X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Nie udane In Vitro co dalej?
Odpowiedz

Nie udane In Vitro co dalej?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kamilcia Koleżanka
    Postów: 85 7

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny szukam pomocy . hej dziewczyny co robilyscie po nie udanych transferach ? mialam 6 nie udanych i 4 inseminacje nie udane . mam jeszcze 4 mrożaki i nie wiem czy robic jakies badania immunologia ? klinika nie chce nic robić tylko kolejne transfery mam nie wyjaśniona przyczyne zarodki dobrej jakości czy polecacie leczenie immunologi ? komus sie udalo . czuje bezsilnosc

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4687 4357

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodatkowa diagnostyka, dodatkowe badania.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Kluska Autorytet
    Postów: 3221 6275

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilcia wrote:
    Hej dziewczyny szukam pomocy . hej dziewczyny co robilyscie po nie udanych transferach ? mialam 6 nie udanych i 4 inseminacje nie udane . mam jeszcze 4 mrożaki i nie wiem czy robic jakies badania immunologia ? klinika nie chce nic robić tylko kolejne transfery mam nie wyjaśniona przyczyne zarodki dobrej jakości czy polecacie leczenie immunologi ? komus sie udalo . czuje bezsilnosc
    Ciężko odpowiedzieć nie znając Twojej historii. Co jest przyczyną ivf? Jakie wyniki Twoje i męża?

    Na pewno warto zrobić:
    KIR
    Histeroskopię z wycinkami cd138 i cd56
    Trombofilię
    Profil limfocytów i ANA
    Poziomy żelaza, ferrytyny, D3, trójki tarczycowej

    Krakowska lubi tę wiadomość

    age.png

    Artvimed Kraków

    5 dpt 🍀 12.42
    7 dpt 🍀 44.73
    9 dpt 🍀 100.2
    12 dpt 🍀 351.0
    14 dpt 🍀 630.3
    16 dpt 🍀1402.0
    19 dpt 💚 3088.0
    27 dpt mamy bijące ❤️

    30.11.2022 zabraliśmy ❄️ do 🏡
    10.2022 mamy 4 zdrowe ❄️
    21.09.2022 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)-na razie nic z tym nie robimy
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR- metylowane witaminy i heparyna od transferu
    💊Wysokie NK maciczne- encorton
    💊Niewielkie zapalenie endometrium, przeleczone, brak biopsji kontrolnej

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • lalkadoli Koleżanka
    Postów: 41 11

    Wysłany: 17 grudnia 2022, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znajac ciebie twojej historii i zdrowia ciezko powiedziec. Jednak powiem ci z wlasnego doswiadczenia, zmien klinike ! Tutaj dla mnie to wyglada ewidentnie na daj kase probujemy, nie ma zaangazowania badan dociekania co jest nie tak. Ja po 3 próbach w polsce pojechalam do czech i tu w czechach się udało

  • pysiaczekoldzia Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To samo pomyslalam, klinika chyba nie do konca w porzadku skoro nie sprawdza jaki jest powod nie udanych zabiegow, smutne bo nie sa to przeciez male koszty. Ta klinika czeska to ktora? i jak z bariera jezykowa?

  • lalkadoli Koleżanka
    Postów: 41 11

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja byłam w Repromedzie https://www.repromeda.pl/ to porządna klinika stawiająca na szczegółowe badania genetyczne. Porobili mi takie badania o ktorych w polsce nawet nie slyszałam. Mają dwa oddzialy Brno i Ostrawa (ja bylam w Ostrawie bo to blisko granicy). Z językiem nie ma problemu bo jest polski koordynator :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ