X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na wypadanie włosów polecam olej rycynowy wymieszać z żółtkiem od jajka . Mi pomogło jak byłam chora co prawda to nie ciąża ale pomogło .

  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 4 października 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny może wiecie czy doktor AB jest na urlopie kurde napisałam mu dwa esy i wysłałam zdjęcie z beta i test a doktor nic nie odpisał i tak czekam od poniedziałku. I W sumie nie wiem co mam robić betę mam powyżej 13000 test pozytywny a lekarz nie daje znaku życia.

    Magda26
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 4 października 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mera wrote:
    Anka mi baaaaardzo wypadają a wyniki krwi mam dobre wiec myśle ze to taka pora roku🤗
    Ja też morfologiie mam super ale bardzo wypadają, przestałam farbowac i myślę że to taka pora roku po prostu plus hormony

    Mera lubi tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 4 października 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    To bardzo się cieszę, że wszystko dobrze 😊 u nas też jest OK, wyprawka prawie cała ogarnięta- także się cieszę, że z głowy 😉
    A ja mam w tym tygodniu wizytę u dr K- mam nadzieje, że się odbędzie, jak dr ma chorą mame. Kiedy idziesz do Sz? Ja wybieram się w środę do kliniki 😊

    Juz wszystko masz ? Ja myśle ze jestem w połowie. Ja jade we wtorek. Nie wiem pozniej co z następna wizyta bo nie wiem czy Z nie bedzie na urlopie. Super ze u Was wszystko dobrze. Ja juz bym chciała zeby mała była. A imię masz?

  • iMonia Autorytet
    Postów: 539 837

    Wysłany: 4 października 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy po wizycie u dr Sz 😊 wojskowy rygor i na jedno moje super ... usłyszałam ... tylko ja mogę mówić pani potem ... wszystko opowiadał perfekcyjnie, dokładnie, ja po wszystkim nie miałam żadnych pytań a mój mąż pyta czy widać płeć ... na to lekarz odpowiada: „czy ciężarna chce poznać płeć ?” Odp tak 😂 a lekarz na to żeńska na 80%. Na początku skomentował ze po tym usg należy wykonać test pappa ale widzę ze pani już się pospieszyła i jest harmony wiec nie potrzeba kolejnego, można w spokoju czekać na wyniki bo wad genetycznych nie stwierdzam. Na koniec pyta mnie czy wszystko jasne ja ze tak a on do mnie !!! Takie dobre informacje a pani tak bez entuzjazmu żadnego !!!! A ja ze poronienie tak zadziałało ze jestem ostrożna .... a ja zwyczaje byłam porażona strachem 😂😂😂

    Za dużo, Mysza1986, Magnetyczna, mao, Wesoła_Muminka, Antonina, Dalia90, Malina28., Mera, diversik89, antonna, Alu_87, olka_sz lubią tę wiadomość

    1.2004 Junior :)
    12.2018 laparoskopia endometrioza
    02.2019 ciąża naturalnie na clo (*)
    04.2019 poronienie
    07.2019 (PUREGON I OVITRELLE)❤️
    13 dpo Beta 53,6
    15 dpo Beta 210,9
    24 dpo Beta 9266,0
    27 dpo Beta 16678,0❤️
    04.2020 Laura Zofia❤️

    https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hdcud95ch.png
  • iMonia Autorytet
    Postów: 539 837

    Wysłany: 4 października 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesoła_Muminka wrote:
    Dziewczyny, moje kochane ❤trochę mnie nie było, ale musiałam odpoczac psychicznie. I fizycznie za razem. Moja kiepsko przyrastająca beta okazała się pustym jajem płodowym. Jestem 2 tygodnie po wywołanym poronieniu i dopiero dochodzę do siebie. Od kolejnego cyklu walczymy dalej z IUI.
    Brakowało nam siły, żeby się pozbierać, ale lekarz stanął na wysokości zadania i teraz czekamy za @@ i zaczynamy od początku.
    Gratuluję wszystkim zaciążonym, których posty przegapiłam i gratuluję wszystkim, którzy mają już swoje pociechy przy sobie.
    Oby kolejny raz był i dla nas szczęśliwy.

    Od kilku dni myślałam o tobie ❤️ Cieszę się ze się odezwałas. Wiem jaki to trudny okres niestety 😢
    Trzymam kciuki za was 😘

    Wesoła_Muminka lubi tę wiadomość

    1.2004 Junior :)
    12.2018 laparoskopia endometrioza
    02.2019 ciąża naturalnie na clo (*)
    04.2019 poronienie
    07.2019 (PUREGON I OVITRELLE)❤️
    13 dpo Beta 53,6
    15 dpo Beta 210,9
    24 dpo Beta 9266,0
    27 dpo Beta 16678,0❤️
    04.2020 Laura Zofia❤️

    https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hdcud95ch.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    hej dziewczyny
    U mnie niestety dzisiaj złe wieści....zaczęło się nawet ok, zrobiłam badania krwi, dostałam wyniki spanikowałam bo wszystkie hormony były ok, a estradiol nagle wyniósł 4 czyli jakbym menopauze juz przechodziła:( Ale na szczescie doktor odpisał ze to super i mam przyjechac na badanie usg...i tutaj zaczeły sie problemy....tzn. badanie usg tez wyszło ok, ale.....okazało się, że nigdy nie miałam robionego badania AMH i dup* w tym cyklu:( jestem wściekła, bo wiecie dobrze że zawsze jak cos wychodzi to sie idzie wkurzyc...jak wyniki sa ok, usg ok, kasa stracona, dojazdy wszystko a tu się okazuje, że nie ma jakiegoś głupiego 1 wyniku na który trzeba czekac 5 dni:(( i co z tego, że do owulacji się wyrobimy z wynikiem, jak stymulacje trzeba by było zaczac od dzisiaj:( Jestem wściekła, bo gdybym kiedykolwiek wczesniej od lekarza usłyszała że mam zrobic to AMH , chociazby kurcze z 5 dni temu to w tym cyklu mogłabym podchodzic do IUI a takto znowu dupa:( Ponadto wyniki badania nasienia są ok (robione na polnej z 4 miesiące temu) a nagle lekarz mówi, że lepiej zawsze patrzą w medarcie jak badanie nasienia jest robione u nich....i żeby powtórzyc...no ale kurde co to ma znaczyc? To brzmi trochę jak naciąganie jednak bo wyniki ok, to jakm ktos robił tracił kasę gdzie indziej to teraz wszystkie wyniki mamy powtarzac w medarcie? trochę to bezsensu....a jak nie powtórzę a wyniki będa ok to co? IUI mi zepsują? Albo nie podają nasienia, coś ściemnia czy co? Nie powinno tak byc, wyniki to wyniki kurcze....no ale dobra, pal licho....kłótnia z partnerem że znowu musimy to powtarzać , lekarz kazał w przyszłym tygodniu ale mówie zapytam, czy da radę od razu, wiec zrobilismy badania i wyniki JESZCZE DUŻO LEPSZE niż 4 miesiace temu.... Ale to i tak nic nie da, więc jak widzicie u mnie hormony w 3 dc ok, badanie usg ok, endometrium 2 mm, badanie nasienia super a pewnie będzie cykl bezowulacyjny skoro estradiol wyszedł 4:((( tzn. że pęcherzyki w ogole nie rosną i bez stymulacji nie da rady:(
    Jestem zawiedziona, niepotrzebnie wydałam 700 zł + dojazdy wszystko jest ok, a kolejny cykl w plecy....ehhh ta niepłodność faktycznie uczy cierpliwosci, ale ja juz mam zdecydowanie dosyc....przez to się niedługo z partnerem ,,pogryziemy'':/ Tak się żyć nie da przeciez....On już ma zdanie: ,, widocznie nie jest nam dane i tyle'', możemy próbować naturalnie, a jak się naturalnie nie uda to nic z tego...:( szkoda gadać, załamka:(

    Dziewczyny które były stymulowane do IUI powiedzcie jeszcze czy raczej stosowałyście Purgeon czy inny lek? Bo lekarz mi dzisiaj wspomniał o jakims innym bez refundacji za ok.400 zł ale zapomniałam w ogóle nazwe z tego wszystkiego://
    AMH to ważne badanie . Z tego co pamiętam to chodzisz do dr Kru . Ja też do niego chodziłam na początku , robiliśmy badania przez pół roku jeździłam specjalnie po recepty do Konina nie było mi żal ani jednej złotówki . To jest człowiek anioł i na pewno nie naciąga nikogo na nic .Dwa razy byłam w med Arcie na pogadance u niego on nam doradził In vitro . Nawet był ze mną u dr K na pierwszej wizycie . Zawsze oddzwania jak wysyłam SMS z pytaniem . Dziewczyno trochę pokory i zaufania nie wszystko jest na pstryknięcie palcami . Oni też nie od razu wiedzą na co cię zbadać . Ja jeszcze nie miałam transferu a straciłam do tej pory koło 20000 .zł . Dużo cierpliwości życzę .

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 4 października 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iMonia wrote:
    Jesteśmy po wizycie u dr Sz 😊 wojskowy rygor i na jedno moje super ... usłyszałam ... tylko ja mogę mówić pani potem ... wszystko opowiadał perfekcyjnie, dokładnie, ja po wszystkim nie miałam żadnych pytań a mój mąż pyta czy widać płeć ... na to lekarz odpowiada: „czy ciężarna chce poznać płeć ?” Odp tak 😂 a lekarz na to żeńska na 80%. Na początku skomentował ze po tym usg należy wykonać test pappa ale widzę ze pani już się pospieszyła i jest harmony wiec nie potrzeba kolejnego, można w spokoju czekać na wyniki bo wad genetycznych nie stwierdzam. Na koniec pyta mnie czy wszystko jasne ja ze tak a on do mnie !!! Takie dobre informacje a pani tak bez entuzjazmu żadnego !!!! A ja ze poronienie tak zadziałało ze jestem ostrożna .... a ja zwyczaje byłam porażona strachem 😂😂😂
    Dziękuję że się podzieliłas wrazeniami, i cieszę się że wszytsko dobrze 😍

    Niezapominajko, hmmm jakby tu Ci napisać... Niepłodność uczy pokory jak mało co, życzę Ci żebyś jak najkrócej musiała doświadczać tej trudnej lekcji.

    bv5tg9v.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 4 października 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina28. wrote:
    Juz wszystko masz ? Ja myśle ze jestem w połowie. Ja jade we wtorek. Nie wiem pozniej co z następna wizyta bo nie wiem czy Z nie bedzie na urlopie. Super ze u Was wszystko dobrze. Ja juz bym chciała zeby mała była. A imię masz?
    Prawie wszystko😉 kończę powoli zakupy- tylko ja wszystko przez internet zamawiam 😁 Ale znając życie okaże się, że o czymś nie pomyślałam 🙈
    Ja tez nie wiem co z następną wizytą u dr K, podejrzewam, że odwiedzimy tak wychwalanego tutaj dr Kru😉 Imienia nie mamy🙈 A Wy, już zdecydowaliście jak nazwiecie Malutką?

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Antonina Autorytet
    Postów: 505 601

    Wysłany: 4 października 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iMonia wrote:
    Jesteśmy po wizycie u dr Sz 😊 wojskowy rygor i na jedno moje super ... usłyszałam ... tylko ja mogę mówić pani potem ... wszystko opowiadał perfekcyjnie, dokładnie, ja po wszystkim nie miałam żadnych pytań a mój mąż pyta czy widać płeć ... na to lekarz odpowiada: „czy ciężarna chce poznać płeć ?” Odp tak 😂 a lekarz na to żeńska na 80%. Na początku skomentował ze po tym usg należy wykonać test pappa ale widzę ze pani już się pospieszyła i jest harmony wiec nie potrzeba kolejnego, można w spokoju czekać na wyniki bo wad genetycznych nie stwierdzam. Na koniec pyta mnie czy wszystko jasne ja ze tak a on do mnie !!! Takie dobre informacje a pani tak bez entuzjazmu żadnego !!!! A ja ze poronienie tak zadziałało ze jestem ostrożna .... a ja zwyczaje byłam porażona strachem 😂😂😂

    Cieszę się że wszystko w porządku!!! SUPER wieści.
    I dzieki za kolejne cenne wskazówki 😊

    Powiedz mi proszę skoro dzis miałaś badanie U dr Sz to kiedy i gdzie robiłaś test Harmony?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 22:21

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 4 października 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla specjalistek moje pytanie wyda się pewnie dziwne, ale dlaczego bez AMH nie można startować do iui?

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 4 października 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy dr Z jakiś niebawem ma urlop?

    Aina
  • Catlady Autorytet
    Postów: 4477 6161

    Wysłany: 4 października 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Dla specjalistek moje pytanie wyda się pewnie dziwne, ale dlaczego bez AMH nie można startować do iui?
    Specjalistką nie jestem ;) ale badanie AMH ma na celu określenie stanu rezerwy jajnikowej - i na podstawie tego wyniku lekarz pewnie dobiera dawki leków do stymulacji.
    To tak na moją logikę, ale bardziej doświadczone dziewczyny niech mnie poprawią jeśli źle napisałam :)

    Maggy lubi tę wiadomość

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • Catlady Autorytet
    Postów: 4477 6161

    Wysłany: 4 października 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    Dziewczyny, czy dr Z jakiś niebawem ma urlop?
    Anakonda dzisiaj pisała, że mają z dr K od 20.10 do 5.11

    Ainaa lubi tę wiadomość

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMonia, dziękuję za słowa otuchy. Był to bardzo ciężki dla nas czas, dla lekarza również, ponieważ było widać, że przy postawieniu diagnozy było mu po prostu smutno. Najpierw nerwy czy to nie ciąża pozamaciczna, później pojawił się pęcherzyk i oczekiwanie na zarodek i serduszko. Niestety nie było nam to dane. Później poronienie, którego nie zapomnę do końca życia i tak zleciało nam 1.5 miesiąca w mega strachu. Łzy się skończyły, trzeba się wziąć w garść i walczyć dalej. Już nawet wróciliśmy do zdrowej diety 😊
    Monia, super że u waszego maleństwa wszystko ok.
    Catlady trzymam kciuki za pięknie bijące serduszko u Was ❤

    iMonia lubi tę wiadomość

  • Mikka Autorytet
    Postów: 399 354

    Wysłany: 4 października 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda 26 wrote:
    Hej dziewczyny może wiecie czy doktor AB jest na urlopie kurde napisałam mu dwa esy i wysłałam zdjęcie z beta i test a doktor nic nie odpisał i tak czekam od poniedziałku. I W sumie nie wiem co mam robić betę mam powyżej 13000 test pozytywny a lekarz nie daje znaku życia.
    Cieszyć się ;) I umówić się na wizytę :)

    Wesoła_Muminka lubi tę wiadomość

  • Catlady Autorytet
    Postów: 4477 6161

    Wysłany: 4 października 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesoła_Muminka dziękuję za miłe słowa.
    Przykro mi, że tak się u Was potoczyło. Mam nadzieję, że kolejny raz będzie tym szczęśliwym. Najważniejsze to się nie poddawać. Kibicuję mocno 🍀

    Wesoła_Muminka lubi tę wiadomość

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka12345 , spokojnie. Po co te nerwy? Wydaliscie pieniądze, straciliscie czas, ale uwierz mi, że jak będziesz potrzebować pomocy od jakiegokolwiek lekarza z medart to Ci pomogą. Nie zawsze wszystko układa się w naszym życiu tak jak my chcemy. Szkoda, że wyszło jak wyszło, ale obarczanie w tej sytuacji kogoś winą jest troszkę nie na miejscu. Wyniki nasienia mogą z miesiąca na miesiąc ulec zmianie , zarówno tej in plus jak i minus.
    A jeśli Twój maz/partner nie jest przekonany co do lekarza/kliniki/inseminacji może warto z nim przy winie o tym pogadać? U nas też mój mąż miał wiele wątpliwości, które jak się okazało wynikały z tego, że nie do końca czuł temat owulacji, jajeczek, monitoringu i jak dostał lekturę ode mnie, poprosiłam lekarza żeby opowiedział o wszystkim jak krowie na rowie to załapał i od tej pory nasz lekarz prowadzący monitor ma skierowany tak, aby mój mąż również wszystko widział. Owszem, było mu strasznie przykro, że muszę dostawać zastrzyki itd ale pomimo niepewności, zaufalismy.
    Mnie też odroczono jedną inseminacje, też straciłam kupę kasy, ale patrzę na to z tej strony, że przynajmniej jeden miesiąc dłużej biorę odpowiednie witaminy. A jak teraz dostaliśmy lekcję życia, to lekarze z medart zrobili wszystko, abym czuła się jak najbardziej komfortowo, nie płacąc ani złotówki. Więc widzisz, raz zostawiasz A raz dostajesz.
    Uszy do góry, nie denerwuj się, doczekasz się kłócia puregonem i ovitrelle 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 22:57

    Catlady, agulla1, Malina28., Maggy, iMonia, Antonina, diversik89 lubią tę wiadomość

  • agulla1 Autorytet
    Postów: 422 189

    Wysłany: 4 października 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexxandra_aa wrote:
    Agula- ja też czekam na @. Pewnie się zsynchronizujemy:) ale rzeczywiście trochę niecierpliwie się, bo po odstawieniu leków minęly już 4 dni i nawet marnego znaku nie ma, aby miała przyjść

    Co do doktora AB- to ja jestem jego pacjentką. ale mam też doświadczenie z doktorem Ż, bo robił mi transfer.

    Ogólnie powiem tak: doktor AB też nie jest wylewny. Jaka sama nie zapytam, to nie wychodzi przed szereg z jakimis informacjami. Czasami wkurzam się, bo chciałabym coś więcej i nakreślenie mi różnych scenariuszy i rozwiązań, ale tak nie jest.
    Natomiast zawsze kiedy trzeba odpisuje na sms- nawet na urlopie.

    Z kolei doktor Ż- zaskoczył mi podczas transferu. Spóźnił się 2 h i byłam zła. Ale potem zagadywał, nawet poszedł do męża porozmawiać po całej procedurze. Więc zaskoczył mi, bo czytałam wpisy, że generalnie jest mało komunikatywny.

    Ja myślę, że każda z nas żyje w dużym stresie i wydaje mase pieniędzy w klinice i ma swoje oczekwania i nie zawsze lekarz je spełnia. Czasami nawet nieświadomie i jak czytamy na forum, że inny lekarz w innej klinice pomógł komuś, dostrzegł coś- czego inni nie widzieli to się nakręcamy ( ja też tak mam). Ale ja jestem zwolennikiem dawaia komuś 3 szans, więc póki mam swoją pulę to zaufam lekarzowi.
    Ale doskonale rozumiem sytuację każdej z Was, która ma chwile zwątpienia
    Alexxandra ja w końcu dziś dostałam miesiączke po 4 dniach od odstawienia 😊

    9 lat starań
    MEDART 2019
    1 procedura
    Punkcja 23.08.2019
    1 - Transfer 28.08.2019 zarodek 1.1.1 💕❤😘
    05.09.2019 bhcg 8dpt 1.2 mlU/ml😥
    2 - Transfer 22.09.2019
    zarodek 1.1.1 💕❤😘
    30.09.2019 bhcg 8dpt 1.2 mlU/ml😥
    Od 01.10.2019 przerwa w staraniach przez jakiś czas 😥😣😪
    2 procedura
    Punkcja październik 2020
    1-transfer 1.2.1 ❤💕😘
    25.10.2020 bhcg 9.2mlU/ml🙂
    27.10.2020 bhcg 10.4mlU/ml
    Odstawienie leków😪😪
    Przerwa aż do teraz ...
    INVIMED 2021
    pełna nadziei
    punkcja 16.09.2021
    22.09.2021
    Mamy❄❄ 3bb I 4bb
    18.10.2021 TRANSFER
    Dwóch zarodków 😘❤🍀🍀
    28.10.2021
    Beta bhcg 1.18 mlU/ml😪
    punkcja 27.12.2021
    02.01.2022 Dwa zarodki 2cc I 2cd odrzucone 😪😪😪
  • Tacia Autorytet
    Postów: 345 272

    Wysłany: 4 października 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mera wrote:
    Tacia wysyłam Ci zaproszenie na priv, byłabyś tak miła przyjąć, mam pare pytań do Ciebie 🤗
    Jasne, przyjęłam;-)

    Mera lubi tę wiadomość

‹‹ 1663 1664 1665 1666 1667 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ