Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨
Odpowiedz

✨✨Nasze Letnie Cuda po In Vitro (maj–sierpień 2026)✨✨

Oceń ten wątek:
  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 24 marca, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    classy wrote:
    dziewczyny, ja co prawda już nie zaliczam się do letnich maluchów ale na pewno macie już dużo przetestowane i możecie polecić jakieś legginsy / spodnie na te pierwsze m-ce? ☺️

    Ja korzystam z H&M, ale kupowałam je w 2023, więc nie wiem jak z jakością obecnie.

    classy lubi tę wiadomość

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 24 marca, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    classy wrote:
    dziewczyny, ja co prawda już nie zaliczam się do letnich maluchów ale na pewno macie już dużo przetestowane i możecie polecić jakieś legginsy / spodnie na te pierwsze m-ce? ☺️

    Mi sprawdziły się z angado.pl i reserved.

    Z reserved mam też kolarki i taki czarny elastyczny kombinezon na cieplejsze dni 😊

    My zaraz zbieramy się na wizytę.
    Oczywiście źle spałam, koty w nocy darły się jak potłuczone, spałam 00-4:00, potem nie spałam 4:00-5:00.. bo musiałam im dać jeść.. mąż na nocce 😵 potem mały fikał w brzuszku, wstałam po 8... z tego względu pewnie rano wybiły mi cukry, i od razu jestem nie w humorze 😵‍💫

    Oby z Adasiem było wszystko dobrze 😶

    Mam wrażenie, że ta cukrzyca bardziej mnie tylko zestresowała i w nocy przez to źle śpię... bo ciągle myślę, czy rano będzie ok, a przez to, że się denerwuje to te cukry rosną i to jest u mnie błędne koło .. ⭕📍

    Jutro na 11 mam panią dietetyk.
    Zobaczymy.
    Diabetolog 31.03

    classy, Mimi7, Honorka, Dżasta94 lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 24 marca, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    classy wrote:
    dziewczyny, ja co prawda już nie zaliczam się do letnich maluchów ale na pewno macie już dużo przetestowane i możecie polecić jakieś legginsy / spodnie na te pierwsze m-ce? ☺️
    Sinsay, angado na allegro.

    classy lubi tę wiadomość

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 24 marca, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja. 1 wrote:
    Dziewczyny ta maść to posterisan czy posterisan h używacie ?
    Posterisan ten bez h.
    Ten z h ma składnik który trzeba skonsultować z lekarzem bo przenika przez łożysko.

    Nadzieja. 1 lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3386

    Wysłany: 24 marca, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po wizycie na szczęście wszystko dobrze, moje dźwiganie remontowe bez negatywnych efektów 😅🙈🙈🙈, mała waży 1163 g, jest główkowo, jedynie dr coś mówił, że w związku z cukrzycą mam się szykować na indukcję 39+0, a wiem, że zmieniły się wytyczne, więc mam nadzieję, że będziemy mogli negocjować tutaj, bo nie dość, ze indukcja to jeszcze szanse na vbac nie za duże (cc z powodu braku postępu porodu 🤷‍♀️).
    Także tyko to mnie trochę zasmuciło.
    I jak nic się nie zmieni to w czerwcu 🙏 przywitamy Zosię. 🙂❤️

    Muczylando, Acmvj, włosy barwy zboża, Chomik_mandżurski, Karo_27, Monixma, Mimi7, Honorka, Dżasta94, Czarna_owieczka, jabk0va, sylstaa, Marta111, aleo_ lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 24 marca, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Mi sprawdziły się z angado.pl i reserved.

    Z reserved mam też kolarki i taki czarny elastyczny kombinezon na cieplejsze dni 😊

    My zaraz zbieramy się na wizytę.
    Oczywiście źle spałam, koty w nocy darły się jak potłuczone, spałam 00-4:00, potem nie spałam 4:00-5:00.. bo musiałam im dać jeść.. mąż na nocce 😵 potem mały fikał w brzuszku, wstałam po 8... z tego względu pewnie rano wybiły mi cukry, i od razu jestem nie w humorze 😵‍💫

    Oby z Adasiem było wszystko dobrze 😶

    Mam wrażenie, że ta cukrzyca bardziej mnie tylko zestresowała i w nocy przez to źle śpię... bo ciągle myślę, czy rano będzie ok, a przez to, że się denerwuje to te cukry rosną i to jest u mnie błędne koło .. ⭕📍

    Jutro na 11 mam panią dietetyk.
    Zobaczymy.
    Diabetolog 31.03


    Czekamy na wiadomosci z wizyty.

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 24 marca, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dziś przyszła dostawka z Chicco, next to me essential. Kupiłam na allegro, chociaż gość miał różne opinie, że towar nie jest nowy, że towaru nie otrzymano. A tak w weekend zamówiłam i dziś już u mnie. Wszystko jest nowiutkie. Ogólnie jest dosyć duża, my też mamy łóżko wpuszczane w meblościankę, więc trzeba się będzie trochę gimnastykować ze wstawaniem. Sorki za to burdello 😅

    114c0f2fee04c.jpghttps://zapodaj.net/plik-jxIU1n17jf

    df74ff295ba22.jpghttps://zapodaj.net/plik-lAqjS29Huq

    Agulek24, Karo_27, tika32, Monixma, Mimi7, Honorka, Dżasta94, Czarna_owieczka, jabk0va, sylstaa, Acmvj, aleo_ lubią tę wiadomość

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 24 marca, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nerwówka. Przy załatwianiu sie ujrzałam żywą krew. Nie duzo ale na papierze czerwień. Bobas kopie ale udało mi sie umówić do ginekologa na 12 30. Mam nadzieje że z bobasem wszystko ok..

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3386

    Wysłany: 24 marca, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    U mnie nerwówka. Przy załatwianiu sie ujrzałam żywą krew. Nie duzo ale na papierze czerwień. Bobas kopie ale udało mi sie umówić do ginekologa na 12 30. Mam nadzieje że z bobasem wszystko ok..

    O matko, współczuję nerwów, super, że masz zaraz wizytę, kciuki z całych sił. 🤞🤞🤞❤️

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 24 marca, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    U mnie nerwówka. Przy załatwianiu sie ujrzałam żywą krew. Nie duzo ale na papierze czerwień. Bobas kopie ale udało mi sie umówić do ginekologa na 12 30. Mam nadzieje że z bobasem wszystko ok..

    Trzymam mocno kciuki ✊ współczuję nerwów 😔 dobrze, że udało się szybko załatwić wizytę. Czekamy na info ✊😘

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 739 1496

    Wysłany: 24 marca, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Mi sprawdziły się z angado.pl i reserved.

    Z reserved mam też kolarki i taki czarny elastyczny kombinezon na cieplejsze dni 😊

    My zaraz zbieramy się na wizytę.
    Oczywiście źle spałam, koty w nocy darły się jak potłuczone, spałam 00-4:00, potem nie spałam 4:00-5:00.. bo musiałam im dać jeść.. mąż na nocce 😵 potem mały fikał w brzuszku, wstałam po 8... z tego względu pewnie rano wybiły mi cukry, i od razu jestem nie w humorze 😵‍💫

    Oby z Adasiem było wszystko dobrze 😶

    Mam wrażenie, że ta cukrzyca bardziej mnie tylko zestresowała i w nocy przez to źle śpię... bo ciągle myślę, czy rano będzie ok, a przez to, że się denerwuje to te cukry rosną i to jest u mnie błędne koło .. ⭕📍

    Jutro na 11 mam panią dietetyk.
    Zobaczymy.
    Diabetolog 31.03

    Kciuki za wizytę! ✊ z tym spaniem to rzeczywiście mogą być nerwy przez wyniki 😔

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 38+5 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 24 marca, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma o ktorej dzis wizyta?

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 24 marca, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie 🥰

    Adaś ma już 1102g, wychodzi 27+1, więc ciut większy ale dalej w normie 🩵

    Wody, serduszko, przepływy - wszystko super.
    Szyjka wysoko i zamknięta, 4cm

    Co do cukrzycy, pani doktor powiedziała, żeby było dużo ćwiczeń i spacerów.
    Rzadko kiedy, tylko przy dużych zaniedbaniach, te przekroczenia mają wpływ na dziecko.
    Będziemy monitorować ☺️

    Z basenu zrezygnowałam przez bakterie w moczu, więc postanowiłam chodzić na gimnastykę 2x w tygodniu. Mam nadzieję, że pogoda już teraz będzie sprzyjała spacerom ⛅

    III prenatalne już 16.04 😱🤭

    Agulek24, Chomik_mandżurski, sylstaa, Acmvj, Karo_27, Dżasta94, włosy barwy zboża, Monixma, Marta111, Czarna_owieczka, Nowa31, Nina94, tika32, Mimi7, Honorka lubią tę wiadomość

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • włosy barwy zboża Autorytet
    Postów: 1047 1677

    Wysłany: 24 marca, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    My po wizycie 🥰

    Adaś ma już 1102g, wychodzi 27+1, więc ciut większy ale dalej w normie 🩵

    Wody, serduszko, przepływy - wszystko super.
    Szyjka wysoko i zamknięta, 4cm

    Co do cukrzycy, pani doktor powiedziała, żeby było dużo ćwiczeń i spacerów.
    Rzadko kiedy, tylko przy dużych zaniedbaniach, te przekroczenia mają wpływ na dziecko.
    Będziemy monitorować ☺️

    Z basenu zrezygnowałam przez bakterie w moczu, więc postanowiłam chodzić na gimnastykę 2x w tygodniu. Mam nadzieję, że pogoda już teraz będzie sprzyjała spacerom ⛅

    III prenatalne już 16.04 😱🤭
    Każda pogoda jest dobra na spacer 😅 jak się ma psa to nie ma, że boli, iść trzeba 😅 a w ogóle ma iść niestety oziębienie i brzydka pogoda, jutro mi pokazuje 15st a w czwartek już tylko 4 🙄
    U mnie prenatalne dopiero 21.04 😅 dla mnie to dopiero, a nie już hahha 😄

    jabk0va, sylstaa, Honorka, Nadzieja. 1 lubią tę wiadomość

    🧑 37 lat 🧔 37 lat
    Starania od: ~sierpień 2021
    2023: 3 x IUI ❌
    2023 lipiec: I stymulacja IVF ✔️ 3 ❄️
    2023 wrzesień: biopsja - przewlekły stan zapalny endometrium - Sumarycznie biopsja 5x
    2024 marzec: transfer ❌
    2024 wrzesień: transfer ✔️
    2024 listopad: 8tc 💔
    2024 grudzień: transfer ❌
    2025 luty: II stymulacja IVF - brak zarodków
    2025 sierpień III stymulacja do IVF - 1 x AB po PGTA
    11.10 transfer ♥️
    19.10 II 😍
    21.10 beta 201,9U/l
    23.10 beta 625,8U/l
    31.10 USG ok
    07.11 USG ♥️
    19.11 8+2 CRL 1,78 FHR 171 😍
    03.12 10+4 CRL 3,63 FHR 168
    16.12 prenatalne CRL 6,2 FHR 168 ryzyka niskie ♥️
    Zdrowa dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 24 marca, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tika32 wrote:
    Monixma o ktorej dzis wizyta?

    Właśnie wróciłam😊

    Olga ma 3050 gram, przepływy w pępowinie prawidłowe, serduszko też dobrze🩷🩷
    Szyjkę mam miękką i się skraca, więc wszystko idzie w dobrą stronę. Pobrali mi GBS 😊

    jabk0va, Acmvj, Agulek24, Czarna_owieczka, Nina94, tika32, Dżasta94, Chomik_mandżurski, sylstaa, Mimi7, Honorka, Malowybitna, włosy barwy zboża, Nadzieja. 1 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 24 marca, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też po wizycie. Prawdopodobne krwawienie z hemoroidów po opróżnieniu. Narazie spróbuje dieta ogarnac te zaparcia za tydzień mam wizyte u prowadzącego bede pytać o jakieś czopki.

    Bobas większy, wychodzi 2 tygodnie większy. Waży kolo 2kg wody płodowe ok, szyjka trzyma ma 4 cm.

    Najgorszy strach dziś przeżyliśmy. Ale grunt że z bobasem ok. 🥹

    jabk0va, Monixma, Acmvj, Czarna_owieczka, Nina94, Dżasta94, Chomik_mandżurski, sylstaa, Mimi7, Honorka, Malowybitna, włosy barwy zboża lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1082 2883

    Wysłany: 24 marca, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    włosy barwy zboża wrote:
    U mnie prenatalne dopiero 21.04 😅 dla mnie to dopiero, a nie już hahha 😄

    Po ostatnich prenatalnych to już poleci 😁🤪

    Powoli zastanawiam się, w co spakować się do szpitala 🤭
    Myślę o kabinówce na duże gabaryty (podkłady, podpaski, pampersy, ręczniki)
    I o dwóch torbach podrecznych, jedna na salę porodową, a druga z zapasem ciuszków, przekąskami itd.

    Macie już jakoś to podzielone?

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 24 marca, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    Po ostatnich prenatalnych to już poleci 😁🤪

    Powoli zastanawiam się, w co spakować się do szpitala 🤭
    Myślę o kabinówce na duże gabaryty (podkłady, podpaski, pampersy, ręczniki)
    I o dwóch torbach podrecznych, jedna na salę porodową, a druga z zapasem ciuszków, przekąskami itd.

    Macie już jakoś to podzielone?

    Mam walizkę na salę poporodowa gdzie są rzeczy dla mnie i malucha oraz torbę podręczna do porodu (podróba mommy bag).

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Nina94 Autorytet
    Postów: 676 1395

    Wysłany: 24 marca, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dziś po krzywej. Protip od pielęgniarki: iść po wypiciu glukozy przepłukać usta, wziąć łyka wody, iść do samochodu się położyć i otworzyć okno (chodzi o to, żeby nie uciskać żołądka).
    Ani razu nie zrobiło mi się niedobrze. Cudo!
    A moje wyniki to: 86,2 ➡️ 103 ➡️ 75,6 tak więc wyglądają nawet lepiej niż te robione w styczniu.

    Sikoreczkaaa, Monixma, jabk0va, Mimi7, Honorka, włosy barwy zboża lubią tę wiadomość

    🧔🏼‍♂️ 32 👩🏽 30 Starania od 2021 r.
    - 03.22 r. laparoskopia, 06.23 klinika.
    -01.24 r. I procedura: ❄️❄️
    🍀02.24 I ❄️ ❌
    -04.24 r. Laparo - Usunięcie jajowodów + laparotomia
    🍀07.24 r. II ❄️ ❌ ➡️ 09.24 r. immuno 👎🏼
    -10.24 r. II procedura 4x❄️
    🍀11.24 r. III ❄️ ❌ ➡️ Cross: 54,4%
    - 01.25 r. Immunosupresja
    🍀02.25 r. IV ❄️❄️ ❌ ➡️ diphereline x2
    🍀 29.04.25 r. V ❄️ 6 tc 💔
    - 06.25 r. III procedura 9 x ❄️ ➡️ 07.-08.25 immunosupresja i diphereline
    🍀 10.09.25 r. VI ❄️ cb 💔
    🍀13.10.25 7️⃣ transfer ❄️ 3.1.1 🙏🏼
    8dpt 82,2 10 dpt 173 12 dpt 393
    24 dpt ❤️ CRL 0,22 cm
    10+4 Felia Test zdrowa dziewczynka
    18+1 220 g, 21+1 401 g, 22+5 501 g, 26+5 944 g, 29+5 1417 g, 31 1820 g, 32+5 2098 g, 35+5 2821 g💓
    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1415 4017

    Wysłany: 24 marca, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jabk0va wrote:
    My po wizycie 🥰

    Adaś ma już 1102g, wychodzi 27+1, więc ciut większy ale dalej w normie 🩵

    Wody, serduszko, przepływy - wszystko super.
    Szyjka wysoko i zamknięta, 4cm

    Co do cukrzycy, pani doktor powiedziała, żeby było dużo ćwiczeń i spacerów.
    Rzadko kiedy, tylko przy dużych zaniedbaniach, te przekroczenia mają wpływ na dziecko.
    Będziemy monitorować ☺️

    Z basenu zrezygnowałam przez bakterie w moczu, więc postanowiłam chodzić na gimnastykę 2x w tygodniu. Mam nadzieję, że pogoda już teraz będzie sprzyjała spacerom ⛅

    III prenatalne już 16.04 😱🤭

    Super informacje ! Kawał chłopaka z niego :)
    Najważniejsze że wszystko dobrze :)
    Ja na prenatalne bede sie umawiać w przyszłym tyg i między 7-10 kwietnia chciałam to ogarnąć :)

    Jeśli chodzi o pakowanie , to ja biorę walizkę właśnie ale tą większą nie kabinowke do tego torbę „mommybag” - zamówiłam na shein za grosze 🤣 i w nią wrzucę rzeczy które muszę mieć pod ręką . Ja bede mieć cc więc też trochę rzeczy mi odpada których nie muszę brać .
    Monixma wrote:
    Właśnie wróciłam😊

    Olga ma 3050 gram, przepływy w pępowinie prawidłowe, serduszko też dobrze🩷🩷
    Szyjkę mam miękką i się skraca, więc wszystko idzie w dobrą stronę. Pobrali mi GBS 😊

    Najważniejsze że wszystko idzie w dobrą stronę😁 miejmy nadzieję że mała sama zechce wyjść 🤣🤣

    Nina94 wrote:
    Dziewczyny ja dziś po krzywej. Protip od pielęgniarki: iść po wypiciu glukozy przepłukać usta, wziąć łyka wody, iść do samochodu się położyć i otworzyć okno (chodzi o to, żeby nie uciskać żołądka).
    Ani razu nie zrobiło mi się niedobrze. Cudo!
    A moje wyniki to: 86,2 ➡️ 103 ➡️ 75,6 tak więc wyglądają nawet lepiej niż te robione w styczniu.

    U mnie też taką radę dały !😁 o faktycznie to bardzo pomogło , zwłaszcza to że mogłam przepłukać usta.
    Gratuluje super wyników !

    Monixma, Nina94, Honorka lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ