X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Mięsniaki - opreacja tradycyjna
Odpowiedz

Mięsniaki - opreacja tradycyjna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Stokrota Nowa
    Postów: 5 6

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któraś miała operację usunięcia mięśniaków?
    Ja 7 lat temu miałam usunięty duży mięśniak 9 na 6 cm metoda tradycyjnej operacji, od ponad dwóch lat staram się z mężem o dzidziusia, lekarz mówi że wszystko ładnie wygląda że macica jak nowa, ale ja mam obawy że przez operacje i zrosty fasolka nie może się zagnieździć :(
    czekam na informacje o waszych doświadczeniach mam nadzieje że nie jestem sama w tej kwestii i że któraś z was po usunięciu mięśniaków zaszła w ciążę

    monjaa78 lubi tę wiadomość

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam usunietego malego mięsniaka przy okazji laparoskopowego wyłuszczania torbieli ale miałam zastosowany żel antyzrostowy

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Stokrota Nowa
    Postów: 5 6

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nawet nie wiem czy u mnie było coś takiego jak żel antyzrostowy, tyle czasu minęło od tych niemiłych zdarzeń pamiętam ze cieszyłam się że macice mi uratowali a były podejrzenia ze usuną wszystko :( wtedy nie myślałam o macierzyństwie była to odległa przyszłość, gdybym miała tatą wiedzę o tym wszystkim jak teraz inaczej bym do tego podchodziła

    monjaa78 lubi tę wiadomość

  • Stokrota Nowa
    Postów: 5 6

    Wysłany: 1 lutego 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ku pokrzepieniu serc :) jeśli ktoś wejdzie na ten post i będzie miał takie wątpliwości jak ja jeszcze 1,5 roku temu wołam, krzyczę głośno kobietki nie tracie nadziej po usunięciu mięśniaka nawet tak dużego jak mój 9 na 6,5 cm ciąża jest możliwa (zapłodnienie jak najbardziej naturalne) jestem 8 miesiącu i czekam na moja małą kruszynkę tego wam wszystkim życzę :)

    Anatolka, sylwiunia lubią tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam operację w czerwcu 2013 roku. Od tamtej pory staramy się o dziecko i jak na razie nic się nie dzieje :(

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • An Przyjaciółka
    Postów: 95 48

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam we wrześniu 2014 laparoskopowo usuniętego podsurowicówkowego mięśniaka średnicy 10cm. Do jamy macicy pozostało zaledwie ok 2mm mięśnia. Niestety poza mięśniakiem okazało się, że mam endometriozę i inne cholerstwa... Nie możemy się jeszcze starać ale żyje nadzieją, że będzie dobrze:)

    2014 - 2x biochem, laparoskopia- mięśniak, endo
    2015 - poronienie 10tc. ANA
    2016 - laparoskopia - c.pozamaciczna - usunięcie jajowodu
    Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym. F. Dessauer
    fdd2a35a67.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ