X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Magnetisme Przyjaciółka
    Postów: 85 34

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Dziękuję ;) odetchnę dopiero chyba po USG z serduszkiem o ile w ogóle odetchnę 😂. Jutro ostatnia weryfikacja bety 🙏

    Nawet po usg serduszkowym nie odetchniesz 🤭

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

  • Klapouszek Koleżanka
    Postów: 46 27

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Tak udało się :). Póki co dwie bety za mną i pięknie przyrasta :) kolejna beta w piątek :)

    A czujesz coś, tzn jakieś kucie czy ból jak na okres?
    Ja tez idę sprawdzić przyrost bety w piątek, ale od 2 dni nic nie czuje. Wcześniej bolał mnie brzuch i takie kucia a teraz cisza i zaczynam się martwić.
    A przestałam brać nospe.


    Dominisia883 lubi tę wiadomość

    a8do6vgc0oedwaki.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytri89 wrote:
    A otoczki są zawsze nacinane przy ivf? 🤷‍♀️
    Nie, mi dopiero przy ostatnim transferze nacieli. I zrobili to tylko by zwiększyć szanse. Mialam zarodki klasy 4.1.1 i podobno przy takich zarodkach nie ma potrzeby nacinania

  • AisoG Ekspertka
    Postów: 153 90

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    Tak udało się :). Póki co dwie bety za mną i pięknie przyrasta :) kolejna beta w piątek :)

    Oo gratuluję :)
    Trzymam kciuki.

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

    Medart od 08.2019
    Pobrano 19 komórek
    Zapładniono 14
    Pozostało 9
    ❄❄❄❄❄❄❄❄❄w tym przebadane 4 i zdrowe genetycznie! :)

    I transfer 14.05 😢 beta 4,0

    II transfer 😥

    III transfer😥

    IV transfer😥

    V transfer ciąża pozamaciczna usunięcie jajowodu

    2023 naturals
    27.01 ❤️
  • AisoG Ekspertka
    Postów: 153 90

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klapouszek wrote:
    A czujesz coś, tzn jakieś kucie czy ból jak na okres?
    Ja tez idę sprawdzić przyrost bety w piątek, ale od 2 dni nic nie czuje. Wcześniej bolał mnie brzuch i takie kucia a teraz cisza i zaczynam się martwić.
    A przestałam brać nospe.

    Nie ma co się na zapas nastawiać :)
    Żadne objawy na takim początku niczego nie potwierdzają i nie wykluczają. Jesteśmy obstawione lekami, więc dopiero wynik HCG da Ci Jednoznaczną odpowiedź.
    Trzymam kciuki ✊

    Klapouszek lubi tę wiadomość

    Medart od 08.2019
    Pobrano 19 komórek
    Zapładniono 14
    Pozostało 9
    ❄❄❄❄❄❄❄❄❄w tym przebadane 4 i zdrowe genetycznie! :)

    I transfer 14.05 😢 beta 4,0

    II transfer 😥

    III transfer😥

    IV transfer😥

    V transfer ciąża pozamaciczna usunięcie jajowodu

    2023 naturals
    27.01 ❤️
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klapouszek wrote:
    A czujesz coś, tzn jakieś kucie czy ból jak na okres?
    Ja tez idę sprawdzić przyrost bety w piątek, ale od 2 dni nic nie czuje. Wcześniej bolał mnie brzuch i takie kucia a teraz cisza i zaczynam się martwić.
    A przestałam brać nospe.
    Ja po tym transferze w ogóle mało dolegliwości miałam :) zero bólu piersi, brzuch też nie bolał i nie boli tylko czasami ten brzuch po prostu czuje ale bólem bym tego nie nazwała. Dziś np w ogóle nic w brzuchu nie czuje póki co. Jedyny objaw który jest ze mną od 8 dpt to dziwny niesmaczny posmak w buzi o utrzymuje się do dziś. Też się martwię oczywiście że może powinnam coś w brzuchu czuć jakieś kłucia itp i może piersi powinny zaczac boleć ale najważniejsze dla mnie jest to że nie mam skurczów zadnych i żadnych plamien bo tak ostatnio objawiała się u mnie biochemiczna. Przed poprzednia betą też nic nie czułam a przyrost 108% 😁. Będzie dobrze 😘 trzyma kciuki 😘

    Klapouszek lubi tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • OlaK Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Właśnie odebrałam wyniki męża, bardzo Was proszę o ocenę ich. Większość z Was jest doświadczona jeżeli chodzi o wyniki nasienia, a ja patrząc na nie nie zabardzo wiem na ile są one dobre.
    Chcielibyśmy podjąć się inseminacji ( 3 lata staramy się naturalnie) jednak niewiem czy wyniki męża na to pozwolą.
    Objetosc 2.5
    Czas upłynnienia 10min
    Ph 7.6
    Lepkość +
    Aglytynacja/ agregacja -
    Wynik HOs testu 86.2
    Koncentracja 48.56 mln/ml 121.40 mln/ejak
    Ruch postepowy A+B 50.98 %
    Ruch nieprawidłowy 49.02%
    Morfologia 1%
    Wady główki 97%
    Wady wstawki 62%

    Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tych wyników.
    Jakie mamy szanse na udana inseminacje?
    Z góry serdecznie dziękuję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z Łodzi od prof Wilczyńskiego. Dostalam listę badan do zrobienia w kierunku immunologii. I dopiero po nich możemy dalej rozmawiać. Badania mogę wykonać dopiero w kolejnym cyklu bo trzeba odczekać, więc będzie to koniec lipca i 21dni na wyniki. Także kolejna wizyta pewnie będzie we wrześniu.
    Na pytanie jak on to widzi i czy jest szansa to powiedział mi że bez dodatkowych badan ciężko się wypowiedzieć ale trudno się leczy kobiety które tak wcześnie tracą ciążę, łatwiej jest z pacjentkami które tracą np. w 9tc

  • AisoG Ekspertka
    Postów: 153 90

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo84 wrote:
    Wróciłam z Łodzi od prof Wilczyńskiego. Dostalam listę badan do zrobienia w kierunku immunologii. I dopiero po nich możemy dalej rozmawiać. Badania mogę wykonać dopiero w kolejnym cyklu bo trzeba odczekać, więc będzie to koniec lipca i 21dni na wyniki. Także kolejna wizyta pewnie będzie we wrześniu.
    Na pytanie jak on to widzi i czy jest szansa to powiedział mi że bez dodatkowych badan ciężko się wypowiedzieć ale trudno się leczy kobiety które tak wcześnie tracą ciążę, łatwiej jest z pacjentkami które tracą np. w 9tc


    😦 Ehh to mnie przeraziłas teraz.
    Dużo masz tych badań do wykonania?

    Medart od 08.2019
    Pobrano 19 komórek
    Zapładniono 14
    Pozostało 9
    ❄❄❄❄❄❄❄❄❄w tym przebadane 4 i zdrowe genetycznie! :)

    I transfer 14.05 😢 beta 4,0

    II transfer 😥

    III transfer😥

    IV transfer😥

    V transfer ciąża pozamaciczna usunięcie jajowodu

    2023 naturals
    27.01 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AisoG wrote:
    😦 Ehh to mnie przeraziłas teraz.
    Dużo masz tych badań do wykonania?
    B2GPI, ACA, APA, CBA, IMK, LA
    Ja sama rozbita jak szkalnka po tej wizycie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2021, 11:55

  • Pepa Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny, Dzisiaj mam 8dpt, beta z wczoraj 60,39mlU/ml 🥰 Napisałam do dr K m.in czy kontynuować leki bez zmian, ze proszę o e-recepte,kiedy na wizytę...Mam skontaktować się z rejestracją. Czy wam tez nie kazała już badać bety? Na kiedy umawiałyscie się na pierwsza wizytę?

    Karo84, Nowa9090, Klapouszek, Adju, Lena 87, Promieniowanie lubią tę wiadomość

  • Nowa9090 Przyjaciółka
    Postów: 83 42

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepa wrote:
    Cześc dziewczyny, Dzisiaj mam 8dpt, beta z wczoraj 60,39mlU/ml 🥰 Napisałam do dr K m.in czy kontynuować leki bez zmian, ze proszę o e-recepte,kiedy na wizytę...Mam skontaktować się z rejestracją. Czy wam tez nie kazała już badać bety? Na kiedy umawiałyscie się na pierwsza wizytę?

    Super, gratulacje i kciuki :) pierwsza wizyta 4 tyg. po transferze, panie w rejestracji policzą jak podasz datę transferu.

    Pepa lubi tę wiadomość

  • Pepa Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa9090 wrote:
    Super, gratulacje i kciuki :) pierwsza wizyta 4 tyg. po transferze, panie w rejestracji policzą jak podasz datę transferu.

    Dziękuję😘 bete powtorze dla siebie samej jutro tylko niestety w innym laboratorium

  • ZOSIA92 Przyjaciółka
    Postów: 92 38

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaK wrote:
    Hej dziewczyny.
    Właśnie odebrałam wyniki męża, bardzo Was proszę o ocenę ich. Większość z Was jest doświadczona jeżeli chodzi o wyniki nasienia, a ja patrząc na nie nie zabardzo wiem na ile są one dobre.
    Chcielibyśmy podjąć się inseminacji ( 3 lata staramy się naturalnie) jednak niewiem czy wyniki męża na to pozwolą.
    Objetosc 2.5
    Czas upłynnienia 10min
    Ph 7.6
    Lepkość +
    Aglytynacja/ agregacja -
    Wynik HOs testu 86.2
    Koncentracja 48.56 mln/ml 121.40 mln/ejak
    Ruch postepowy A+B 50.98 %
    Ruch nieprawidłowy 49.02%
    Morfologia 1%
    Wady główki 97%
    Wady wstawki 62%

    Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tych wyników.
    Jakie mamy szanse na udana inseminacje?
    Z góry serdecznie dziękuję

    Moze zapytaj na forum inseminacji, albo męskie sprawy, tutaj Ci nie podpowiedzą 🤦‍♀️, ja niestety się nie znam.

  • Figga Ekspertka
    Postów: 158 156

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepa wrote:
    Cześc dziewczyny, Dzisiaj mam 8dpt, beta z wczoraj 60,39mlU/ml 🥰 Napisałam do dr K m.in czy kontynuować leki bez zmian, ze proszę o e-recepte,kiedy na wizytę...Mam skontaktować się z rejestracją. Czy wam tez nie kazała już badać bety? Na kiedy umawiałyscie się na pierwsza wizytę?
    Mi kazała jeszcze 4 razy powtarzać betę i dwa razy progesteron.. I jeszcze kilka innych badań z krwi do wizyty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2021, 18:56

    Pepa lubi tę wiadomość

  • Klapouszek Koleżanka
    Postów: 46 27

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepa wrote:
    Cześc dziewczyny, Dzisiaj mam 8dpt, beta z wczoraj 60,39mlU/ml 🥰 Napisałam do dr K m.in czy kontynuować leki bez zmian, ze proszę o e-recepte,kiedy na wizytę...Mam skontaktować się z rejestracją. Czy wam tez nie kazała już badać bety? Na kiedy umawiałyscie się na pierwsza wizytę?
    Mi kazała betę powtarzać 8dpt i 12dpt oraz krzepliwość bo z tym mam problemy, progesteron, tsh i ft4 i morfologię.

    Pepa, Promieniowanie lubią tę wiadomość

    a8do6vgc0oedwaki.png
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepa wrote:
    Cześc dziewczyny, Dzisiaj mam 8dpt, beta z wczoraj 60,39mlU/ml 🥰 Napisałam do dr K m.in czy kontynuować leki bez zmian, ze proszę o e-recepte,kiedy na wizytę...Mam skontaktować się z rejestracją. Czy wam tez nie kazała już badać bety? Na kiedy umawiałyscie się na pierwsza wizytę?
    Gratulacje🙃 na wizytę dr K każe umawiać się po 4 tyg od transferu. Ja powtarzałam wiele razy betę, bo miałam bardzo niskie wartości. Ale z tego co pamietam z forum, to dr K z reguły każe powtórzyć kilka razy.

    Pepa lubi tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Pepa Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny 😘 Hm...a mi nic nie napisała żeby powtórzyć 🤔 Przy córce powtarzałam ale wtedy plamiłam i kazała badać co 2 dni. Zrobię dla własnego spokoju a bliżej wizyty dopytam co zrobić

    Nowa9090 lubi tę wiadomość

  • AniaB90 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam pytanie: ile kosztuje w Medart biopsja endometrium z barwieniem na CD138+ ? i czy dr. Bręborowicz wykonuje histeroskopie w Medart ? jeśli tak to na jaki koszt trzeba się przygotowac ?

  • AisoG Ekspertka
    Postów: 153 90

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaB90 wrote:
    Hej, mam pytanie: ile kosztuje w Medart biopsja endometrium z barwieniem na CD138+ ? i czy dr. Bręborowicz wykonuje histeroskopie w Medart ? jeśli tak to na jaki koszt trzeba się przygotowac ?

    Cennik znajdziesz na stronie Medartu, niestety nie znam ceny tej biopji. W cenniku też tego nie ma, zadzwoń do nich, albo napisz smsa na pewno odpowiedzą :)

    Medart od 08.2019
    Pobrano 19 komórek
    Zapładniono 14
    Pozostało 9
    ❄❄❄❄❄❄❄❄❄w tym przebadane 4 i zdrowe genetycznie! :)

    I transfer 14.05 😢 beta 4,0

    II transfer 😥

    III transfer😥

    IV transfer😥

    V transfer ciąża pozamaciczna usunięcie jajowodu

    2023 naturals
    27.01 ❤️
‹‹ 2657 2658 2659 2660 2661 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ