X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Nie bolące piersi-Dostinex,Bromergon
Odpowiedz

Nie bolące piersi-Dostinex,Bromergon

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 18 listopada 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeglądając cykle innych dziewczyn widzę że zachodząc w ciąże nawet przy bromergonie lub dostinexie odczuwały bóle piersi.Ja co cykl(nawet przed @)nie czuję nic,absolutnie nic.Jak jest u Was-biorących leki na obniżenie prl?

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 18 listopada 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania co prawda ja juz nie biore bromergonu ale brałam i właśnie kuedy obniżyła mi sie prolaktyna zniknęły dolegliwosci przedmiesiączkowe takie jak ból piersi. Wczesniej schodzenie po schodach przed miesiączka sprawiało dość duży ból. Po btomegonie jakby ręką odjął. No i zostalo tak do teraz. Odstawiłam bromergon a ptolaktyna jak spadła tak się utrzymuje wiec mysle ze to nic niepokojacego. Nie wszystkie kobiety ktore zaszly w ciąże odczuwają ból piersi na samym początku. Czasem ból pojawia sie później. Każdy organizm jest inny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2017, 09:03

    kania85 lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ