Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 3 lutego, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dzięki dziewczyny, potencjalny wynik w poniedziałek mnie satysfakcjonuje🙂
    Ja też równo tydzień, we wtorek oddałam krew, w kolejny wtorek był wynik

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1080 2871

    Wysłany: 3 lutego, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    Jestem jak najbardziej za ! Też widziałam to na zimowych mamuśkach i to super sprawa !
    Chętnie zaktualizuje to!
    Tylko proszę dawajcie znać ❤️

    To może ja zacznę, data na razie bez zmian,
    25.06.2025 chłopczyk 🩵 Adaś

    Totalnie_pogubiona, Mimi7, Karo_27 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 3 lutego, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również data bez zmian, 📅 04.04.2026, chłopak 💙
    Bezimienny do porodu, chyba, że poczuję wcześniej "to coś" do jakiegoś imienia 😄

    Mimi7, Karo_27 lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 3 lutego, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Wbiję do Was z pytaniem. 😎
    Od którego tygodnia lekarze zaczęli Wam odstawiać leki?
    Transfer na cyklu sztucznym.
    W szpitalu kazano mi zredukować estrofem do 1mg 3xdziennie i odstawić wlewki crinone.
    Myślicie, że to naprawdę już czas? 😛🧐
    Mam tremę…

    Pierwszą redukcje estrofemu z 5x2mg na 3x2mg mialam w 5+6. Lenzetto skończyło mi sieę 2 tygodnie później. Całkowity koniec estrofemu 10+0.

    Encorton skończyłam jeszcze szybciej niż estrofem.

    Progesteron- jestem specjalnym przypadkiem i miałam długo, później redukcja dawki a teraz cały czas jestem na wysokich.

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 3 lutego, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Wbiję do Was z pytaniem. 😎
    Od którego tygodnia lekarze zaczęli Wam odstawiać leki?
    Transfer na cyklu sztucznym.
    W szpitalu kazano mi zredukować estrofem do 1mg 3xdziennie i odstawić wlewki crinone.
    Myślicie, że to naprawdę już czas? 😛🧐
    Mam tremę…
    Ja zaczęłam redukcje estrofemu zaraz po USG serduszkowym, czyli w 6+3. Co tydzień zmniejszałam dawkę o jedną tabletkę. Odstawiłam zupełnie w 8+3.

    Progesteron dalej biorę bez zmian do 12tc, potem powolna redukcja dawki jak przy estrofemie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego, 17:56

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Nadzieja. 1 Ekspertka
    Postów: 240 814

    Wysłany: 3 lutego, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas data się zmieniła . 15.05.2026r Dziewczynka , najprawdopodobniej Zuzanna ❤️❤️❤️🥰🥰🥰

    Nowa31, Lusiaa22, Honorka, Mimi7, Karo_27 lubią tę wiadomość

    ON:43
    ONA:33
    Starania od 2018r

    08.2025 transfer 4AB
    5dpt II
    7dpt 46,9
    8dpt 127
    10dpt 207
    13dpt 766
    17dpt4198 Prog 44.9
    21dpt USG 🤞🤞🤞
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1414 4016

    Wysłany: 3 lutego, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja będę teraz zbierać :) i zaktualizuje pierwszą stronę pod koniec tygodnia :)

    jabk0va, Sikoreczkaaa, Czarna_owieczka, Mimi7, Karo_27 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • mika2 Ekspertka
    Postów: 240 53

    Wysłany: 3 lutego, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po prenatalnych, czy któraś z Was miała za duże AFP?? Niby wskazuje to na wady cewy nerwowej, choć usg wyszło ok, ale ja byłam szybko zaraz po zakończeniu 11tc, może za szybko i czegoś nie zauważył??

    03.2018 1-wsza procedura, klinika Kraków - brak zarodków
    07.2022 klinika Kraków - mrożone oocyty -brak zarodków
    09.2022 2-ga procedura, klinika Warszawa, długi protokół
    10.2023 Hiperstymulacja, szpital ,❄❄❄❄ 😁
    01.03.23 kriotransfer blastocysty udany, niskie przyrosty bety od pewnego momentu 9dpt hcg 91, 12dpt hcg 456, 15dpt hcg 1581, 22dpt hcg 2715, 27dpt hcg 4080, 33dpt 6057 (serduszko) CP 9 tydz. 💔
    Jeden zarodek 3 dniowy się nie rozmroził prawidłowo,
    26.06.2024 kriotransfer zarodka z 4 doby CB
    08.2024 kolejny kriotransfer zarodka z 7 doby CB
    Zmiana kliniki na Katowice
    28.08.25 AZ transfer zarodka z 5 doby ,przebadany klasa AB - CB
    24.11.25 AZ kriotransfer zarodka z 5 doby klasy AA
    II 6dpt, 10dpt beta 478, 12dpt 1400
    14dpt beta 3943, 18dpt beta 19657
    21dpt jest 🧡
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1110 2910

    Wysłany: 3 lutego, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa31 wrote:
    To ja będę teraz zbierać :) i zaktualizuje pierwszą stronę pod koniec tygodnia :)

    16.04.2026 dziewczynka Olga 🩷

    Nowa31, blaurita, Mimi7, Honorka, Karo_27 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4407

    Wysłany: 3 lutego, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    26 maj (data z pierwszych prenatalnych) chłopczyk 💙

    Nowa31, Muczylando, blaurita, Mimi7, Honorka, Karo_27 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 3 lutego, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się trzymam cały czas 03.05 z transferu, bo i tak przyjdzie na świat, kiedy mu się zachce. Chyba, że zaskoczy matkę i poczeka do planowanego cc, wtedy to będzie pewnie z 2-3 tygodnie wczewniej 🤣

    W brzuchu siedzi Julian 🩵

    tika32, Nowa31, jabk0va, Dewelka, Mimi7, Muczylando, blaurita, Monixma, Honorka, Karo_27 lubią tę wiadomość

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • Honorka Autorytet
    Postów: 1110 1455

    Wysłany: 3 lutego, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    24.05 (data z prenatalnych) chłopczyk 🩵 Kornel

    Nowa31, jabk0va, Dewelka, Muczylando, blaurita, Mimi7, Karo_27 lubią tę wiadomość

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • letnia Autorytet
    Postów: 292 599

    Wysłany: 3 lutego, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też poproszę o wpis 📅 25.07 na razie bezimienna dziewczynka 🩷

    Nowa31, jabk0va, Muczylando, blaurita, Mimi7, Honorka, Karo_27 lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • Dewelka Koleżanka
    Postów: 46 265

    Wysłany: 3 lutego, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorka wrote:
    O nieee Honoratka 🫣 na pewno będzie zapadać w pamięć wbrew pozorom ☺️ no i może usłyszeć że czyjąś babcia tak miała na imię ;) wiem z doświadczenia 😛

    Akurat tak się składa, że męża babcia tak miała na imię, ale to zwykły zbieg okoliczności, ponieważ mi to imię podobało się właściwie od czasu studiów 🤭 Mąż usłyszał i podchwycił, bo mu również się spodobało 😉 Choć nie jesteśmy do końca zdecydowani 🤭

    A ja poproszę o wpis z terminem porodu na 📆 07.07., dziewczynka 🩷 Oliwia, Honorata lub Amelia 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego, 20:52

    Nowa31, Muczylando, blaurita, Monixma, Mimi7, Honorka, Karo_27 lubią tę wiadomość

    ♀️'89
    AMH: 2,58
    TSH: 1,58
    HSG: OK
    IO: opanowana Glucophage XR i dietą
    Podejrzenie endometriozy przez wykryte zrosty między jajnikami, macicą i pęcherzem
    ♂️'89
    Słaba morfologia, astenospermia
    Niedoczynność tarczycy

    Kariotypy: OK
    8 lat bezskutecznych starań

    Kwalifikacja in vitro: 21.08.2025
    🔸Start pierwszej procedury: 29.08.2025 - Menopur 75, Bemfola 225, Ganirelix
    🔸Punkcja: 12.09.2025 - 20 komórek ✨ 12 zarodków do 3 doby > 4 zamrożone ❄️ 4.1.1, ❄️3.1.2, ❄️3.2.2, ❄️2.2.2.

    1 FET
    🔸18.10.2025 - transfer 4.1.1
    🔸7dpt ⏸️
    🔸28.10.2025 - 10dpt: beta 308,18 / prog 29,180
    🔸30.10.2025 - 12dpt: beta 614,52 / prog 24,140
    🔸04.11.2025 - 17dpt: beta 4663,63 / prog 23,260
    🔸14.11.2025 - pierwsze USG - mamy ❤️ i CRL 0,69cm
    🔸01.12.2025 - drugie USG 9+0 - CRL 2,37cm, ❤️ 174bpm

    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2359 3385

    Wysłany: 3 lutego, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez poproszę o aktualizację, data ta sama 18.06.2026, dziewczynka, imienia jeszcze nie mamy. 🥰

    Nowa31, Muczylando, blaurita, Mimi7, Honorka, Karo_27, Dewelka lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Czarna_owieczka Ekspertka
    Postów: 210 690

    Wysłany: 3 lutego, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin 17.07, moja lokatorka to dziewczynka Aurelia 💕

    Nowa31, Muczylando, blaurita, jabk0va, Monixma, Mimi7, tika32, Honorka, Nadzieja. 1, Karo_27, Dewelka lubią tę wiadomość

    🧑87 🧔85
    AMH 0,13, Hashimoto, IO, Adenomioza, PAI-1, brakujące KIRy implantacyjne, ❌Cross-match 32%, ❌ANA dodatnie
    ✅ przywrócone naturalne owulacje
    Morfologia 4%

    12.2024 1 IVF -> 4 🥚->1 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌
    02.2025 2 IVF-> 3 🥚-> 2 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌

    03.2025 cykl naturalny + ovitrelle ⏸️
    6+0 (29 dpo) 3,6 mm człowieczka z bijącym serduszkiem ❤️
    7+4 💔 👼 Joanka

    C.d. Histeroskopia - zrobiony porządek ✅ wyleczony stan zapalny ✅Mezoterapia jajników ✅ Immunosupresja ✅

    08.2025 3 IVF-> 6 🥚-> brak MII ❌

    10.2025 naturals 🌈 🌱
    💊accofil, encorton, prograf, clexane, accad
    Beta 9dpo 23, 11dpo 63, 13dpo 131, 15dpo 310, 18dpo 1179, 27dpo 21440🤞🏼
    6+6 9mm szczęścia i serdeuszko ❤️
    9+2 2,5 cm małego Bąbla
    12+1 Felia test - niskie ryzyka, dziewczynka 💕
    13+4 prenatalne - wszystko ok

    preg.png
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 3 lutego, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już po wizycie. Mamy 1219g chłopczyka na pokładzie. Jest w 75 percentylu. Szew trzyma. Ja dostałam pozwolenie na wykonywanie normalnych, lekkich czynności w domu. Plus zalecono mi ćwiczenia izometryczne. Jestem super szczęśliwa.

    Aaa i dzisiaj poruszałyśmy temat szczepień. Pani doktor zaleca szczepienie na grypę, bo mówi, że będzie jeszcze jeden wysyp zachorowań w marcu. Obecnie na oddziale ma 4 ciężarne z grypą.

    Oprócz tego krztusiec i rsv. Pomiędzy krztuścem a innymi szczepionkami musi być 2 tygodnie odstępu. Dlatego zacznę od krztuśca, 2 tygodnie przerwy i kolejna szczepiona i ostatnia za tydzień.

    Ucieszyło mnie, że nie wspomniała o szczepieniu na covid, bo nie chciałam się na to szczepić. Źle znosiłam te szczepionki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego, 21:07

    Mimi7, Czarna_owieczka, Muczylando, jabk0va, Chomik_mandżurski, Monixma, włosy barwy zboża, Honorka, Dżasta94, Sikoreczkaaa, Nadzieja. 1, Karo_27, Dewelka lubią tę wiadomość

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 737 1490

    Wysłany: 3 lutego, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mną ciężki i stresujący dzień, wracając z badań krwi wpadłam w poślizg i miałam stłuczkę. Niby niewielka prędkość przy hamowaniu, ale jak zeszła adrenalina to pojawił się ból brzucha i kręgosłupa. Gin prowadzący przyjął mnie między pacjentkami i na szczęście z Małą wszystko dobrze, łożysko całe, szyjka się trzyma i nie ma krwiaków. Odetchnęłam, dam radę zasnąć po tych przeżyciach i doczekać do jutra na planową wizytę.

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 37+4 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • mika2 Ekspertka
    Postów: 240 53

    Wysłany: 3 lutego, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi7 wrote:
    Za mną ciężki i stresujący dzień, wracając z badań krwi wpadłam w poślizg i miałam stłuczkę. Niby niewielka prędkość przy hamowaniu, ale jak zeszła adrenalina to pojawił się ból brzucha i kręgosłupa. Gin prowadzący przyjął mnie między pacjentkami i na szczęście z Małą wszystko dobrze, łożysko całe, szyjka się trzyma i nie ma krwiaków. Odetchnęłam, dam radę zasnąć po tych przeżyciach i doczekać do jutra na planową wizytę.
    To potrafi zestresować, ja w wigilię upadłam, strach o dziecko miałam ogromny zwłaszcza że bolał mnie potem brzuch po lewej stronie. Wszystko dobrxe ale cieszę się że to już za mną. Trzymaj się i odpocznij ;)

    Mimi7 lubi tę wiadomość

    03.2018 1-wsza procedura, klinika Kraków - brak zarodków
    07.2022 klinika Kraków - mrożone oocyty -brak zarodków
    09.2022 2-ga procedura, klinika Warszawa, długi protokół
    10.2023 Hiperstymulacja, szpital ,❄❄❄❄ 😁
    01.03.23 kriotransfer blastocysty udany, niskie przyrosty bety od pewnego momentu 9dpt hcg 91, 12dpt hcg 456, 15dpt hcg 1581, 22dpt hcg 2715, 27dpt hcg 4080, 33dpt 6057 (serduszko) CP 9 tydz. 💔
    Jeden zarodek 3 dniowy się nie rozmroził prawidłowo,
    26.06.2024 kriotransfer zarodka z 4 doby CB
    08.2024 kolejny kriotransfer zarodka z 7 doby CB
    Zmiana kliniki na Katowice
    28.08.25 AZ transfer zarodka z 5 doby ,przebadany klasa AB - CB
    24.11.25 AZ kriotransfer zarodka z 5 doby klasy AA
    II 6dpt, 10dpt beta 478, 12dpt 1400
    14dpt beta 3943, 18dpt beta 19657
    21dpt jest 🧡
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 737 1490

    Wysłany: 3 lutego, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @sylstaa ja miałam pobranie w poniedziałek, a wynik feliatest w kolejny wtorek.

    @Nowa31 u nas niezmiennie termin 02.07, dziewczynka Klara 🩷

    blaurita, Nowa31, jabk0va, Monixma, Honorka, sylstaa, Karo_27, Dewelka lubią tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 37+4 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ