Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Novum

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miem czy taki wątek już był, więc zakładam nowy. Chcę się przenieść do Novum, czy polecacie? Jeśli tak to którego lekarza?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Ci obejrzenie dokumentu kilku odcinków "In vitro. czekając na dziecko". Sama nie miałam z tą kliniką do czynienia, ale ten dokument jest nagrywany w tej klinice. Również polecam zajrzenie na forum nasz-bocian, tam znajdziesz opinie o różnych klinikach, również o novum :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1984

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam, że podczas leczenie w mojej klinice polecono mi konsultację w Novum.
    Pomimo, że byłam tam raz i było mega profesjonalnie jak na nasze polskie warunki to jestem przekonana, że to jedne z najlepszych miejsc u nas w kraju. Kliku lekarzy zajmujących się problemem niepłodności w innych klinikach poleca właśnie Novum, zwłaszcza jak leczenie dość długo trwa.
    Był moment, że zastanawialiśmy się nad procedurami właśnie tam ale to dla nas za daleko i udało nam się jednak w klinice bliżej miejsca zamieszkania.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos mi sie kojarzylo, ze jest ciut dluzszy watek juz. Moze tu cos znajdziesz https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/novum-warszawa,3883.html

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 174

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My leczymy się w Novum, to prawda jest bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Polecam dr Taszycką.

    Ania_84, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My póki co leczymy sie w Novum.. a raczej poki co kurujemy meza :)
    jako jedyna kliniak w całej Polsce podjeła sie i dała nam szanse na nasze wspolne dziecko .. inni skreslali nas na stracie..
    maz leczy sie u dr Wolskiego
    aktualnie jestesmy w polowie II etapu kuracji
    po I etapie wyniki byly powalajace :)
    z zera plemnikow w nasieniu pojawily sie po 60 dniach niedojrzale plemniczki hormony zaczely sie normowac..moj amaz czuje sie o niebo lepiej :)

    nie wiemy na ile kuracja przynisie calkowity skutek w postaci plemnikow.. ale sa postepy :) najprawdopodobniej luty bedzie miesiacem biospji meza i jelsin\znajda sie plemniki pozniej in vitrro :)

    bylismy u kilku andrologow ale tylko w Novum maz zostal doklandie przebadany .. szczegolnie ze poprzedni lekarza kilku rzeczy nie sprawdzili a podejrzewali wada genetyczna u meza ..
    jesli chodzi o meska plodnosc polecam...
    ps .. o dziwo nie namawiali nas na drogie leki.. ktore proponowali nam inni lekarze ;/

    Mallina, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    My póki co leczymy sie w Novum.. a raczej poki co kurujemy meza :)
    jako jedyna kliniak w całej Polsce podjeła sie i dała nam szanse na nasze wspolne dziecko .. inni skreslali nas na stracie..
    maz leczy sie u dr Wolskiego
    aktualnie jestesmy w polowie II etapu kuracji
    po I etapie wyniki byly powalajace :)
    z zera plemnikow w nasieniu pojawily sie po 60 dniach niedojrzale plemniczki hormony zaczely sie normowac..moj amaz czuje sie o niebo lepiej :)

    nie wiemy na ile kuracja przynisie calkowity skutek w postaci plemnikow.. ale sa postepy :) najprawdopodobniej luty bedzie miesiacem biospji meza i jelsin\znajda sie plemniki pozniej in vitrro :)

    bylismy u kilku andrologow ale tylko w Novum maz zostal doklandie przebadany .. szczegolnie ze poprzedni lekarza kilku rzeczy nie sprawdzili a podejrzewali wada genetyczna u meza ..
    jesli chodzi o meska plodnosc polecam...
    ps .. o dziwo nie namawiali nas na drogie leki.. ktore proponowali nam inni lekarze ;/
    Tak się cieszę, że są piękne postępy u Was. Wasza wytrwałość i wysiłek będzie nagrodzony !

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, aj własnie dzis jade na pierwsza wizyte do Novum do dr Wojewódzkiego. Za 2 godziny wyjazd bo mamy do przejechania ponad 200 km. Jak wrócę to opiszę wrażenia.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik wrote:
    My leczymy się w Novum, to prawda jest bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Polecam dr Taszycką.
    ja też się tam leczę, czuje się tam bardzo dobrze i też polecam dr Taszycka i dr Wojewódzkiego

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie i w domu. Odczucia mam bardzo pozytywne. Klinika super, wszyscy sie Tobą interesują,pełen profesjonalizm. Dostalismy liste badan do zrobienia i bedziemy szykowali sie do inseminacji jesli moje HSG wypadnie dobrze.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty trzymam kciuki :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Tak się cieszę, że są piękne postępy u Was. Wasza wytrwałość i wysiłek będzie nagrodzony !
    ehh zobaczymy .poki co mam etap watpliwosci czy to co robimy da rezultaty..
    jeszcze miesiac kuracji .. a ja juz bym robila badania ..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    Ja juz po wizycie i w domu. Odczucia mam bardzo pozytywne. Klinika super, wszyscy sie Tobą interesują,pełen profesjonalizm. Dostalismy liste badan do zrobienia i bedziemy szykowali sie do inseminacji jesli moje HSG wypadnie dobrze.
    Super, to szybko badania i do dzieła z inseminacją :) Jak cenowo wygląda inseminacja w novum?

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    ehh zobaczymy .poki co mam etap watpliwosci czy to co robimy da rezultaty..
    jeszcze miesiac kuracji .. a ja juz bym robila badania ..
    Bądź cierpliwa, ja też czasem jestem w gorącej wodzie kąpana i chciałabym wszystko na już, a los uciera mi nosa ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Bądź cierpliwa, ja też czasem jestem w gorącej wodzie kąpana i chciałabym wszystko na już, a los uciera mi nosa ;)
    nie no pewnie w sumie nic innego mi nie pozostaje.. po prostu widze co sie dzieje z moim emkiem.. i chcialabym zbeysmy mieli juz to za soba..
    i albo cudna wiadomosc alb mniej cudna IUI z nasieniem dawcy ..chc dla mojego M nawet ta druga opcja jest dobra..
    napardwe mamay duzo cierpliwosci ale jak pod koniec leczenia czlowiek jest ciekawy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kropek Debiutantka
    Postów: 10 8

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszt inseminacji w Novum to 800 zł .
    Mallina wrote:
    Super, to szybko badania i do dzieła z inseminacją :) Jak cenowo wygląda inseminacja w novum?

    10.02.15 - 1 ICSI - blastocysta 4AA
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ