Odpowiedz

Metronizadol.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 5 czerwca 2016, 20:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witajcie. Mam pytanie odnośnie leku metronizadol otoż czy on może mieć wplyw przy staraniu sie o dziecko? Jestem teraz w fazie przedimplementacyjnej ( jesli wszystko pójdzie dobrze). Lek został mi przepisany do brania przez 5 dni po 2 tabletki (zalecana dawka 1 dziennie). Biore drugi dzień,ale mam wątpliwości.

 • justi90 Przyjaciółka
  Postów: 175 22

  Wysłany: 6 czerwca 2016, 08:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  hej:)
  Ja też chętnie się dowiem coś o tym leku.Też został mi przepisany codziennie po 1 tabletce. Jeszcze go nie użyłam.Czy używać razem z nim coś na odbudowę flory bakteryjnej? I tak jak pisze sylwcia czy ma wpływ na starania o dziecko?

  justi
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 6 czerwca 2016, 10:40

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja wziełam na razie przez 2 dni ( po 2 tabletki),ale robie przerwe. Kilka dni nie zbawi mnie a ja będe spokojniejsza. Dostałam tylko metrinozal,nic dodatkowego na odbudowe flory.

 • justi90 Przyjaciółka
  Postów: 175 22

  Wysłany: 6 czerwca 2016, 18:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ja też tylko metronizadol dostałam ,ale czytałam gdzieś ,żeby wziąć jeszcze coś na odbudowę flory, bo są przypadki,że po tym leku może wystąpić grzybica...

  justi
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ