Odpowiedz

Metronizadol.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 5 czerwca 2016, 20:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie. Mam pytanie odnośnie leku metronizadol otoż czy on może mieć wplyw przy staraniu sie o dziecko? Jestem teraz w fazie przedimplementacyjnej ( jesli wszystko pójdzie dobrze). Lek został mi przepisany do brania przez 5 dni po 2 tabletki (zalecana dawka 1 dziennie). Biore drugi dzień,ale mam wątpliwości.

 • justi90 Przyjaciółka
  Postów: 175 22

  Wysłany: 6 czerwca 2016, 08:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  hej:)
  Ja też chętnie się dowiem coś o tym leku.Też został mi przepisany codziennie po 1 tabletce. Jeszcze go nie użyłam.Czy używać razem z nim coś na odbudowę flory bakteryjnej? I tak jak pisze sylwcia czy ma wpływ na starania o dziecko?

  justi
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 6 czerwca 2016, 10:40

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja wziełam na razie przez 2 dni ( po 2 tabletki),ale robie przerwe. Kilka dni nie zbawi mnie a ja będe spokojniejsza. Dostałam tylko metrinozal,nic dodatkowego na odbudowe flory.

 • justi90 Przyjaciółka
  Postów: 175 22

  Wysłany: 6 czerwca 2016, 18:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ja też tylko metronizadol dostałam ,ale czytałam gdzieś ,żeby wziąć jeszcze coś na odbudowę flory, bo są przypadki,że po tym leku może wystąpić grzybica...

  justi
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego