X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    kochana, ja pragnęłam ciąży naturalnej przez ponad 4 lata, upierałam sie przy niej, IUI nie wychodziły, czas uciekał, dzis jestem po 4ivf i żałuje, ze do IVF wcześniej nie podeszłam, bo miałabym komórki lepszej jakości. Nie bede Ciebie namawiać bo IVF to ważna decyzja i mega koszty, choc sam zabieg i procedura to pikus, a w medarcie taki komfort ze hohoho, po prostu musisz wiedzieć, czy sa szanse na inne dzialania. A co u Was jest problemem i ile macie lat, bo to jest bardzo istotne?
    No ja mam 33 lata mąż 36 co u nas jest problemem to do konca nie wiemy diagnoza nie padla no co męża nasienie ok ja mam endometrioze 1stopnia i torbiel na jednym z jajniku tylko lekarz uwazaze ta torbiel nie przeszkada bo owulacja jest ok z tego drugiego na monitoring cyklu jezdzilam wszystko ok hsg ok hesteroskopie tez mialam polip z macicy usuniety zastanawiam sie jeszcze nad wrogim sluzem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    6 czerwca chyba powinnam, ale to zależy, jak bede sie czuć, obym czuła Maluszka wtedy :)
    A ty jestes po invitro a podchodzicie z rzadowki czy komercyjnie?jakie sa to koszta?

  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 29 maja 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa, wydaje mi się, że nie można przez te pierwsze dni - wszelkie skurcze są po transferze raczej niewskazane.

    Baja, a od dawna masz tę torbiel? U mnie się pojawiła dwa cykle temu i od razu dostałam tabletki antykoncepcyjne żeby się wchlonela.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2016, 19:19

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 29 maja 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ainnaaa nie wolno bo skurcze beda i wtedy nie bedzie sie moglo zagniezdzic wiec narazie sie wstrzymajcie. skurcze macicy sa niewskazane wogole ani sporty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    baja32, ja podchodze w Medarcie, czyli prywatnie, za nami 4 IVF, koszt jednego to około 7 tys. z lekami ale bez criotransferów.
    Koszt 7 tys.kurcze myslalam balam sie ze wiecej czyli oki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gochu wrote:
    Ainaa, wydaje mi się, że nie można przez te pierwsze dni - wszelkie skurcze są po transferze raczej niewskazane.

    Baja, a od dawna masz tę torbiel? U mnie się pojawiła dwa cykle temu i od razu dostałam tabletki antykoncepcyjne żeby się wchlonela.
    No ja mam torbiel odkad pamietam jest to torbiel endometrialna jeden lekarz mowil laparoskopia drugi mowi ze nie przeszkadza a jak bylam w Medarcie u dr.Żaka bo mąż robil tam badanie nasienia i z wynikiem poszlismy do niego to jak uslyszal o orbieli to powiedzial tylko invitro nie wiem czego tak powiedzial nawet mnie nie

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 29 maja 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aina wyczytalam w necie artykuł ze nie jest wskazane bo skurcze macicy sa a to przeszkafza w zagniezdzeniu.

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 29 maja 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baja nas wynioslo z lekami 9000 zl + dojazdy bo my nie z poznania. Mrozakow nie mielismy.

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 29 maja 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainna ale to i tak jeszcze wczesnie. Moze szuka miejsca dopiero wiec chyba nie masz sie co martwić. Bo to drugi dzien wiec moze faktycznie mu pomozesz jak tam pisza.

  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 30 maja 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa, martwieniem się na pewno nie pomożesz, a możesz nawet bardziej zaszkodzić. Stało się - nic już na to nie poradzisz. (Nawiasem mówiąc, to piękne, że Was tak porwało. Mnie przy tych procedurach, bolących jajnikach itd., to ostatnia rzecz, która przychodzi mi do głowy :-)). Teraz skupiaj się na pozytywnym myśleniu i na tej części artykułu w której piszą o pozytywnym wpływie nasienia na ciążę. Będzie dobrze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2016, 06:56

  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 30 maja 2016, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baja, u nas też około 9 tysięcy. Pamiętam jak na jednej z pierwszych wizyt pani doktor nam dokładnie rozpisała koszty i na tej kartce było 8400 zł. Pytanie jeszcze jak to będzie wyglądało z refundacja leków po czerwcu - ta kwestia może wpłynąć na ogólny koszt.

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 30 maja 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to tak jak gochu ... brak ochoty ... do tego jeszcze te krwawienia caly czas masakra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny czyli w razie czego ponad 10 tys szykowac jejku masakra
    Ainaa trzymam kciuki zeby tym razem sie wam udalo a nie wiesz co jest przyczyna tego ze zarodek sie nie zagniezdzal?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa musi sie udac!
    Ja dzwonilam do Medartu jak wyglada sytuacja z wizytami z terminami i wychodzi ze nie jest zle na czerwca sie umowie jak juz bede po @ tylko nie wiem czy dr.Żak czy ta druga pani
    A jeszcze jedno pytanie mialyscie iui w Medarcie ?jakie koszty?i czy sie udalo

  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 30 maja 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa, myślę, że zarodek da radę - na pewno czuje, że jest bardzo kochany :-D Przepraszam, ale same głupoty mi się cisną do głowy :-D

    Baja, u nas ze względu na słabe parametry M nie było niestety mowy o iui - od razu podchodziliśmy do IVF.

    Ja jestem u pani doktor i mogę ją z czystym sumieniem polecać.

  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 30 maja 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybacz :-)

    I już nie drąż tego internetu, książkę weź jakąś fajną, kryminał i się oderwij od myślenia i odczuwania. :-)

    Wszystko będzie dobrze!

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 30 maja 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;)

    A wiesz, że własnie czytam kryminał :D

    Aina
  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 30 maja 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę :-) Jaki czytasz? Coś fajnego? Wciąga? :-)

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 30 maja 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wciagnelam sie w seriale. Takie malo znane. Noi troche sporciku. Szkoda mi narazie czasu na czytanie poki mozna sie poruszac. Po transferze bele lezec i czytac.

  • gochu Przyjaciółka
    Postów: 146 37

    Wysłany: 31 maja 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam milenium - świetne książki :-) Ostatnio nawet tę najnowszą cześć, już nie Stiega.

    Julajka, jakie? Ja jestem nałogowcem :-)

    Ainaa, brak objawów, to też objaw :-)

    Ja dzisiaj ostatnia tabletka i czekam na @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2016, 10:26

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ