X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Mutacja mthfr, pcos, IO, niedoczynność tarczycy ...
Odpowiedz

Mutacja mthfr, pcos, IO, niedoczynność tarczycy ...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aceair00 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strona główna babyboom.pl
    Forum BabyBoom
    aceair00

    reklama
    Fora
    Fora ciążowe
    Staramy się
    Starania PCOS IO mutacja MTHFR NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY
    Starter tematuaceair00 Rozpoczęty14 Grudzień 2021 TagiŻaden
    Przestań obserwować

    •••
    aceair00
    aceair00
    14 Grudzień 2021
    Dodaj skrót
    #1
    Hej, dlugo zbierałam się żeby tutaj napisać. Z partnerem staramy się o dziecko juz 4 lata. Mam stwierdzone pcos, IO, mutacje mthfr, niedoczynność tarczycy. W marcu 2020 zaszłam w ciążę, był to 3 cykl stymulacji lametta niestety było puste jajo płodowe, później jeszcze ponad rok na lamette i w końcu zmiana lekarza , dokładne badania i dowiedziałam się o mutacji mthfr , owulacja niby jest bez stymulacji , tylko problem z ciaza ...
    Po zmianie lekarza nowa pani doktor dala 3 miesiące na badania i kazala odstawić wszystko , po badaniach kazala brac 3x500mg sioforu, acard 75mg, folian zmetylowany solgar oraz b12 zmetylowana solgar , euthyrox 50(od endokrynologa). Jeden cykl mialam stymulowany zastrzykami rekowelle (październik 2021) niestety nie udało się zajsc w ciążę a było ryzyko ciąży mnogiej bo w obu jajnikach byla widoczna owulacja . Partner badany 2 razy, przy leczeniu u poprzedniego lekarza i przy nowej pani doktor i wszystko z nim Ok, nasienie wzorowe . Na razie do lutego dałam sobie czas, i spróbujemy znow z rekovelle ... jak kilka cykli się nie uda to tylko invitro . Czy ktoś miał podobne doświadczenia i się udało? Moja lekarka nie jest za żadnymi suplementami, sama biorę od siebie wit d3, wit c , omega 3, jod(przepisany przez endokrynologa) , INOZYTOL MYO/D-CHIRO 40/1. Teraz wyczytałam na forum o nac , zakupiłam i planuje spróbować od 3 do 7 dnia cyklu, dziś akurat 3 dzien cyklu wiec będę testować .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ