Odpowiedz
Forum > Starając się z pomocą medyczną > Mezoterapia jajników dla kobiet z niskim amh
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Mimila
Autorytet
644

Wysłany: 3 marca, 00:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam;czy ktoras z Was miala mezoterapie jajnikow,czyli ostrzykiwanie jajnikow osoczem bogatoplytkowym?Bardzo interesuje mnie ten temat,chce to zrobić,a jako,ze zabieg jest dosc nowy,poszukuje osób,które sie mu poddaly. Interesuja mnie efekty oraz ewentualne skutki uboczne.

Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb

inka1985
Autorytet
1023

Wysłany: 3 marca, 08:03
Cytuj | (1) | Zgłoś
Wow, pierwsze słyszę :O ale brzmi ciekawie. Też mam niskie AMH i właśnie zaczęlam szukać jakiś metod na jego podbicie, więc czekam z niecierpliwością na odpowiedź :) jeśli ktoś zna jeszcze jakeiś cud metody to chętnie przyjmę ;)

gosiaczek1281 lubi tę wiadomość

ckai43r8nxt3o8ct.png
20.06 mamy dwa <3 <3
Czekamy na Tosię i Tymona 01/02.2019 :) :)
______
Ja: endometrioza | On: Morfologia 0-4% | My: 1x IUI :( IMSI (24.05) - 2 kropki :) :)
beta: 11dpt - 695 mlU/ml ; 15dpt - 2178 ; 26dpt - 62568

Lil_m
Autorytet
478

Wysłany: 3 marca, 12:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
No to ja :) w wolnej chwili przekleję tu opis procedury z innego wątku, może komuś się przyda

Rocznik ''86/ POF/ [*] 8tc XII 2017
VII 2017 - AMH <0.01, FSH 96 -> mezoterapia jajników IX 2017
MTHFR: C6777 homozygota CC, A1298C homozygota AA, niedobór białka S

Mimila
Autorytet
644

Wysłany: 4 marca, 13:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
Lil,kochana,o Tobie to wiem,szukam więcej osob ale chyba nie ma.

Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb

Ja anka
Koleżanka
4

Wysłany: 5 marca, 22:30
Cytuj | (1) | Zgłoś
Mnie też zaproponowano mezoterapie jajników. Podobno 20 osób w klinice się zdecydowało. Poszukuję opinii tych osób
. Mam wrażenie, że terapia jest eksperymentalna. Zastanawiam się czy to nie powinno być robione jaki badanie kliniczne. Mam wiele obaw, ale i nadziei.

Bea77 lubi tę wiadomość

31 lat; amh 0,6; 2 inseminacje, 2016 - 1 IV, 3 transfery. Ciąży brak.
09.2018 - drugie IV + transfer jedynego zarodka. Beta znowu nie drgnela.

Marta33
Nowa
0

Wysłany: 16 maja, 07:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam,
Ja przeszłam zabieg mezoterapii igłowej jajnika około miesiąc temu z powodu baku reakcji na stymulacje (1,5 tyg menopur po 300 jednostek) w procesie IVF (tylko jeden pęcherzyk- przerwałam procedurę).

Mam endometriozę IV stopnia, do tego niskie AMH , 0,33 (2008 laparoskopowe wycięcie torbieli, które pozbawiło mnie prktycznie całego lewego jajnika). Mąż ma wysoki poziom fragmentacji.

Zabieg ostrzykiwania był bezbolesny przeprowadzony w znieczuleniu ogólnym. Niestety nie mogę się jeszcze wypowiedzieć co do efektów, na które podobno czeka się 2-3 miesiące. Obecnie czekam na miesiączkę, która opóźnia się już tydzień.To chyba pierwszy raz w życiu więc zastanawiam się czy mogło to mieć jakiś związek z przeprowadzonym zabiegiem.
Kolejną stymulację mam zacząć w kolejnym cyklu po wyczekiwanej teraz miesiączce.

Ja anka
Koleżanka
4

Wysłany: 25 sierpnia, 22:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Marta33 napisała:
Witam,
Ja przeszłam zabieg mezoterapii igłowej jajnika około miesiąc temu z powodu baku reakcji na stymulacje (1,5 tyg menopur po 300 jednostek) w procesie IVF (tylko jeden pęcherzyk- przerwałam procedurę).

Mam endometriozę IV stopnia, do tego niskie AMH , 0,33 (2008 laparoskopowe wycięcie torbieli, które pozbawiło mnie prktycznie całego lewego jajnika). Mąż ma wysoki poziom fragmentacji.

Zabieg ostrzykiwania był bezbolesny przeprowadzony w znieczuleniu ogólnym. Niestety nie mogę się jeszcze wypowiedzieć co do efektów, na które podobno czeka się 2-3 miesiące. Obecnie czekam na miesiączkę, która opóźnia się już tydzień.To chyba pierwszy raz w życiu więc zastanawiam się czy mogło to mieć jakiś związek z przeprowadzonym zabiegiem.
Kolejną stymulację mam zacząć w kolejnym cyklu po wyczekiwanej teraz miesiączce.
Marta33 możesz już coś więcej powiedzieć? Czy był ofekt mezoterapii?

31 lat; amh 0,6; 2 inseminacje, 2016 - 1 IV, 3 transfery. Ciąży brak.
09.2018 - drugie IV + transfer jedynego zarodka. Beta znowu nie drgnela.

Mola_90
Koleżanka
50

Wysłany: 10 września, 13:54
Cytuj | (0) | Zgłoś
Podbijam :) jakies nowe opinie o zabiegu?? :)

POF/ AMH 0.01

Vitaminka
Nowa
8

Wysłany: 6 listopada, 14:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mola_90 napisała:
Podbijam :) jakies nowe opinie o zabiegu?? :)

Hej Mola 90 . Ja jestwm po mezoterapii jajnikow . Mojw amh było takie jak Twoje . Po zabiegu skoczyło do 0.04 jednak zaczęło spadać . To dopiero 3 cykl po zabiegu i wyniki są różne . W pierwszym cyklu było Ok , w drugim tragedia a w tym jest dobrze . Najważniejsze jest to ze po mezoterapii poki co miesiączkuje i niw mam objawów menopauzalnych .

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)