X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Menopur i pregnyl
Odpowiedz

Menopur i pregnyl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 21 lutego 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Czy może któraś z Was Kochane dziewczyny ma menopur i pregnyl do odsprzedania.
    Po dzisiejszej wizycie u gina zaczynamy mocniejszą stymulację. Clostilbegyt, metformax i luteinę dopochwową kupiłam bez problemu, brakuje mi jeszcze Menopuru 75 j (5 ampułek) i pregnyl 5000 j (2 ampulki ).

    20101016580117.png
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 21 lutego 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nieaktualne ... mam zamówione w aptece, jutro odbieram
    Pozdrawiam :)

    20101016580117.png
  • Naxa Ekspertka
    Postów: 188 62

    Wysłany: 20 lutego 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybyście były zainteresowane mam do odsprzedania 2 opakowania Pregnyl 5000j.m. (przechowywany w lodówce) ważne do 11-2015r. i dwa opakowania ważne do 05-2016r.
    Jeśli, ktoś chętny zapraszam na Priv.
    Pozdrawiam!

    [img][/img][url][/url][url]

    https://bellybestfriend.pl/graph/c1c39f0ba777992f5962555063f7ccec

    27.05.2013r. [*] (8tc)[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ