Forum Starając się z pomocą medyczną No tego jeszcze nie było
Odpowiedz

No tego jeszcze nie było

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • anastazja22 Koleżanka
  Postów: 34 2

  Wysłany: 13 września 2015, 09:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, ostatnio na monitoringu cyklu zwariowalam . W 12 dniu cyklu pani zauważyła, że na lewym jajniku jest dominujący pęcherzyk i ma 11 mm potem przyszłam na monitoring w 15 dniu cyklu i pęcherzyk miał 16. A w dodatku pani zauważyła płyn za macica. Moje cykle mają po 33 dni najczęściej. Czy możecie wyjaśnić co oznacza sytuacja opisana przezemmie? Czy była owu, będzie a może nie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego