X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Mezoterapia jajników dla kobiet z niskim amh
Odpowiedz

Mezoterapia jajników dla kobiet z niskim amh

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 3 marca 2018, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam;czy ktoras z Was miala mezoterapie jajnikow,czyli ostrzykiwanie jajnikow osoczem bogatoplytkowym?Bardzo interesuje mnie ten temat,chce to zrobić,a jako,ze zabieg jest dosc nowy,poszukuje osób,które sie mu poddaly. Interesuja mnie efekty oraz ewentualne skutki uboczne.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, pierwsze słyszę :O ale brzmi ciekawie. Też mam niskie AMH i właśnie zaczęlam szukać jakiś metod na jego podbicie, więc czekam z niecierpliwością na odpowiedź :) jeśli ktoś zna jeszcze jakeiś cud metody to chętnie przyjmę ;)

    gosiaczek1281 lubi tę wiadomość

  • Lil_m Autorytet
    Postów: 507 485

    Wysłany: 3 marca 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja :) w wolnej chwili przekleję tu opis procedury z innego wątku, może komuś się przyda

    Aga17 lubi tę wiadomość

    Rocznik ''86/ POF/ [*] 8tc XII 2017
    VII 2017 - AMH <0.01, FSH 96 -> mezoterapia jajników IX 2017
    MTHFR: C6777 homozygota CC, A1298C homozygota AA, niedobór białka S
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lil,kochana,o Tobie to wiem,szukam więcej osob ale chyba nie ma.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Ja anka Autorytet
    Postów: 475 297

    Wysłany: 5 marca 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też zaproponowano mezoterapie jajników. Podobno 20 osób w klinice się zdecydowało. Poszukuję opinii tych osób
    . Mam wrażenie, że terapia jest eksperymentalna. Zastanawiam się czy to nie powinno być robione jaki badanie kliniczne. Mam wiele obaw, ale i nadziei.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    33 lata, amh 0,6; 2 inseminacje, 3 IV, 5 transferow, za każdym Razem Beta nie drgnela.

    Szczepienia limfocytami.

    11.2020 Kriobank. Zgłosiliśmy się po ostatni zarodek). Dr zaproponowala lekka stymulacje letrozolem. Trzy blastocysty. Jedna podana (szósty transfer) - 14.12.2020. - jest ❤️.
    Cykl przed udanym transferem prograf. Później encortolon, accofil, atosiban, intralipid, fraxiparine, acard.

    17.06 w 32tc na świat przyszła Zosia
  • Marta33 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 maja 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Ja przeszłam zabieg mezoterapii igłowej jajnika około miesiąc temu z powodu baku reakcji na stymulacje (1,5 tyg menopur po 300 jednostek) w procesie IVF (tylko jeden pęcherzyk- przerwałam procedurę).

    Mam endometriozę IV stopnia, do tego niskie AMH , 0,33 (2008 laparoskopowe wycięcie torbieli, które pozbawiło mnie prktycznie całego lewego jajnika). Mąż ma wysoki poziom fragmentacji.


    Zabieg ostrzykiwania był bezbolesny przeprowadzony w znieczuleniu ogólnym. Niestety nie mogę się jeszcze wypowiedzieć co do efektów, na które podobno czeka się 2-3 miesiące. Obecnie czekam na miesiączkę, która opóźnia się już tydzień.To chyba pierwszy raz w życiu więc zastanawiam się czy mogło to mieć jakiś związek z przeprowadzonym zabiegiem.
    Kolejną stymulację mam zacząć w kolejnym cyklu po wyczekiwanej teraz miesiączce.

  • Ja anka Autorytet
    Postów: 475 297

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta33 wrote:
    Witam,
    Ja przeszłam zabieg mezoterapii igłowej jajnika około miesiąc temu z powodu baku reakcji na stymulacje (1,5 tyg menopur po 300 jednostek) w procesie IVF (tylko jeden pęcherzyk- przerwałam procedurę).

    Mam endometriozę IV stopnia, do tego niskie AMH , 0,33 (2008 laparoskopowe wycięcie torbieli, które pozbawiło mnie prktycznie całego lewego jajnika). Mąż ma wysoki poziom fragmentacji.


    Zabieg ostrzykiwania był bezbolesny przeprowadzony w znieczuleniu ogólnym. Niestety nie mogę się jeszcze wypowiedzieć co do efektów, na które podobno czeka się 2-3 miesiące. Obecnie czekam na miesiączkę, która opóźnia się już tydzień.To chyba pierwszy raz w życiu więc zastanawiam się czy mogło to mieć jakiś związek z przeprowadzonym zabiegiem.
    Kolejną stymulację mam zacząć w kolejnym cyklu po wyczekiwanej teraz miesiączce.
    Marta33 możesz już coś więcej powiedzieć? Czy był ofekt mezoterapii?

    33 lata, amh 0,6; 2 inseminacje, 3 IV, 5 transferow, za każdym Razem Beta nie drgnela.

    Szczepienia limfocytami.

    11.2020 Kriobank. Zgłosiliśmy się po ostatni zarodek). Dr zaproponowala lekka stymulacje letrozolem. Trzy blastocysty. Jedna podana (szósty transfer) - 14.12.2020. - jest ❤️.
    Cykl przed udanym transferem prograf. Później encortolon, accofil, atosiban, intralipid, fraxiparine, acard.

    17.06 w 32tc na świat przyszła Zosia
  • Mola_90 Przyjaciółka
    Postów: 82 81

    Wysłany: 10 września 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam :) jakies nowe opinie o zabiegu?? :)

    POF/ AMH 0.01
  • Vitaminka Debiutantka
    Postów: 8 8

    Wysłany: 6 listopada 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mola_90 wrote:
    Podbijam :) jakies nowe opinie o zabiegu?? :)


    Hej Mola 90 . Ja jestwm po mezoterapii jajnikow . Mojw amh było takie jak Twoje . Po zabiegu skoczyło do 0.04 jednak zaczęło spadać . To dopiero 3 cykl po zabiegu i wyniki są różne . W pierwszym cyklu było Ok , w drugim tragedia a w tym jest dobrze . Najważniejsze jest to ze po mezoterapii poki co miesiączkuje i niw mam objawów menopauzalnych .

  • Celika Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vitaminka, Marta33 jak możemy się skontaktować na priv?

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 11 listopada 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) odświeżam temat.
    Mam 27 lat, 3 nieudane stymulację clo (1-2 pecherzyki ale tak miałam nawet bez clo)
    AMH 0.36->0.44
    Jestem po laparoskopii torbieli endo i z prawego jajnika raczej nic nie zostało

    Po nowym roku planuje in vitro i zastanawiam się nad mezoterapią przed ivf. Czy jest sens robić ją teraz? Czy czekać do ivf, jeśli się nie uda nic uzyskać to dopiero wtedy?

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ