X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Menopur 75 rozpuszczalnik
Odpowiedz

Menopur 75 rozpuszczalnik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Różowa_Pomarancza Autorytet
    Postów: 655 355

    Wysłany: 2 listopada 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was ma rozpuszczalnik do Menopur 75? Potrzebuje 2 fiolek

  • Cherry Ekspertka
    Postów: 214 309

    Wysłany: 2 listopada 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi powinien zostac, ale bede w domu dopiero w czwartek wieczorem, wiec wtedy bede mogla potwierdzic. Jesli mozesz tyle czekac to napisz na priv.

    uxP4p1.png
  • Różowa_Pomarancza Autorytet
    Postów: 655 355

    Wysłany: 2 listopada 2021, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry wrote:
    Mi powinien zostac, ale bede w domu dopiero w czwartek wieczorem, wiec wtedy bede mogla potwierdzic. Jesli mozesz tyle czekac to napisz na priv.

    Bardzo Ci dziękuje ale muszę niestety mieć go troszkę szybciej :(

  • Różowa_Pomarancza Autorytet
    Postów: 655 355

    Wysłany: 2 listopada 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry wrote:
    Mi powinien zostac, ale bede w domu dopiero w czwartek wieczorem, wiec wtedy bede mogla potwierdzic. Jesli mozesz tyle czekac to napisz na priv.
    Wysłałam wiadomośc :)

  • paulik1507 Przyjaciółka
    Postów: 123 28

    Wysłany: 2 listopada 2021, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowa_Pomarancza wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was ma rozpuszczalnik do Menopur 75? Potrzebuje 2 fiolek
    Mam do menopur 150

  • Różowa_Pomarancza Autorytet
    Postów: 655 355

    Wysłany: 2 listopada 2021, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulik1507 wrote:
    Mam do menopur 150
    Dziękuje kochana ❤️ ale chyba jest różnica :( nie wiem jak to objętościowo wyglada i boje się ryzykować, dlatego szukam już 75

    paulik1507 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ