X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Morwa biała zamiast metforminy?
Odpowiedz

Morwa biała zamiast metforminy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was stosowała? na necie jest dużo pozytywnych opinii na ten temat.

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANiu ja jadłam morwe białą przez kilka miesiecy teraz zaniedbałam przyznaje sie chociaż metforminy nie biore. Zacytuje tutaj z neta coś nie coś o niej "Podstawowy zestaw składników czynnych liści morwy białej korzystnie wpływa na normalizację poziomu cukru we krwi. Substancje czynne z morwy działają spowalniająco na aktywność enzymów odpowiedzialnych za rozkład węglowodanów w układzie pokarmowych, w tym szczególnie ograniczają metabolizm tzw. cukrów złożonych – skrobi, sacharozy, a co za tym idzie ograniczają ich przemianę w łatwo przyswajalna glukozę Dzięki temu część węglowodanów przechodzi przez jelita w formie niestrawionej i zostaje wydalona z kałem. Prowadzi to do stabilizowania się poziomu cukru we krwi, ze względu na jego mniej gwałtowne wchłanianie po posiłkach."

    powiem tylko tyle,ze jak ją jadłam miałam mniejsze łaknienie na słodycze oraz wogóle na jedzenie ( przytyłam po braniu hormonów oraz leków na tarczyce :( z jednej strony sie cieszyłam bo miałam problem z przytyciem ale to już teraz poszło za daleko) wiem,ze chce wrócić do jej jedzenia bo lepiej o wiele lepiej sie po niej czułam.
    Przypuszczam,ze wiele dziewczyn tutaj z ovu ją je :)
    Pozdrawiam spod Tatr :D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ