X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną monitoring owulacji
Odpowiedz

monitoring owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny licze na Wasze doswiadczenie. 12dc z samego rana pecherzyk mial 14mm. Ktorego dnia cyklu prawdopodobnie peknie i kiedy skoczy tempeeatura? Jak jest u Was?

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pęcherzyk 18 mm jest już gotowy do pęknięcia. A jak zawsze miałaś owu i jaka długość FL?

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie wiem dopiero zaczynam obserwacje. Dzisiaj mam 14dc i skoczyla mi temperatura... Cykle mam 28dni. Ile pecherzyk rosnie na dobe?

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie zawsze było około 2 mm na dobę. Ale zawsze to dwa cykle monitoringu ;) Kiedy masz kolejny monitoring?

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 10 maja 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za pomoc! Nie robie calego monitoringu. Lekarz przy wizycie zerknal na moja prosbe na pecherzyk. Upiera sie, ze nie mam owulacji bo jeszcze, w nocy karmie piersia... Mierze temp zeby sprawdzic czy ma racje. Mam nadzieje, ze mimo karmienia piersia (2x w nocy) cykle wrocily do normy...

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ