X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czym się suplementowac przed crio? Biorę Miovelie bo mam pcos, kwas foliowy i wit c bo mam straszną skłonność do siniaków przed @ i jestem na diecie przeciwzapalnej (niskie ig, bez nabiału i glutenu). I myślę że może warto coś jeszcze wziąć 🤔 jak było u Was?

  • Najna Przyjaciółka
    Postów: 105 59

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chyba brałam wszystko co tylko się dało: omegi, mleczko pszczele, ashwa, witamina d, tak że prawie świeciłam. A teraz tak mnie odrzuca od tabletek że ledwie się zmuszam żeby folik przyjąć.Chyba mam już przesyt. I tak nie ma reguły.

    Novum:2018 1sze ICSI 3 zarodki - 1 cb
    2019 2gie ICSI 8 zarodków - 1cb
    2020 3cie ICSI 3 zarodki :(
    4 ICSI 5 zarodkow :(
    2021 5te ICSI 5 zarodków
    17.07.2022 urodziła się Wiktoria:-)
  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Dawno sie nie oddzywalam, a dzisiaj przychodzę do was z pytaniem. Jestem po wizycie do krio i zapomniałam dopytac czy za transfer dwóch zarodkow płaci sie podwójnie ? Orientujecie sie moze ?

  • Najna Przyjaciółka
    Postów: 105 59

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojedynczo, napewno. Już nie raz miałam.

    Novum:2018 1sze ICSI 3 zarodki - 1 cb
    2019 2gie ICSI 8 zarodków - 1cb
    2020 3cie ICSI 3 zarodki :(
    4 ICSI 5 zarodkow :(
    2021 5te ICSI 5 zarodków
    17.07.2022 urodziła się Wiktoria:-)
  • majka_o Autorytet
    Postów: 339 512

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Hej dziewczyny,

    Dawno sie nie oddzywalam, a dzisiaj przychodzę do was z pytaniem. Jestem po wizycie do krio i zapomniałam dopytac czy za transfer dwóch zarodkow płaci sie podwójnie ? Orientujecie sie moze ?


    Jak za jeden.

    MałaMi93 lubi tę wiadomość

  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)

  • tarragonaaa Koleżanka
    Postów: 36 11

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może właśnie któraś z Was chciałaby Miovelie i mieszanke ziół rewitalizujących? Ja pobrałam dokładnie tylko jeden miesiąc i 6 dni ten zestaw i musiałam odstawić bo mój żołądek i brzuszek tego nie zniósł. Po 2 tyg stosowania miałam już straszne problemy jelitkowe i tak się męczyłam. Jak odstawiłam to problemy minęły więc podejrzewam, że to to mi szkodziło. Wogole podejrzewam u siebie już od dawna zespół jelita drażliwego :)
    Mioveli zostało 24 kapsułek i 24 saszetek oraz spora porcja tych ziół. Oczywiście za darmo :)

    2,5 roku starań
    10.2020 INVICTA W-wa FAMSI protokół długi - 6 kumulusów - 4 komórki - 2 komórki prawidłowe - 1 zarodek - 1 zarodek Cl6.2 podany w 5tej dobie => nieudany ET.
    ON 35lat: styczeń 2020r. obniżone parametry nasienia, 6% niska ruchliwość, 2% prawidłowa budowa, fragmentacja 28%.
    ONA 30lat: hashimoto, TSH 2,8 (Euthyrox 25), ASA w mianie 1:40, Czynnik VR2 homozygota, MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 heterozygota, AMH 1,49, NK 19,5%, KIR BX: brakuje 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1 (zalecenia od dr P do ICSI: encorton, accofil, heparyna, acard).
    06.2020 - HYCOSY- macica prawidłowa, obustronnie drożne jajowody.
    04.2021 - NOVUM- Endometrioza?
    16.06.2021 - histeroskopia - prawidłowa- pobrano fragmenty endometrium do badania histopatologicznego i histochemicznego.
    16.06.2021r AMH - 1,53.
    16.06.2021r. ON - poprawa wyników- 5% prawidłowych plemników oraz 29% ruch postępowy, 42% ruch całkowity.
    22.06.2021r - wizyta startowa dr A.
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tarragonaaa wrote:
    A może właśnie któraś z Was chciałaby Miovelie i mieszanke ziół rewitalizujących? Ja pobrałam dokładnie tylko jeden miesiąc i 6 dni ten zestaw i musiałam odstawić bo mój żołądek i brzuszek tego nie zniósł. Po 2 tyg stosowania miałam już straszne problemy jelitkowe i tak się męczyłam. Jak odstawiłam to problemy minęły więc podejrzewam, że to to mi szkodziło. Wogole podejrzewam u siebie już od dawna zespół jelita drażliwego :)
    Mioveli zostało 24 kapsułek i 24 saszetek oraz spora porcja tych ziół. Oczywiście za darmo :)
    Miovelię chętnie przyjmę. 😊

  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, bo wczoraj miałam wizytę do krio u dr Zamory i on zmienił postępowanie mojego lekarza prowadzącego i zamiast na cyklu naturalnym mam spróbować podchodzić na cyklu sztucznym plus mieć wlew z Accofilu 3-4 dni przed transferem. Zastanawiam się czy na cyklu sztucznym zazywając Estrofem normalnie mogę zażyć Encorton od 2dc ? Orientuje się któraś może ?
    Czy którejś z was udało sie na cyklu sztucznym zamiast na naturalnym ? U mnie nigdy nie doszło do zagnieżdżenia to będzie mój 4 transfer.

  • Ziuta@ 35 Autorytet
    Postów: 790 391

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, bo wczoraj miałam wizytę do krio u dr Zamory i on zmienił postępowanie mojego lekarza prowadzącego i zamiast na cyklu naturalnym mam spróbować podchodzić na cyklu sztucznym plus mieć wlew z Accofilu 3-4 dni przed transferem. Zastanawiam się czy na cyklu sztucznym zazywając Estrofem normalnie mogę zażyć Encorton od 2dc ? Orientuje się któraś może ?
    Czy którejś z was udało sie na cyklu sztucznym zamiast na naturalnym ? U mnie nigdy nie doszło do zagnieżdżenia to będzie mój 4 transfer.
    Możesz brać i estrofem i encorton . Ja zawsze mam takie połączenie.

    event.png
  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziuta@ 35 wrote:
    Możesz brać i estrofem i encorton . Ja zawsze mam takie połączenie.

    Dziekuje za odpowiedź :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeeść,
    W drugiej dobie ( poniedziałek) dostałam telefon, że zapłodniły się wszystkie 6 komórek, w trzeciej dobie byłam w klinice i zdecydowaliśmy rozwijać wszystkie zarodki do 5 doby. Dzisiaj jest 5 doba, czy ktoś do mnie sam zadzwoni czy muszę sama dzwonić?

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Czeeeść,
    W drugiej dobie ( poniedziałek) dostałam telefon, że zapłodniły się wszystkie 6 komórek, w trzeciej dobie byłam w klinice i zdecydowaliśmy rozwijać wszystkie zarodki do 5 doby. Dzisiaj jest 5 doba, czy ktoś do mnie sam zadzwoni czy muszę sama dzwonić?
    Zadzwonią po zakończeniu mrożenia. I wyślą Ci protokół z mrożenia. Bo niektóre zarodki hodują dłużej niż do 5 doby. Nawet do 7. Ja tak miałam. Ale jak się bardzo niecierpliwisz to możesz zadzwonić do labolatorium i zapytać co z nimi. Wiem że to mega stresujące jest.... ja to pk każdym telefonie to się trzęsę jak galareta😬

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 15:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Zadzwonią po zakończeniu mrożenia. I wyślą Ci protokół z mrożenia. Bo niektóre zarodki hodują dłużej niż do 5 doby. Nawet do 7. Ja tak miałam. Ale jak się bardzo niecierpliwisz to możesz zadzwonić do labolatorium i zapytać co z nimi. Wiem że to mega stresujące jest.... ja to pk każdym telefonie to się trzęsę jak galareta😬
    No słyszałam właśnie, że czasem hodują i do 7. Trochę się już właśnie stresuje... wolałabym coś wiedzieć, ale poczekam do jutra. A stronę eLaborat sprawdzam co chwila.😁

  • Alicja w Krainie Czarów Autorytet
    Postów: 2905 5075

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    No słyszałam właśnie, że czasem hodują i do 7. Trochę się już właśnie stresuje... wolałabym coś wiedzieć, ale poczekam do jutra. A stronę eLaborat sprawdzam co chwila.😁
    Ald tam nie będziesz miala info o zarodkach. Zadzwon do labu jutro około 10.

    34 lata, AMH 3,6
    Słabe parametry nasienia ICSI 06.2020
    I transfer 02.07 nadzieja zgasła 31.07
    II transfer 21.12 bhcg 1,1😔
    III transfer 12.02.2021 3-dniowca
    8dpt bhcg 44 prog 32
    10dpt bhcg 95 prog 39
    12 dpt bhcg 287 prog 41
    14 dpt bhcg 629 prog 38
    19 dpt bhcg 3877 prog 28
    25 dpt bhcg 18596 prog 37 ❤
    31 dpt 1 cm szczęścia 😊
    8 tc 1,69 cm, rosnę 😊
    bhcg 111513, prog 35
    9 tc 2,48 cm, mam stópki 😊
    10t1d 3,6 cm 😊
    11 tc 4,39 cm 😊
    12t1d 5,74 cm 😊
    Nifty: Zdrowy Chłopak! 💪
    12t3d 6,79 cm 😊
    14t3d 8,92 cm
    20t2d 360 gram Człowieka
    21t3d 460 gram ❤
    29t6d 1348 gram ❤
    35t 2d 2520 gram ❤
    36 t 3d 2750 gram ❤
    30.10.2021 r moja miłość Aleksander ❤
    ❄❄❄❄❄cdn

    Nie zwyciężaj
    Nie broń się
    Nie poddawaj się

    "Żyj! Powiedziała nadzieja... bez Ciebie nie mogę- powiedziało cicho życie"
    1usa20mmby5mbvyf.png
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    No słyszałam właśnie, że czasem hodują i do 7. Trochę się już właśnie stresuje... wolałabym coś wiedzieć, ale poczekam do jutra. A stronę eLaborat sprawdzam co chwila.😁
    Na elaborat będzie protokół jak juz skończą wszystkie mrozić. A bywa tak że jeden mrożą wczesniej a inne później. Zadzwoń sobie jutro to już może jakaś śnieżynka jest😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Na elaborat będzie protokół jak juz skończą wszystkie mrozić. A bywa tak że jeden mrożą wczesniej a inne później. Zadzwoń sobie jutro to już może jakaś śnieżynka jest😉
    Próbowałam dzisiaj dzwonić ale 0 odpowiedzi. 🙄
    Co za emocje. 🙈

    Będę dzwonić jutro. 🙂

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Próbowałam dzisiaj dzwonić ale 0 odpowiedzi. 🙄
    Co za emocje. 🙈

    Będę dzwonić jutro. 🙂
    Między 10 a 11 trzeba dzwonić. Bo tylko wtedy można się połączyć z labolatorium. Mi się udawało od razu.😊 no emocje są... ja się nie spodziewałam że to aż taki stres. Trzymam kciuki żeby cała Twoja szósteczka dała radę. Daj szybciutko znac jak tylko się czegoś dowiesz.💪

    Zielone.Slonce lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi, a jak u Was sytuacja? Bo coś kojarzę, że Ty też jesteś świeżo po punkcji. Chyba, że się mylę?

  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Suzi, a jak u Was sytuacja? Bo coś kojarzę, że Ty też jesteś świeżo po punkcji. Chyba, że się mylę?
    Ja miałam 5 zarodków, ale dwa nie dały rady i mam 3 śnieżynki. Może któryś z nich akurat okaże się tym szczęśliwym.
    Teraz czekam na @ i 10-11 dc jadę na wizytę, sprawdzić czy będzie owu. Jak tak to podadzą mi na naturalnym cyklu, a jak nie to w sierpniu na sztucznym. Ogolnie mam też zalecenia od immunologa i raczej się do nich zastosuje. Chociaż mojemu lekarzowi prowadzącemu nic nie mówiłam jeszcze. Ale leki już wykupiłam, to raczej zdania nie zmienię.

‹‹ 1425 1426 1427 1428 1429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ