Forum Starając się z pomocą medyczną Nie bolące piersi-Dostinex,Bromergon
Odpowiedz

Nie bolące piersi-Dostinex,Bromergon

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kania85 Autorytet

Wysłany: 18 listopada 2017, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeglądając cykle innych dziewczyn widzę że zachodząc w ciąże nawet przy bromergonie lub dostinexie odczuwały bóle piersi.Ja co cykl(nawet przed @)nie czuję nic,absolutnie nic.Jak jest u Was-biorących leki na obniżenie prl?

p19us65gg3ryctfo.png
    f2w3gov3rd2hmrpw.png
  • e_mil_ka Autorytet

Wysłany: 18 listopada 2017, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania co prawda ja juz nie biore bromergonu ale brałam i właśnie kuedy obniżyła mi sie prolaktyna zniknęły dolegliwosci przedmiesiączkowe takie jak ból piersi. Wczesniej schodzenie po schodach przed miesiączka sprawiało dość duży ból. Po btomegonie jakby ręką odjął. No i zostalo tak do teraz. Odstawiłam bromergon a ptolaktyna jak spadła tak się utrzymuje wiec mysle ze to nic niepokojacego. Nie wszystkie kobiety ktore zaszly w ciąże odczuwają ból piersi na samym początku. Czasem ból pojawia sie później. Każdy organizm jest inny.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2017, 09:03

kania85 lubi tę wiadomość

34bwqqmz9vw0hq75.png
    Emilka
    22.09.2016 r. - punkcja, hiperka, transfer przełożony- 5 *
    5 x crio = 3 x cb :(
    29.06.20 - cn - oczekiwanie na zarodek
    08.07.20 - mamy serduszko ♥️
    30.07.20 - szpital bakterie w moczu
    15.09.20 - czekamy na Igunię :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego