X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 16 października 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alu_87 wrote:
    Pewnie można jechać do szpitala i wtedy kładą chociaż na dzień ale ja już wolę zapłacić i wykupić lek w aptece i podjadę do Medart by pielęgniarka mi zrobiła zastrzyk.
    A dr K wypisała Ci skierowanie na podanie sterydu? Bo mi pielęgniarka w klinice nie chciała podać immunoglobuliny zaleconej przez dr K, bo nie miałam od niej skierowania. Całe szczęście, że dr była w klinice, ale z około godziny to wszystko trwało...

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 16 października 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Mi bardzo pomagalo na przywrocenie flory i problem z pieczeniem Zennela Med dwa razy w tygodniu ( lekarz nie mial nic przeciwko ) i co 2 dni Lactovaginal .

    Zakupię jeszcze vivomix przy okazji, wiem że jest drogi ale czytałam że warto.

    Póki co mam:
    invag - bedę sobie dopochwowo co 2 dzień stosować
    lacibios femina- doustnie dodatkowo do sanprobi

    dieta+ sok z żurawiny z wodą na ogólne zakwaszenie

    no i przy najbliższej wizycie of course kontrolny posiew, póki co nic nie mam poza tą suchością, ale wolę chuchać na zimne po tym długim leczeniu żeby znów się cos nie przyplątało do osłabionej flory

    PS zennella tez mnie kiedys uratowała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2019, 15:41

    bv5tg9v.png
  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1044 682

    Wysłany: 16 października 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina28. wrote:
    Hej bóle były coraz gorsze i umówiłam sie do Z. Wczoraj byłam dał mi relanium 5 i jednorazowo ibuprom i mówił o masazach. I wczoraj narazie do teraz mam spokoj. Ulga niesamowita. Po usg wszystko ok. Dr mówił ze to ucisk może byc albo mącica jest mała. Zobacze jak bedzie dzis. Nie jestem zwolenniczka relanium. No ale co zrobić. Narazie nie mam więcej brać. I mam wrażenie ze mała dis dużo mniej kopie możliwe ze po relanium ?
    Wątpię, że przez relanium. Kiedyś pytałam dra, to mówił, że taka mała dawka raczej na to nie wpływa :). U mnie czy brałam czy nie, ruchy były podobne. Dzisiaj Młoda też zbytnio nie szaleje, może przez pogodę 😋

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • Marta12 Autorytet
    Postów: 423 222

    Wysłany: 16 października 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diversik89 wrote:
    Dziewczyny wczoraj po południu pojawiła się taka dziwna, gęsta,troszke grudkowata wydzielina ( kolor jakby kawa z mlekiem lub lekki pomarańcz, trudno określić ) zastanawiam się czy to plamienia czy pozostałości po leku ( gynalgin )
    Dziś sytuacja się powtórzyła. Od dwóch dni już nie biorę tych tabletek. Wizyta dopiero w poniedziałek...
    Nie wiem czy prosić o wcześniejszą wizytę czy poczekać do poniedziałku ?
    Może któraś z Was miała podobną sytuację ?
    Bardzo się martwię, ale nie chce też wyjść na panikare...


    Z doświadczenia wiem że do poniedziałku się zadreczysz ....napewno wszystko jest ok ale jeżeli jest możliwość przyspiesz wizytę 🤗😘bo stracisz weekend ...A co do wydzieliny też taka miałam po gynalgin 🤗

    diversik89 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018 transfer zarodka 5.1.1 przebadany genetycznie dr.Ż

    31.12 B-HCG 122 ❤❤❤❤
    Czekamy na Ciebie synku 😍😍
    01.09.2019 17:17 nasz Filip jest już z nami 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggy wrote:
    Pomożecie? Odebrałam wyniki i wyszło, że mam p/c IGG wirusa cytomegalii, ale p/c IGM są nieobecne. Czy któraś z Was też miała podobną sytuację? Czy stymulacja pójdzie na nic?
    Ja tak miałam przed zakwalifikowaniem przed pierwszym iui. Doktor zlecił dodatkowe badanie, wynik był ok, ale cykl kazał tak czy siak odczekać.

    Maggy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka - to sie ciesze ,ze jest lepiej :)
    Te preparaty typu relanium sa bardzo powoli metabolizowane u plodu i nowordkow tak mi tlumaczyli i raczej dorazna dawka nie ma wiekszeho wplywu ,ale nigdy nie mozna w 100% wykluczyc takiej ewentualnosci o ,ktorej piszesz

    Co innego sterydy - tu mialam szal coreczek ,po relanium tez nie widzialam specjalnej roznicy .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2019, 16:44

  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 16 października 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalia90 wrote:
    Wątpię, że przez relanium. Kiedyś pytałam dra, to mówił, że taka mała dawka raczej na to nie wpływa :). U mnie czy brałam czy nie, ruchy były podobne. Dzisiaj Młoda też zbytnio nie szaleje, może przez pogodę 😋

    No całkiem możliwe. Może jest bardziej zmęczona po tych moich bolączkach. Ale wiesz ja juz myśle. Bo wole jak mi daje do wiwatu.
    A jeszcze jedno. Nie wiem czy mam sie martwić czy co ale dopiero w domu zauważyłam ze od tygodnia bo wtedy byłam u dr Sz do wczoraj u dr Z mała nic nie. Przybrała na wadze. I termin mi sie wydłużył z 9 na 15. Pisałam do Z mówił ze zobaczymy na następnej wizycie ale ja sie juz zastanawiam bo nigdy tak nie było. Co myślicie? Jak przesadzam smialo piszcie.

  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 16 października 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Malinka - to sie ciesze ,ze jest lepiej :)
    Te preparaty typu relanium sa bardzo powoli metabolizowane u plodu i nowordkow tak mi tlumaczyli i raczej dorazna dawka nie ma wiekszeho wplywu ,ale nigdy nie mozna w 100% wykluczyc takiej ewentualnosci o ,ktorej piszesz

    Co innego sterydy - tu mialam szal coreczek ,po relanium tez nie widzialam specjalnej roznicy .

    To może ma taki dzień dzis. Powiem Ci ze ost ciąża mi bardzo powoli leci. Początek tez był powolny potem poszło jak z płatka i teraz znów sie wlecze. Jednak 9 miesięcy to bardzo bardzo długi okres dla mnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2019, 16:26

    Malina28. lubi tę wiadomość

  • Alu_87 Autorytet
    Postów: 808 590

    Wysłany: 16 października 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    A dr K wypisała Ci skierowanie na podanie sterydu? Bo mi pielęgniarka w klinice nie chciała podać immunoglobuliny zaleconej przez dr K, bo nie miałam od niej skierowania. Całe szczęście, że dr była w klinice, ale z około godziny to wszystko trwało...
    Mam taką informację od dr K do pielęgniarki. Mam nadzieję że wystarczy bo wtedy dr K już będzie urlopować. Płaciłaś za to "podanie"?0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2019, 17:30

    32 lata, 25 cykl szczęśliwy!
    MTHFR_1298 A-C-homozygota,
    amh 3,8
    słabsze nasienie
    3 IUI (październik, listopad, grudzień 2018)
    ...........................................................
    styczeń 2019 MedArt
    4 IUI: 06.03.2019 :)))
    Emilka 03.11.2019 :)))
  • Alu_87 Autorytet
    Postów: 808 590

    Wysłany: 16 października 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Malinka - to sie ciesze ,ze jest lepiej :)
    Te preparaty typu relanium sa bardzo powoli metabolizowane u plodu i nowordkow tak mi tlumaczyli i raczej dorazna dawka nie ma wiekszeho wplywu ,ale nigdy nie mozna w 100% wykluczyc takiej ewentualnosci o ,ktorej piszesz

    Co innego sterydy - tu mialam szal coreczek ,po relanium tez nie widzialam specjalnej roznicy .
    Mówisz o sterydach na Płucka? Jak się po nich czułaś?

    32 lata, 25 cykl szczęśliwy!
    MTHFR_1298 A-C-homozygota,
    amh 3,8
    słabsze nasienie
    3 IUI (październik, listopad, grudzień 2018)
    ...........................................................
    styczeń 2019 MedArt
    4 IUI: 06.03.2019 :)))
    Emilka 03.11.2019 :)))
  • Alu_87 Autorytet
    Postów: 808 590

    Wysłany: 16 października 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina28. wrote:
    No całkiem możliwe. Może jest bardziej zmęczona po tych moich bolączkach. Ale wiesz ja juz myśle. Bo wole jak mi daje do wiwatu.
    A jeszcze jedno. Nie wiem czy mam sie martwić czy co ale dopiero w domu zauważyłam ze od tygodnia bo wtedy byłam u dr Sz do wczoraj u dr Z mała nic nie. Przybrała na wadze. I termin mi sie wydłużył z 9 na 15. Pisałam do Z mówił ze zobaczymy na następnej wizycie ale ja sie juz zastanawiam bo nigdy tak nie było. Co myślicie? Jak przesadzam smialo piszcie.
    Może to różnica w pomiarach u jednego i drugiego lekarza? Spadła na centylach?

    Malina28. lubi tę wiadomość

    32 lata, 25 cykl szczęśliwy!
    MTHFR_1298 A-C-homozygota,
    amh 3,8
    słabsze nasienie
    3 IUI (październik, listopad, grudzień 2018)
    ...........................................................
    styczeń 2019 MedArt
    4 IUI: 06.03.2019 :)))
    Emilka 03.11.2019 :)))
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 16 października 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alu_87 wrote:
    Mam taką informację od dr K do pielęgniarki. Mam nadzieję że wystarczy bo wtedy dr K już będzie urlopować. Płaciłaś za to "podanie"?0
    No to pewnie starczy 😊 Nic za to nie płaciłam.

    Alu_87 lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina28. wrote:
    To może ma taki dzień dzis. Powiem Ci ze ost ciąża mi bardzo powoli leci. Początek tez był powolny potem poszło jak z płatka i teraz znów sie wlecze. Jednak 9 miesięcy to bardzo bardzo długi okres dla mnie.
    Malinka moje coreczki tez dzis spia caly czas z przerwami na jedzenie ,wiec boje sie juz tej nocy ,pewnie bedzie ipreza 8-)
    Co do pomiaru to robiac usg co tydzien ,krotki okres czasu nie jestesmy w stanie stwierdzic jak przybiera ,kwestia roznicy szacunkowej pomiaru .

    Alu - tak o tych pisalam ,doktor mnie uprzedzal ,ze pierwsze dni moga byc ruchy oslabione ,maluchy spokojniejsze ,potem zaczely byc bardziej aktywne niz zazwyczaj ,ale to wszystko jest normalne ,jedynie co to mi cukry szalaly ,ale po sterydach tak jest ,Ty masz niskie to pewnie nie bedziesz miec problemow ,ogolnie czulam sie dobrze .

    Alu_87, Malina28. lubią tę wiadomość

  • AnkaBe Autorytet
    Postów: 663 553

    Wysłany: 16 października 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdy dodatnie Igg przy ujemnym Igm świadczy o przechorowanej infekcji w przeszlosci ;) wg mnie bez związku ze stymulacja.

    3x operacje- potworniaki jajników
    4xIUI
    4 procedury IVF, 2 poronienia Ok 6-7tc

    30.07.2019 ET- 1 zarodka: 4.1.1.
    06.08- 83,46 mIU/ml ; 08.08.2019- 280,9 mIU/ml, 12.08 2044 mIU/ml 16.08 6284,00 mIU/ml; 22dtp usg- widoczne 2 pechęrzyki 34dpt Są ❤️ ❤️ Dziewczynki

    30.03.2020 Zosia i Julka są już na świecie (37+4).
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2019, 16:26

  • Malina28. Autorytet
    Postów: 570 514

    Wysłany: 16 października 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie jeszcze w tak krótkim czasie nie miałam dwóch badań. To narazie nie bede panikować. Dzieki dziewczyny😀😀

  • A gustu Ekspertka
    Postów: 225 87

    Wysłany: 16 października 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam gdzie w Poznaniu można zrobić te badania wiem ze w medarcie a gdzieś jeszcze?
    posiew z szyjki
    badanie czystości pochwy
    -panel urogenitalny ureaplasma

    📍Niedoczynność tarczycy
    📍MTHFR_c677Thetero
    📍29.10.2019 iui 😟
    📍10.01.2020 udało się ❤
    Jezu ufam tobie. Ty się ty zajmij.

    860ianli7vtdwtrl.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 16 października 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gustu wrote:
    Witam gdzie w Poznaniu można zrobić te badania wiem ze w medarcie a gdzieś jeszcze?
    posiew z szyjki
    badanie czystości pochwy
    -panel urogenitalny ureaplasma
    Diagnostyka na Dąbrowskiego kiedyś robiła ale nie codziennie zależy czy jest położna.

    A gustu lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2020, 19:38

‹‹ 1694 1695 1696 1697 1698 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ