Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Poznaj kluczowe składniki dla mamy i dziecka 👇
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam.
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Przytłoczona zbyt wieloma zaleceniami?
Poznaj 7 składników rekomendowanych przez ginekologów w jednej formule👌
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Nie pęknie ty pecherzyk
Odpowiedz

Nie pęknie ty pecherzyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po nie udanych próbach ovitrelle i pregnyl dostałam od lekarza tak zwana ostatnia Deske
    Ratunkowa gonapeptyl. Czuję że chyba też nie pękło. Raz na czas w trakcie chodzenia czuje ucisk jakby jajo miało że 4 cm .czy wy też czujecie u siebie czy to może być coś innego .nie wiem jakiś płyn po pęknięciu ?tu raczej oczekiwałam peksięcia jak na ostatnią deske .myślałam że to mocny lek

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 11 października 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Click, ile wątków jeszcze założysz nt gonapeptylu i spraw z nim związanych? Nie można pisać w jednym?

    szurusiowa, vanessa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopóki nikt nie odpowie w temacie

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1970

    Wysłany: 11 października 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    click wrote:
    Dopóki nikt nie odpowie w temacie
    Ja z tego co pamietam podałam Ci nazwy leków i suplementów które mnie lekarz zlecił i pomogły mi przy bardzo opornych pęcherzykach.
    Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz...??? jeżeli Ci ktos cokolwiek pisał to zawsze było w temacie. Możesz wrócić i sobie poczytać ze zrozumieniem :)

    Bella93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ