Forum Starając się z pomocą medyczną Niska prolaktyna a inofem
Odpowiedz

Niska prolaktyna a inofem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kaarolinaa0202 Nowa

Wysłany: 11 lipca 2017, 15:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy jeżeli mam takie wyniki (robione w 4dc) to mogę zazywac inofem?

PRL- 7,970 ng/ml 4,8-23,3
    LH- 2,86 mLU/ml 2,4-12,6
    FSH-4,27 mLU/ml 3,5-12,5
    Estradiol- 28,8 pg/ml 12,5-166

Bo czytalam gdzies, ze inofem obliża poziom prolaktyny ,LH i FSH.
    A przy okazji poprosze o interpretacje moich wynikow , ja jestem ciemna masa w tym, a sadze ze jest tu dużą mądrych głów. Wiem ze stosunek LH do FSH jest za maly bo 0.6, ale czy to bardzo duzy problem ??

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego