X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Novum

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miem czy taki wątek już był, więc zakładam nowy. Chcę się przenieść do Novum, czy polecacie? Jeśli tak to którego lekarza?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Ci obejrzenie dokumentu kilku odcinków "In vitro. czekając na dziecko". Sama nie miałam z tą kliniką do czynienia, ale ten dokument jest nagrywany w tej klinice. Również polecam zajrzenie na forum nasz-bocian, tam znajdziesz opinie o różnych klinikach, również o novum :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam, że podczas leczenie w mojej klinice polecono mi konsultację w Novum.
    Pomimo, że byłam tam raz i było mega profesjonalnie jak na nasze polskie warunki to jestem przekonana, że to jedne z najlepszych miejsc u nas w kraju. Kliku lekarzy zajmujących się problemem niepłodności w innych klinikach poleca właśnie Novum, zwłaszcza jak leczenie dość długo trwa.
    Był moment, że zastanawialiśmy się nad procedurami właśnie tam ale to dla nas za daleko i udało nam się jednak w klinice bliżej miejsca zamieszkania.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos mi sie kojarzylo, ze jest ciut dluzszy watek juz. Moze tu cos znajdziesz https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/novum-warszawa,3883.html

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My leczymy się w Novum, to prawda jest bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Polecam dr Taszycką.

    Ania_84, Libra lubią tę wiadomość

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My póki co leczymy sie w Novum.. a raczej poki co kurujemy meza :)
    jako jedyna kliniak w całej Polsce podjeła sie i dała nam szanse na nasze wspolne dziecko .. inni skreslali nas na stracie..
    maz leczy sie u dr Wolskiego
    aktualnie jestesmy w polowie II etapu kuracji
    po I etapie wyniki byly powalajace :)
    z zera plemnikow w nasieniu pojawily sie po 60 dniach niedojrzale plemniczki hormony zaczely sie normowac..moj amaz czuje sie o niebo lepiej :)

    nie wiemy na ile kuracja przynisie calkowity skutek w postaci plemnikow.. ale sa postepy :) najprawdopodobniej luty bedzie miesiacem biospji meza i jelsin\znajda sie plemniki pozniej in vitrro :)

    bylismy u kilku andrologow ale tylko w Novum maz zostal doklandie przebadany .. szczegolnie ze poprzedni lekarza kilku rzeczy nie sprawdzili a podejrzewali wada genetyczna u meza ..
    jesli chodzi o meska plodnosc polecam...
    ps .. o dziwo nie namawiali nas na drogie leki.. ktore proponowali nam inni lekarze ;/

    Mallina, Libra lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    My póki co leczymy sie w Novum.. a raczej poki co kurujemy meza :)
    jako jedyna kliniak w całej Polsce podjeła sie i dała nam szanse na nasze wspolne dziecko .. inni skreslali nas na stracie..
    maz leczy sie u dr Wolskiego
    aktualnie jestesmy w polowie II etapu kuracji
    po I etapie wyniki byly powalajace :)
    z zera plemnikow w nasieniu pojawily sie po 60 dniach niedojrzale plemniczki hormony zaczely sie normowac..moj amaz czuje sie o niebo lepiej :)

    nie wiemy na ile kuracja przynisie calkowity skutek w postaci plemnikow.. ale sa postepy :) najprawdopodobniej luty bedzie miesiacem biospji meza i jelsin\znajda sie plemniki pozniej in vitrro :)

    bylismy u kilku andrologow ale tylko w Novum maz zostal doklandie przebadany .. szczegolnie ze poprzedni lekarza kilku rzeczy nie sprawdzili a podejrzewali wada genetyczna u meza ..
    jesli chodzi o meska plodnosc polecam...
    ps .. o dziwo nie namawiali nas na drogie leki.. ktore proponowali nam inni lekarze ;/
    Tak się cieszę, że są piękne postępy u Was. Wasza wytrwałość i wysiłek będzie nagrodzony !

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, aj własnie dzis jade na pierwsza wizyte do Novum do dr Wojewódzkiego. Za 2 godziny wyjazd bo mamy do przejechania ponad 200 km. Jak wrócę to opiszę wrażenia.

    Libra lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik wrote:
    My leczymy się w Novum, to prawda jest bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Polecam dr Taszycką.
    ja też się tam leczę, czuje się tam bardzo dobrze i też polecam dr Taszycka i dr Wojewódzkiego

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie i w domu. Odczucia mam bardzo pozytywne. Klinika super, wszyscy sie Tobą interesują,pełen profesjonalizm. Dostalismy liste badan do zrobienia i bedziemy szykowali sie do inseminacji jesli moje HSG wypadnie dobrze.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty trzymam kciuki :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Tak się cieszę, że są piękne postępy u Was. Wasza wytrwałość i wysiłek będzie nagrodzony !
    ehh zobaczymy .poki co mam etap watpliwosci czy to co robimy da rezultaty..
    jeszcze miesiac kuracji .. a ja juz bym robila badania ..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    Ja juz po wizycie i w domu. Odczucia mam bardzo pozytywne. Klinika super, wszyscy sie Tobą interesują,pełen profesjonalizm. Dostalismy liste badan do zrobienia i bedziemy szykowali sie do inseminacji jesli moje HSG wypadnie dobrze.
    Super, to szybko badania i do dzieła z inseminacją :) Jak cenowo wygląda inseminacja w novum?

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    ehh zobaczymy .poki co mam etap watpliwosci czy to co robimy da rezultaty..
    jeszcze miesiac kuracji .. a ja juz bym robila badania ..
    Bądź cierpliwa, ja też czasem jestem w gorącej wodzie kąpana i chciałabym wszystko na już, a los uciera mi nosa ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Bądź cierpliwa, ja też czasem jestem w gorącej wodzie kąpana i chciałabym wszystko na już, a los uciera mi nosa ;)
    nie no pewnie w sumie nic innego mi nie pozostaje.. po prostu widze co sie dzieje z moim emkiem.. i chcialabym zbeysmy mieli juz to za soba..
    i albo cudna wiadomosc alb mniej cudna IUI z nasieniem dawcy ..chc dla mojego M nawet ta druga opcja jest dobra..
    napardwe mamay duzo cierpliwosci ale jak pod koniec leczenia czlowiek jest ciekawy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kropek Debiutantka
    Postów: 10 8

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszt inseminacji w Novum to 800 zł .
    Mallina wrote:
    Super, to szybko badania i do dzieła z inseminacją :) Jak cenowo wygląda inseminacja w novum?

    10.02.15 - 1 ICSI - blastocysta 4AA
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ