X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Niedoczynnosc tarczyca cykl
Odpowiedz

Niedoczynnosc tarczyca cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pelnanadzieji88 Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, czy ktoras z Was ma moze niedoczynnosc tatczycy i byla jest leczona euthyroxem? Zostala u mnie wykryta niedoczynnosc tarczycy endo prEpusala mi euthyrox 37,5 dawke wczesniej moje cykle mialy po 32 dni poprzedni cykl mial juz 31 dni teraz po 6 tygodniach prZyjmowania leku mam wrazenie, ze moja owulacja wystapila idealnie w 14 dniu , ale pewna te nie jestem teraz czekam i wsZysto sie wyjasnilo moze ktoras z Was miala podobna sytuację?

  • Megggs Przyjaciółka
    Postów: 89 186

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wyrównanie hormonów tarczycy ma bardzo dobry wpływ na owulacje, czesto nieleczona niedoczynność blokuje owulacje

    👩29👨30
    Starania od 2021
    Ona:
    Amh 0.4 -06.2021
    TSH 3.4 -> 1.4
    On:
    Obniżone parametry nasienia

    11.2021 - 1VF
    Stymulacja ovaleap i orgalutran
    22.11 - 21 pecherzykow
    25.11 - punkcja 15 🥚🥚🥚
    7 komórek zamrożonych
    6 zapłodnionych

    21.01 FET blaski 5.1.1 🙏🙏🙏

    Mamy 4 5-dniowe ❄❄❄❄
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ