do nich . A w 9dpt to do 12 dpt tylko 3 dni.
    Lekarz mi nie dał zwolenienia bo powiedział że nie pracuje w chłodni. Dziś mi dała doktor rodzinna. Ja codziennie mam w planach krótkie spacery i może jakieś rozciągnie żeby było dobre ukrwienie 😁
    Już podjęłam decyzję że w sobotę zrobię betę nie będę się bawić w sikacze.

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 23 marca, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LeniwaFokaa wrote:
    Ja miałam ovitrelle 10.03 w nocy podany. Jutro idę zbadać betę, ale też strasznie się boję. Myślałam, ze nie bede mogla sie doczekać testowania, ale u mnie jest w druga stronę, czuje po prostu strach.

    To ja mam bardzo podobnie 🫣 nie wiem czy chce wiedzieć, czy lepiej mi tak jak jest 😁 trzymam kciuki i czekamy na informacje jutro 💚

    LeniwaFokaa lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 23 marca, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Ale się nastresowalam w piątek…
    W pracy pokrwawiłam, pędem pojechałam do lekarza i stwierdził brak aktywnego krwawienia. Faktycznie to był tylko raz ale wyleciało dużo czerwonej , świeżej krwi. Dostałam l4 i czekam niecierpliwie na wizytę 31 marca. Czy faktycznie tak się zdarza i to nic groźnego? Bo mi w domu już się zaczyna nudzić i wkręcam sobie. Czas leci wolno a wizyta dopiero za tydzień

    Współczuję stresu 🫂
    Moze jakiś mały krwiaczek i się już opróżnił, jeśli nie było go widać na USG. Trzymam kciuki za kolejną wizytę, oszczędzaj się kochana.

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 23 marca, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Właśnie odebrałam wynik proga 5,32 🤣a jestem na cyklu sztucznym. Więc dupa. No takich jaj to u mnie jeszcze nie było

    No dupa 😥 Mega nie fart, co tu się wydarzyło.
    Masz jakiś kontakt na cito z klinika, lekarzem?
    Cykl pewnie i tak trzeba będzie wyregulować progesteronem, tylko pytanie czy da się coś zrobić, żeby w następnym temu zapobiec... Współczuję 😐

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 23 marca, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Lekarz mi nie dał zwolenienia bo powiedział że nie pracuje w chłodni. Dziś mi dała doktor rodzinna. Ja codziennie mam w planach krótkie spacery i może jakieś rozciągnie żeby było dobre ukrwienie 😁
    Już podjęłam decyzję że w sobotę zrobię betę nie będę się bawić w sikacze.

    A no tak, to z tą chłodnią, zapomniałam … tak, ja spacery też dorzucam, bo u mnie przy psiaku to codzienność 🤪
    Dobra decyzja z tą betą 🤞 ja zobaczę jak się sytuacja rozwinie , bo narazie nie czuję praktycznie nic, a czytałam, że Ty i LeniwaFokaa czujecie coś koło jajników 🫣
    Jeszcze teraz przy aplikacji utragestanu ta tabletka gdzieś mi uciekła i grzebałam, cała się spięłam i ogólnie spanikowałam , mam nadzieję , że ja tam wciaglo a nie została gdzieś z przodu. Trochę też się chyba podrażniłam tym szukaniem 😞

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 23 marca, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    A no tak, to z tą chłodnią, zapomniałam … tak, ja spacery też dorzucam, bo u mnie przy psiaku to codzienność 🤪
    Dobra decyzja z tą betą 🤞 ja zobaczę jak się sytuacja rozwinie , bo narazie nie czuję praktycznie nic, a czytałam, że Ty i LeniwaFokaa czujecie coś koło jajników 🫣
    Jeszcze teraz przy aplikacji utragestanu ta tabletka gdzieś mi uciekła i grzebałam, cała się spięłam i ogólnie spanikowałam , mam nadzieję , że ja tam wciaglo a nie została gdzieś z przodu. Trochę też się chyba podrażniłam tym szukaniem 😞
    A u mnie akurat takie pobolewania nic nie znaczą bo ja tak mam w różnych fazach cyklu,
    Łącze to z moją lekką endometriozą ale w sumie nie wiem może po prostu mój organizm tak reaguje na zmiany hormonalne i tyle.
    Ja mam cyclogest i jakoś go wolę lepiej mi się go aplikuje choć częściej niż utrogestan powoduje podrażnienie.
    A lecisz jutro na proga ?

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 23 marca, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    A u mnie akurat takie pobolewania nic nie znaczą bo ja tak mam w różnych fazach cyklu,
    Łącze to z moją lekką endometriozą ale w sumie nie wiem może po prostu mój organizm tak reaguje na zmiany hormonalne i tyle.
    Ja mam cyclogest i jakoś go wolę lepiej mi się go aplikuje choć częściej niż utrogestan powoduje podrażnienie.
    A lecisz jutro na proga ?

    Właśnie się zastanawiam czy jutro czy w środę

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Bambik Autorytet
    Postów: 656 594

    Wysłany: 23 marca, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu się ostatnio dzieje! Ja chyba jestem bardziej niecierpliwa od Was, bo już mnie ciekawią Wasze wyniki 😅

    Biała_Konwalia, Mati01, LeniwaFokaa lubią tę wiadomość

    👩🏻35; AMH 9,41 (’24) kariotyp ✅

    🧔🏻38; Teratozoospermia, CFTR - prawidłowy;kariotyp✅

    starania od 2015, w klinice od 2022
    08/22 punkcja 6 🥚, 2❄️ 5AA
    11/22 FET 💔
    05/23 FET ❌

    02/24
    SONO HSG - jajowody obustronnie drożne ✅; histeroskopia - polip na ścianie tylnej

    03/24 punkcja: 12 🥚, zapłodniono 6, mamy 5❄️: 3x5AA, 2x5AB

    04/24=5dpt 16,5|7dpt 50,60|9dpt 202,2|13dpt 787,20♥️

    wracamy po rodzeństwo
    01/26=beta 0❌
    03/26=beta 0❌
    04/26=beta 0❌

    To tylko kolejny krok, nie koniec drogi…

    Został ❄️
  • Luminka Ekspertka
    Postów: 121 133

    Wysłany: 23 marca, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, 25.03 mam punkcje, czy to normalne, że czuje się jakbym połknęła piłkę lekarską, mam mocno wzdęty brzuch, jest mi niedobrze. Czy po punkcji te "wzdęcie" mija?

    Ishildur lubi tę wiadomość

    👩 89'
    AMH 8
    polimorfizm 4G/5G
    haplotyp M2 w genie ANXA5
    PCOS, Insulinooporność (Metformax 2000SR)
    Niedoczynność (Eutyrox 50)
    TSH - 1,78

    18.12.25 - 💔poronienie chybione, 7tc.
    25.12.25 - łyżeczkowanie

    25.03.26 - punkcja, 10 pęcherzyków, 5 zarodków.
    4 ✅ PGT ❄️ 5.1.1 , ❄️ 5.1.1, ❄️5.2.1, ❄️6.2.2
    8.06.26 - transfer 5.1.1. nieudany Beta 0.4 💔

    Pozostały ❄️ 5.1.1, ❄️5.2.1, ❄️6.2.2
    Histeroskopia - ?
  • kasia Autorytet
    Postów: 974 991

    Wysłany: 23 marca, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na dzisiejszy wynik bety 11dpt. I czymś sie zatrułam 🙈 w nocy od 3ej wymioty i biegunka, teraz juz bez wymiotów ale po prostu woda ze mnie leci. Niby to nie ma wpływu na betę ale i tak sie boje ze cos będzie nie tak :<

    👩 34 -PCOS (AMH 10.2), niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 35 - wyniki nasienia w normie
    Genotyp kir bx

    12.05 rozpoczęcie💉
    20.05 kontrola - po 15 🥚 na jajnik, rozmiary między 11 a 15mm
    24.05 - punkcja
    29.05 4AA❄️4AA❄️4BB❄️
    17.06 transfer 🙏❤️ estradiol: 394,66 ; progesteron: 74,68 ng/ml
    19.06 progesteron: 120 ng/ml
    22.06 progesteron: 219 ng/ml
    7dpt progesteron 154 ng/ml, beta hcg 97.5 🥹
    9dpt progesteron: 61,29 ng/ml, beta 177,850 mIU/ml
    11dpt progesteron: 80 ng/ml, beta hcg 395 ng/ml
    13dpt progesteron 82ng/ml, beta 1093,350
    15dpt progesteron 80ng/ml, beta 2537
    17dpt progesteron 54ng/ml, beta hcg 5321,780 ❤️
    20
    21dpt progesteron 48,88 ng/ml, beta hcg 13334 ❤️
    24dpt mamy serduszko ❤️

    09.02 nieudany transfer 4AA

    12.03 transfer 4BB
    Progesteron 32,15 ng/ml
    14.03 progesteron 118 ng/ml
    16.03 progesteron 130 ng/ml
    18.03 progesteron 98 ng/ml
    Beta hcg 16,6 🥹
    20.03 progesteron 179 ng/ml
    Beta hcg 40
    23.03 beta hcg 19 💔 CB
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 23 marca, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luminka wrote:
    Cześć dziewczyny, 25.03 mam punkcje, czy to normalne, że czuje się jakbym połknęła piłkę lekarską, mam mocno wzdęty brzuch, jest mi niedobrze. Czy po punkcji te "wzdęcie" mija?

    U mnie też był brzuch mocno powiększony, ile miałaś komórek na podglądzie ? Jedź dużo białka, pij dużo wody i elektrolitów . Po punkcji zanim wróci do normalności też kilka dni mija 🙈 i wtedy tym bardziej pamiętaj o białku i nawodnieniu !

    Kasia czekamy na wieści ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca, 15:53

    Luminka lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Luminka Ekspertka
    Postów: 121 133

    Wysłany: 23 marca, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    U mnie też był brzuch mocno powiększony, ile miałaś komórek na podglądzie ? Jedź dużo białka, pij dużo wody i elektrolitów . Po punkcji zanim wróci do normalności też kilka dni mija 🙈 i wtedy tym bardziej pamiętaj o białku i nawodnieniu !

    Kasia czekamy na wieści ❤️
    no właśnie najgorsze, że ... nie zapamiętałam dokładnie. Pamiętałam, jak Pani doktor mówiła rano, ale teraz mam już mętlik w głowie. Chyba wspominała o 5 na prawym i 12 na lewym. Coś koło tego. Na pewno muszę zacząć jeść więcej białka. Mam teraz taki chaos w głowie… Elektrolity obojętnie jakie takie z apteki?

    👩 89'
    AMH 8
    polimorfizm 4G/5G
    haplotyp M2 w genie ANXA5
    PCOS, Insulinooporność (Metformax 2000SR)
    Niedoczynność (Eutyrox 50)
    TSH - 1,78

    18.12.25 - 💔poronienie chybione, 7tc.
    25.12.25 - łyżeczkowanie

    25.03.26 - punkcja, 10 pęcherzyków, 5 zarodków.
    4 ✅ PGT ❄️ 5.1.1 , ❄️ 5.1.1, ❄️5.2.1, ❄️6.2.2
    8.06.26 - transfer 5.1.1. nieudany Beta 0.4 💔

    Pozostały ❄️ 5.1.1, ❄️5.2.1, ❄️6.2.2
    Histeroskopia - ?
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 23 marca, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    No dupa 😥 Mega nie fart, co tu się wydarzyło.
    Masz jakiś kontakt na cito z klinika, lekarzem?
    Cykl pewnie i tak trzeba będzie wyregulować progesteronem, tylko pytanie czy da się coś zrobić, żeby w następnym temu zapobiec... Współczuję 😐
    Już temat ogarnięty z lekarzem. Szybki temat
    Dziś dostałam Diphereline. I mam brać 10 dni progesteron. Potem czekam na miesiaczke i od 1 dc mam brać dexamethasone 4 mg ( nie wiem co to za dziadostwo) i 3 dc zbadać progesteron. Jak będzie nisko to od 5 dc estrogeny. Więc Anka84 📆usuń proszę mój wpis transfer 30.03.
    Dziewczyny spotkałyście się z tym lekiem ? Dla mnie to jakaś nowość a już trochę tych leków brałam

    Anka84 lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2428 4287

    Wysłany: 23 marca, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Już temat ogarnięty z lekarzem. Szybki temat
    Dziś dostałam Diphereline. I mam brać 10 dni progesteron. Potem czekam na miesiaczke i od 1 dc mam brać dexamethasone 4 mg ( nie wiem co to za dziadostwo) i 3 dc zbadać progesteron. Jak będzie nisko to od 5 dc estrogeny. Więc Anka84 📆usuń proszę mój wpis transfer 30.03.
    Dziewczyny spotkałyście się z tym lekiem ? Dla mnie to jakaś nowość a już trochę tych leków brałam

    Przykro mi, żw transfer jest przesunięty:(
    Dobrze, że wiesz co robić i jest konkretny plan.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 23 marca, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Właśnie się zastanawiam czy jutro czy w środę
    Ja też myślę czy iść w ogóle, jak ja robię rano zastrzyk prolutex to chyba nie ma szans że nagle mi spadnie progesteron, plus cyclogest i luteina 3 razy dziennie plus mój naturalny rosnący. A znowu się kłuć , w tamtym tygodniu 4 razy się kułam 🙈 bo jeszcze ten cmv sprawdzałam w dwóch labach 😆
    Ale nie mówię nie, bo może z ciekawości podskoczę 😁

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 23 marca, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luminka wrote:
    no właśnie najgorsze, że ... nie zapamiętałam dokładnie. Pamiętałam, jak Pani doktor mówiła rano, ale teraz mam już mętlik w głowie. Chyba wspominała o 5 na prawym i 12 na lewym. Coś koło tego. Na pewno muszę zacząć jeść więcej białka. Mam teraz taki chaos w głowie… Elektrolity obojętnie jakie takie z apteki?

    Jakby działo się coś złego na pewno Pani doktor by coś wyłapała skoro miałaś rano USG, odpoczywaj ile możesz. Każda z nas inaczej to znosi 💚 wiesz co w sumie jak teraz myślę, ja stawiałam przy mocno wzdętym brzuchu ( zaraz przed punkcja i 3 dni po niej ) na napoje inzotoniczne - wypijałam 2 butelki na dzień i resztę dopijalam wodą . A później przerzuciłam się na elektrolity apteczne te musujące - ale zaczekaj aż opadnie całkowicie ich musowanie :) i woda oczywiście niegazowana ! ;)

    Edit : o izotonikach powiedział mi lekarz , że dobrze je pic :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca, 16:23

    Luminka lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 23 marca, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Przykro mi, żw transfer jest przesunięty:(
    Dobrze, że wiesz co robić i jest konkretny plan.
    Może to i dobrze. Po Diphereline pamiętam endometrium bardzo ładnie mi rosło więc może tym razem będzie tak samo. No nic trzeba uzbroić się w cierpliwość i grzecznie czekać na okres i działać dalej.

    krakowiankq, Mati01 lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 23 marca, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Ja też myślę czy iść w ogóle, jak ja robię rano zastrzyk prolutex to chyba nie ma szans że nagle mi spadnie progesteron, plus cyclogest i luteina 3 razy dziennie plus mój naturalny rosnący. A znowu się kłuć , w tamtym tygodniu 4 razy się kułam 🙈 bo jeszcze ten cmv sprawdzałam w dwóch labach 😆
    Ale nie mówię nie, bo może z ciekawości podskoczę 😁

    Ty masz o tyle lepiej, że to naturalny cykl i jeszcze prolutex . A ja znowu się boję, że wyjdzie mało, a mój lekarz wyraźnie zaznaczył „ nic nie badaj sama „ . Więc nie będę miała nawet po co tam dzwonić . A sama zwiększania dawek się boję trochę , chociaż z drugiej strony lepiej wiedzieć może i zwiększyć ? Tylko jak później zejść z tych zwiększonych o których lekarz nie wie 🤣

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2428 4287

    Wysłany: 23 marca, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Może to i dobrze. Po Diphereline pamiętam endometrium bardzo ładnie mi rosło więc może tym razem będzie tak samo. No nic trzeba uzbroić się w cierpliwość i grzecznie czekać na okres i działać dalej.

    W październiku miałam odwołany transfer tydzień przed. Na ostatnim monitoringu pojawił się polip :/ Pamiętam to rozczarowanie.
    Czas jednak jakoś zleciał, a ja wykorzystałam go na np.podniesienie ferrytyny, wyleczenie stanu zapalnego itd.
    Zadbałam też o siebie:)

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2416

    Wysłany: 23 marca, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    W październiku miałam odwołany transfer tydzień przed. Na ostatnim monitoringu pojawił się polip :/ Pamiętam to rozczarowanie.
    Czas jednak jakoś zleciał, a ja wykorzystałam go na np.podniesienie ferrytyny, wyleczenie stanu zapalnego itd.
    Zadbałam też o siebie:)
    Planuje dużo odpoczywać do tego czasu. Dobrze że zaraz święta i jakoś myślę że ten czas zleci. Ogród trzeba w domu ogarnąć. I czekać. Może to przyniesie jakieś wymierne skutki.

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ