X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapomonajko jesli pisalas, ze Ci sie wydaje, ze owu bedzie wczesniej, a on to olal, to kurde powinien Ci oddac za bezsensowne wizyty, albo w przyszlym cyklu zrobic wizyty za darmo 😕 Tak by bylo przyzwoicie. Ale pewnie nie masz co na to liczyć.

    Laski komu wyszedl test ciazowy sikany pozytywny przed 7 dpt? 🙈

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się, też razem z partnerem mamy takie wrażenie, każdy zarabia inaczej, lekarz lekarzem wiadomo kasę mają, a dla,,normalnego" człowieka 300 zł w te czy wewte to trochę jest, zwlaszcza jak mówię w ciągu 10 dni straciłam ok 1000 zł i nic z tego nie wyszło...🙉 dzisiaj też wizyta 150 zł bezsensu i do tego jeszcze hormony miałam zrobić i wyslac lekarzowi, kolejne 100 zł żeby zobaczyl czy to na pewno już była owu czy stymulujemy dalej 😏😡 żałuję że w ogóle zrobiłam te hormony po wizycie ale tak jakoś wyszło w tym stresie a raczej wkurzeniu ze nie przemyślałam, a lekarzowi przecież wszystko jedno czy wydam bezsensu 100 zł czy nie, żeby potwierdzić owu jak przecież widział na usg że była...ehh nie dziękuję, żeby nie zapeszyć!! Niedługo sami stwierdzimy, że będziemy się starac tylko naturalnie wyjdzue to wyjdzie nie to nie najwyżej dzieci nie będzie....bo tak jak tu jedna z Was pisała niedługo chleb że smalcem trzeba będzie jeść jak tak dalej pójdzie....a że ja na diecie bezglutenowej to i chleb nie jest tani🙈🙄😢
    alexxandra_aa wrote:
    i tu masz całkowitą racje. Ja czasami mam wrażenie, że lekarze nie do końca liczą się z naszymi finansami. Dla nich " przysłowiowa zlotówka" w tą czy w tą- nie ma znaczenia. A dla nas wręcz przeciwnie.
    Trzymam mocno kciuki, aby naturalne starania dały Ci upragnione 2 kreseczki <3

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety....z dr AB to już w ogóle nie ma co gadać, bo zresztą on prawie nic nie mówi, szkoda że mi przypadlo akurat iść do niego w zastępstwie 👎 nie zresztą Kinga, żeby milimetr nadziei zachować 😅🙄😏😢
    kinga25 wrote:
    niezapominajka12345 wrote:
    Dzięki kochana!! Czyli widzisz coś w tym jest, a ja już sądziłam że kurcze może ze mną jest coś nie tak w sensie ze ja już nie wiem kiedy mam owu kiedy mam okres itp....a jednak to lekarz nie zawsze ma rację, więc nie ma co mi tu w kółko powtarzać zaufaj lekarzowi itp heh lekarza bardzo lubię i nie mam zamiaru zmieniać ale jak widać pomyłki się zdarzają i czasem warto posłuchać tez pacjenta
    ..mi zawsze głupio pisać bo wychodzę na męczybułe a jednak chyba powinnam takim natrętem być 🙉🙈 no nic, czekam na okres @@@ heh 👎[/QUOTE

    Tu sie z Toba zgadzam ,ja tez mialam dwie lekkie wymiany zdan z d B w ciazy bo znalam juz swoj organizm nie pierwszy raz to przechodzilam a doktor upieral sie przy swoim a potem sie okazalo ,ze przyznal mi racje jak bylam na. usg ,wiec czasem warto sluchac swojej intuicji .

    Trzymam kciuki za dalsze starania .

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze to są wlasnie teksty,,prosze przyjść za dwa dni,,, proszę przyjść za tydzień ", zrobić kolejne milion badań (pomimo że jest wszystko ok), ale przecież lekarza to nie obchodzi bo niedługo każde badanie będzie ważne 1 dzień i do powtorki🙉🙉
    alexxandra_aa wrote:
    i tu masz całkowitą racje. Ja czasami mam wrażenie, że lekarze nie do końca liczą się z naszymi finansami. Dla nich " przysłowiowa zlotówka" w tą czy w tą- nie ma znaczenia. A dla nas wręcz przeciwnie.
    Trzymam mocno kciuki, aby naturalne starania dały Ci upragnione 2 kreseczki <3

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka, sądzę, że każdy z lekarzy pracujących w medarcie popełniłby ten błąd, bo jeszcze chyba się nie spotkałam z sytuacją w której lekarz ustawiłby podgląd stymulacji w 5 dniu puregonu 🤔 standardem jest, że najwcześniej wizyta w dniu 6-7 dawki, ale jak widać standard czasem zawodzi... Tak to już jest z tą pierwszą stymulacją - to bardziej jest taka na przetarcie szlaków i sprawdzenie jak organizm reaguje. Wiem, że czas leci, że to cię frustruje, ale walka z niepłodnością jest paskudna 🤷‍♀️ są dziewczyny które pyk i są w ciąży - jak to się śmieje wystarczy że lekarz na nie spojrzy a są też dziewczyny którym samo podejście do transferu czy iui zajmuje pół roku jak nie dłużej... Cóż, pozostaje - tylko się z tym pogodzić i walczyć. Dużo siły i cierpliwości!

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe chyba tak zrobię w ramach naszego dzisiejszego romantycznego wieczoru 😅😂 już po ptakach, a dr mówi żeby jeszcze 3 dni się starać heh dziwne myślenie, rozumiem 1 ale po co 3🙉 chyba że w tym cyklu 50 owu będę miała 😅😂
    Anulas wrote:
    Skoro my moglysmy po ivf wino pić to ty na pewno też. Walnij kielicha😉

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • AnkaBe Autorytet
    Postów: 663 553

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko przykro mi ze tak wyszło :(
    Niestety jeśli chodzi o koszty trzeba mieć świadomość ze to najdroższa klinika w Poznaniu. Chociaż ja uważam ze za ta dyspozycyjność lekarzy 7 dni w tygodniu w święta niedziele itp warto zapłacić bo w invimedzie niedziela nieczynna a czy wypada wtedy owulacja nikogo tez nie interesuje.

    Dr K nie raz mi mówiła ze dla nich liczy się efekt, a efekt to brak ograniczeń finansowych niestety.

    3x operacje- potworniaki jajników
    4xIUI
    4 procedury IVF, 2 poronienia Ok 6-7tc

    30.07.2019 ET- 1 zarodka: 4.1.1.
    06.08- 83,46 mIU/ml ; 08.08.2019- 280,9 mIU/ml, 12.08 2044 mIU/ml 16.08 6284,00 mIU/ml; 22dtp usg- widoczne 2 pechęrzyki 34dpt Są ❤️ ❤️ Dziewczynki

    30.03.2020 Zosia i Julka są już na świecie (37+4).
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że dziwnie by było tak zmienić, a później jakby co wrócić do swojego lekarza...🙉 a chciałabym i niego zostać bo gdybym w końcu była w ciąży (hahha😂😅) to bym wolała u niego zostać bo przyjmuje w moim mieście, a nie mam zamiaru jeździć ciągle go tej kliniki....już przez tą klinike do mi nawet Poznan cały zbrzydł...
    alexxandra_aa wrote:
    a jak jest ze zmianą lekarza? Nie robią problemu w recepcji? I sami lekarze później też nie?
    Pytam z ciekawości, bo ja kiedyś w innej klinice zmieniałam i miałam wrażenie, że nie do końca to odpowiadało

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się, zaznaczałam z 2 razy że mu się wydaje że powinnam na usg przyjechać chociaż w weekend np w niedzielę i jak widać to byłby strzał w 10. Ale dr upieral się na wtorek no to mamy wtorek....zaje****y👍👍🙄😳 raczej nie mam co liczyć na darmowe wizyty w kolejnym cyklu hahha liczy się kasa!!! Takie życie...nie ma nic za darmo niestety....przecież ja byłam na wizycie w 3 dc w sobote (tydzień temu) dr AB powiedzial że to nie jest 3 dc i to nie miesiączka, ok zgłupiałam (chociaż widziałam przecież co mam,,w majtkach") i poszłam niby wg niego w 3 dc czyli w poniedziałek, a to już był wg mnie 5 dc i wyszło jak wyszło, oczywiście musiałam zapłacić i w sobote i w pon więc co tu mówić że będzie darmo w kolejnym cyklu 😅😅😂😂😂
    antonna wrote:
    Niezapomonajko jesli pisalas, ze Ci sie wydaje, ze owu bedzie wczesniej, a on to olal, to kurde powinien Ci oddac za bezsensowne wizyty, albo w przyszlym cyklu zrobic wizyty za darmo 😕 Tak by bylo przyzwoicie. Ale pewnie nie masz co na to liczyć.

    Laski komu wyszedl test ciazowy sikany pozytywny przed 7 dpt? 🙈

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Olanta Przyjaciółka
    Postów: 71 68

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Laski komu wyszedl test ciazowy sikany pozytywny przed 7 dpt? 🙈

    Ja robiłem sikanca ale nie wiem czy ta historia moze być punktem odniesienia😉 Miałam w domu ostatni test ciążowy, po transferze cały czas o nim myślałam aż w końcu 5dpt stwierdziłam że go zrobię żeby przestać o nim myśleć. Oczywiście nie wyszedł więc wyrzuciłam go do kosza. Ale po ok 2 godzinach poszłam pogrzebać w śmieciach żeby jeszcze raz na niego spojrzeć... i zobaczyłem druga kreskę. Przeczesalam internet, połowa informacji mówiła o tym ze pozytywny po takim czasie to wyjdzie nawet facetowi a druga połowa mowila że to ciąża. Nie nakręcalam się ale dwa dni później beta wynosiła 46. Może to przypadek, może faktycznie oznaczał ciążę☺ A jak u Ciebie? Mocno trzymam kciuki, my tez chcemy wrócić po rodzeństwo po Nowym Roku, zobaczymy co wyjdzie z naszych planów🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2019, 18:43

    antonna lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    11.2017 - Medart
    04.2018 - I ivf --> 4 ❄❄❄❄ - 1 zdrowy
    06.2018 - transfer 🙂
    02.2019 - zdrowa Córeczka ❤
    09.2020 - starania o rodzeństwo
    10.2020 - II ivf --> 1❄
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam 7 dawek i zaczete dopiero w 5 dc (tutaj wg mnie pierwszy błąd), i dopiero dziś czyli tak jakby w dniu 8 dawki (gdyby miała być) było usg więc trochę późno....mój organizm to nie standard hehe właśnie boli mnie trochę to, że lekarze na wszystkich patrzą tak samo, zawsze te same leki zawsze to samo działanie, a jak widać każdy organizm jest inny....a co dopiero mój 🙉 nie dziękuję ❤️ liczę, że się uda 😂😂😂😂 hahaha a tak serio już mi się chce smiac z tych wszystkich sytuacji, a raczej to śmiech przez łzy...człowiek aż nie wierzy co jeszcze go spotka🙈🙉😏
    Imbirek91 wrote:
    Niezapominajka, sądzę, że każdy z lekarzy pracujących w medarcie popełniłby ten błąd, bo jeszcze chyba się nie spotkałam z sytuacją w której lekarz ustawiłby podgląd stymulacji w 5 dniu puregonu 🤔 standardem jest, że najwcześniej wizyta w dniu 6-7 dawki, ale jak widać standard czasem zawodzi... Tak to już jest z tą pierwszą stymulacją - to bardziej jest taka na przetarcie szlaków i sprawdzenie jak organizm reaguje. Wiem, że czas leci, że to cię frustruje, ale walka z niepłodnością jest paskudna 🤷‍♀️ są dziewczyny które pyk i są w ciąży - jak to się śmieje wystarczy że lekarz na nie spojrzy a są też dziewczyny którym samo podejście do transferu czy iui zajmuje pół roku jak nie dłużej... Cóż, pozostaje - tylko się z tym pogodzić i walczyć. Dużo siły i cierpliwości!

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj niestety też lekarza nie interesowało że chce przyjechać w niedzielę albo wczoraj (11.11), bo nawet mi dzisiaj powiedział że i tak by go nie było, więc nie wiem czy do końca tak super z tą dyspozycyjnoscia przynajmniej w moim przypadku wyszło....
    AnkaBe wrote:
    Niezapominajko przykro mi ze tak wyszło :(
    Niestety jeśli chodzi o koszty trzeba mieć świadomość ze to najdroższa klinika w Poznaniu. Chociaż ja uważam ze za ta dyspozycyjność lekarzy 7 dni w tygodniu w święta niedziele itp warto zapłacić bo w invimedzie niedziela nieczynna a czy wypada wtedy owulacja nikogo tez nie interesuje.

    Dr K nie raz mi mówiła ze dla nich liczy się efekt, a efekt to brak ograniczeń finansowych niestety.

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny nie przynudzam bo wiem, że nikogo to nie obchodzi. Mój problem i tyle. Ale przynajmniej się wygadałam, dzięki!!❤️

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Catlady Autorytet
    Postów: 4477 6161

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Dobra dziewczyny nie przynudzam bo wiem, że nikogo to nie obchodzi. Mój problem i tyle. Ale przynajmniej się wygadałam, dzięki!!❤️
    Niezapominajko ale my od tego tu jesteśmy :) dobrze jest mieć się gdzie wygadać :)
    Tak jak pisałam, ja absolutnie rozumiem Twoją frustrację. Ale pierwsza stymulacja jest z reguły taką „próbną” stymulacją. Zobaczysz, że w kolejnym cyklu pójdzie lepiej :)
    A najbardziej to Ci życzę abyś już do kliniki jeździć nie musiała i aby końcówka tego cyklu mocno Cię zaskoczyła ;) ✊🏻🍀

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Niezapomonajko jesli pisalas, ze Ci sie wydaje, ze owu bedzie wczesniej, a on to olal, to kurde powinien Ci oddac za bezsensowne wizyty, albo w przyszlym cyklu zrobic wizyty za darmo 😕 Tak by bylo przyzwoicie. Ale pewnie nie masz co na to liczyć.

    Laski komu wyszedl test ciazowy sikany pozytywny przed 7 dpt? 🙈
    Antonna mi wyszedł, co prawda blada druga krecha ale była, of course ten o wysokiej czułości dostępny w rossmann

    bv5tg9v.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję!!! Moim marzeniem też jest żebym już nigdy nie musiała do tej kliniki jeździć, tylko chodzić na wizyty w swoim mieście....czas pokaże, w tym cyklu to i tak na nic nie liczę, staraliśmy się 2 razy hahaha tyle co nic, zawsze to było o wiele bardziej intensywnie🙄 dr jest super pocieszaczem, Zamiast się przyznać Do błędu, to mówi że organizm dobrze zareagował na puregon i ciałko żółte jest, płyn się wylał itp on już tu ciążę widzi, nawet blizniacza, i czy mamy w rodzinie blizniaki"?😅😅😅😂🙈 ja rozumiem pocieszać, ale nie mi takie BAJKI opowiadać ze żebym wkurzona nie była heh.m.już dr tak samo widzial u mnie ciążę po Hsg i mowil, że już się w Poznaniu nie zobaczymy na pewno😂 wrozka to on nie będzie....
    Dzięki dziewczyny! Dobrze jest się wygadać, spędziłam dzisiaj cały dzień sama z tymi myślami, bo pojechałam sama. Jak wrócę to też nie chce partnera zamęczac tym gadaniem, bo oby dwoje wylądujemy w psychiatryku🙉🙈
    Catlady wrote:
    Niezapominajko ale my od tego tu jesteśmy :) dobrze jest mieć się gdzie wygadać :)
    Tak jak pisałam, ja absolutnie rozumiem Twoją frustrację. Ale pierwsza stymulacja jest z reguły taką „próbną” stymulacją. Zobaczysz, że w kolejnym cyklu pójdzie lepiej :)
    A najbardziej to Ci życzę abyś już do kliniki jeździć nie musiała i aby końcówka tego cyklu mocno Cię zaskoczyła ;) ✊🏻🍀

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Tutaj niestety też lekarza nie interesowało że chce przyjechać w niedzielę albo wczoraj (11.11), bo nawet mi dzisiaj powiedział że i tak by go nie było, więc nie wiem czy do końca tak super z tą dyspozycyjnoscia przynajmniej w moim przypadku wyszło....
    Bo chyba dr Kru nie jest tak dyspozycyjny jak reszta lekarzy... On kiedyś w Medart prowadził jedynie ciaze, od jakiegoś czasu dopiero czytam na forum, że przygotowuje do IUI itp... ja zawsze pierwszy podglad u dr K miałam 9dc czyli w dniu 6 dawki Puregonu... i wracajac z wizyty na parkingu przy Tesco robił mi mąż zastrzyk z ovitrelle, bo wychodziło, że pecherzyk/ki już są duże.. a go trzeba wziąć o konkretnej godzinie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2019, 19:13

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się, teraz już laicko iui i transfery robi, bo to miałaś jak dla mnie prawidłowo usg w 9 dc gdybym też tak miała byłoby ok, a takto jest jak jest...trudno za 2 tygodnie na pewno będą dwie kreski😂😂😂😅
    mao wrote:
    Bo chyba dr Kru nie jest tak dyspozycyjny jak reszta lekarzy... On kiedyś w Medart prowadził jedynie ciaze, od jakiegoś czasu dopiero czytam na forum, że przygotowuje do IUI itp... ja zawsze pierwszy podglad u dr K miałam 9dc czyli w dniu 6 dawki Puregonu... i wracajac z wizyty na parkingu przy Tesco robił mi mąż zastrzyk z ovitrelle, bo wychodziło, że pecherzyk/ki już są duże.. a go trzeba wziąć o konkretnej godzinie.

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze czy acard to każdy sobie może brać tak,,zapobiegawczo"? Bo mam trombofilie wrodzona i te jakieś mutacje i takto dr AB mówił że po iui na pewno by mi zalecił acard więc może też powinnam jakby co brać, bo czytałam że mogę mieć problemy wlasnie z zagniezdzeniem zarodka więc może coś w tym jest?? Jeśli tak to wiecie jakie dawki?

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 12 listopada 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Zgadza się, teraz już laicko iui i transfery robi, bo to miałaś jak dla mnie prawidłowo usg w 9 dc gdybym też tak miała byłoby ok, a takto jest jak jest...trudno za 2 tygodnie na pewno będą dwie kreski😂😂😂😅
    W 11 dc to ja miałam IUI... pewnie Ci dr tak ustalił wizytę, bo go nie było w klinice... co jest troszkę nie fair.. myslalam ze u nas w klinice tak się nie robi..
    A odnośnie brania kasy przez lekarzy, to jak nam w dzien „zero” dr K odwołała IUI to za tą wizytę ( a miałam robione USG i z ok 20 minut z nami rozmawiała) oraz badanie nasienia nie wzięła ani złotówki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2019, 19:23

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
‹‹ 1773 1774 1775 1776 1777 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ