X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Ja miałam 5 zarodków, ale dwa nie dały rady i mam 3 śnieżynki. Może któryś z nich akurat okaże się tym szczęśliwym.
    Teraz czekam na @ i 10-11 dc jadę na wizytę, sprawdzić czy będzie owu. Jak tak to podadzą mi na naturalnym cyklu, a jak nie to w sierpniu na sztucznym. Ogolnie mam też zalecenia od immunologa i raczej się do nich zastosuje. Chociaż mojemu lekarzowi prowadzącemu nic nie mówiłam jeszcze. Ale leki już wykupiłam, to raczej zdania nie zmienię.
    To idziemy podobnie, też czekam na 🐒. Chociaż u mnie trochę się jeszcze zejdzie. Potem wizyta w 5/6dc i jeżeli będzie zielone światło to kolejna wizyta 11dc spr czy się szykuje owu. 😊

    Czekam do tej 10 jak na szpilkach. 😬

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja siedzę i ryczę!!!😭😭😭

    Mam 4 blastki zamrożone w 5 dobie i 2 hodują mi do 7 doby.
    Wszystkie żyją i mają się bardzo dobrze. Embriolog mówiła, że wszystkie są bardzo ładne. ❤️

    Ziuta@ 35, majka_o, tuonela, Durkapa, mar2śka lubią tę wiadomość

  • Ziuta@ 35 Autorytet
    Postów: 790 391

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Dziewczyny ja siedzę i ryczę!!!😭😭😭

    Mam 4 blastki zamrożone w 5 dobie i 2 hodują mi do 7 doby.
    Wszystkie żyją i mają się bardzo dobrze. Embriolog mówiła, że wszystkie są bardzo ładne. ❤️
    Piękny wynik 😍

    Teraz ładnie się przygotować do transferu i nic tylko zachodzić w ciążę 😁

    Zielone.Slonce lubi tę wiadomość

    event.png
  • Suzi Ekspertka
    Postów: 362 66

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Dziewczyny ja siedzę i ryczę!!!😭😭😭

    Mam 4 blastki zamrożone w 5 dobie i 2 hodują mi do 7 doby.
    Wszystkie żyją i mają się bardzo dobrze. Embriolog mówiła, że wszystkie są bardzo ładne. ❤️
    Moje gratulacje. To juz połowa sukcecu💙 cieszę się bardzo bardzo. Ja też się popłakałam jak dostawałam info o swoich. Mega wzruszający moment.

    Zielone.Slonce lubi tę wiadomość

  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Dziewczyny ja siedzę i ryczę!!!😭😭😭

    Mam 4 blastki zamrożone w 5 dobie i 2 hodują mi do 7 doby.
    Wszystkie żyją i mają się bardzo dobrze. Embriolog mówiła, że wszystkie są bardzo ładne. ❤️
    Dobre labolatorium novum potrafi odwalić niezła robote😍😍

    Ziuta@ 35, Zielone.Slonce, Durkapa, mar2śka lubią tę wiadomość

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
  • Alicja w Krainie Czarów Autorytet
    Postów: 2905 5075

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Dziewczyny ja siedzę i ryczę!!!😭😭😭

    Mam 4 blastki zamrożone w 5 dobie i 2 hodują mi do 7 doby.
    Wszystkie żyją i mają się bardzo dobrze. Embriolog mówiła, że wszystkie są bardzo ładne. ❤️
    gratulacje! co można powiedzieć o Novum to można, ale lab mają świetny. wyczuwam tu ciążę w powietrzu :)

    Ziuta@ 35, Zielone.Slonce, Durkapa lubią tę wiadomość

    34 lata, AMH 3,6
    Słabe parametry nasienia ICSI 06.2020
    I transfer 02.07 nadzieja zgasła 31.07
    II transfer 21.12 bhcg 1,1😔
    III transfer 12.02.2021 3-dniowca
    8dpt bhcg 44 prog 32
    10dpt bhcg 95 prog 39
    12 dpt bhcg 287 prog 41
    14 dpt bhcg 629 prog 38
    19 dpt bhcg 3877 prog 28
    25 dpt bhcg 18596 prog 37 ❤
    31 dpt 1 cm szczęścia 😊
    8 tc 1,69 cm, rosnę 😊
    bhcg 111513, prog 35
    9 tc 2,48 cm, mam stópki 😊
    10t1d 3,6 cm 😊
    11 tc 4,39 cm 😊
    12t1d 5,74 cm 😊
    Nifty: Zdrowy Chłopak! 💪
    12t3d 6,79 cm 😊
    14t3d 8,92 cm
    20t2d 360 gram Człowieka
    21t3d 460 gram ❤
    29t6d 1348 gram ❤
    35t 2d 2520 gram ❤
    36 t 3d 2750 gram ❤
    30.10.2021 r moja miłość Aleksander ❤
    ❄❄❄❄❄cdn

    Nie zwyciężaj
    Nie broń się
    Nie poddawaj się

    "Żyj! Powiedziała nadzieja... bez Ciebie nie mogę- powiedziało cicho życie"
    1usa20mmby5mbvyf.png
  • Ziuta@ 35 Autorytet
    Postów: 790 391

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uważam jak dziewczyny wyżej ze laboratorium Novum jest świetne 🙂 my tez nigdy nie narzekaliśmy na zarodki pomimo kiepskiego nasienia.

    Dobre zarodki to juz połowa sukcesu✊

    Zielone.Slonce lubi tę wiadomość

    event.png
  • Nn14a Ekspertka
    Postów: 140 51

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny sory, że tak wjeżdżam w wątek ale tak sobie pomyslalam bo po udanej procedurze zostało mi trochę leków mogłabym je sprzedać ponieważ doktor zdecydowała że jednak inne będę przyjmowała mam:
    2 zamknięte opakowania Lutinus 100 mg 21 tabletek dopochwowych
    3 zamknięte paczki lutiena 50mg podjęzykowe
    Czy ktoraś chciałaby może odkupić?

  • Sofia2019 Autorytet
    Postów: 1320 687

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, nie bylo mnie tu jakis czas przynajmniej nie aktywnie.
    Pisalam Wam jakis czas temu, ze starania w klinikach zawiesilismy. To prawda bo przydarzyl nam się naturalny cud, który właśnie przyszedl na świat :)
    Nie pisałam wcześniej bo cala ciaze martwiłam się czy wszystko będzie ok, zwłaszcza ,ze mamy za sobą utratę ciazy w 3 trymestrze.
    Ciaza przydarzyla się , w czasie kiedy dr L zdiagnozowal nas jako trudny przypadek i po wizycie tzw. Decyzyjnej po raz kolejny zalecil mi się wyciszyć orgametrilem a nawet kd. Pisalam tu, ze wizyta nie dość, ze trwala12 min koszt 550zl to dr nie zapoznał się z naszą historia. Podczas wizyty bylam po owulacji tez nie skomentowal tego, a przecież widać to na usg. ( pierwsza ciaza tez naturalna ).Wyszłam z gabinetu wściekła i stwierdziłam, że zmieniamy klinikę bo wyciszyć znowu się nie bede. Teraz dziękuję jakiejś opatrzności, ze mialam własny rozum bo w tym czasie rosło we mnie życie .
    Pisze, ten post z myślą o dziewczynach, które straciły wiarę- ja jestem tego przykładem, ze cuda sie zdarzaja.
    Ja wierze, ze mi pomogła dieta z niskim ig, odstawienie laktozy, suple,zioła ojca sroki, omega 3, miovelia i sport no i traktuje to jako nasz cud bo bylam całkowicie zrezygnowana.
    Pisze, ten post zeby zawsze miec swoj rozum i podejmować decyzje, które są w zgodzie z nami,mi in vitro nie pomogło ani dr L.


    Pozdrawiam cieplo Was ❤



    majka_o, Ziuta@ 35, Andziorek, Nasza historia, Durkapa, Wiki03 lubią tę wiadomość

    Naturals 09.2017 - strata 29tc 😔 przyczyna nieznana
    Ivf 07.2019 bhcg 750 cb
    Ivf 01.2020 bhcg 550 cb
    Naturals - 10.2020 😊
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2867 2258

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi wrote:
    Moje gratulacje. To juz połowa sukcecu💙 cieszę się bardzo bardzo. Ja też się popłakałam jak dostawałam info o swoich. Mega wzruszający moment.
    Super, gratuluje, trzymam mocno kciuki za Was :) ale ekscytacja :)

    Sofia2019 dajesz wiarę! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2021, 14:26

    Zielone.Slonce lubi tę wiadomość

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
  • majka_o Autorytet
    Postów: 339 512

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofia2019 wrote:
    Hej Dziewczyny, nie bylo mnie tu jakis czas przynajmniej nie aktywnie.
    Pisalam Wam jakis czas temu, ze starania w klinikach zawiesilismy. To prawda bo przydarzyl nam się naturalny cud, który właśnie przyszedl na świat :)
    Nie pisałam wcześniej bo cala ciaze martwiłam się czy wszystko będzie ok, zwłaszcza ,ze mamy za sobą utratę ciazy w 3 trymestrze.
    Ciaza przydarzyla się , w czasie kiedy dr L zdiagnozowal nas jako trudny przypadek i po wizycie tzw. Decyzyjnej po raz kolejny zalecil mi się wyciszyć orgametrilem a nawet kd. Pisalam tu, ze wizyta nie dość, ze trwala12 min koszt 550zl to dr nie zapoznał się z naszą historia. Podczas wizyty bylam po owulacji tez nie skomentowal tego, a przecież widać to na usg. ( pierwsza ciaza tez naturalna ).Wyszłam z gabinetu wściekła i stwierdziłam, że zmieniamy klinikę bo wyciszyć znowu się nie bede. Teraz dziękuję jakiejś opatrzności, ze mialam własny rozum bo w tym czasie rosło we mnie życie .
    Pisze, ten post z myślą o dziewczynach, które straciły wiarę- ja jestem tego przykładem, ze cuda sie zdarzaja.
    Ja wierze, ze mi pomogła dieta z niskim ig, odstawienie laktozy, suple,zioła ojca sroki, omega 3, miovelia i sport no i traktuje to jako nasz cud bo bylam całkowicie zrezygnowana.
    Pisze, ten post zeby zawsze miec swoj rozum i podejmować decyzje, które są w zgodzie z nami,mi in vitro nie pomogło ani dr L.


    Pozdrawiam cieplo Was ❤


    Dziękuję za ten wpis. Dałaś mi wiarę w lepsze jutro. Pozdrawiam ciepło. Niech Maleństwo rośnie zdrowo

    Sofia2019 lubi tę wiadomość

  • Alicja w Krainie Czarów Autorytet
    Postów: 2905 5075

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofia2019 wrote:
    Hej Dziewczyny, nie bylo mnie tu jakis czas przynajmniej nie aktywnie.
    Pisalam Wam jakis czas temu, ze starania w klinikach zawiesilismy. To prawda bo przydarzyl nam się naturalny cud, który właśnie przyszedl na świat :)
    Nie pisałam wcześniej bo cala ciaze martwiłam się czy wszystko będzie ok, zwłaszcza ,ze mamy za sobą utratę ciazy w 3 trymestrze.
    Ciaza przydarzyla się , w czasie kiedy dr L zdiagnozowal nas jako trudny przypadek i po wizycie tzw. Decyzyjnej po raz kolejny zalecil mi się wyciszyć orgametrilem a nawet kd. Pisalam tu, ze wizyta nie dość, ze trwala12 min koszt 550zl to dr nie zapoznał się z naszą historia. Podczas wizyty bylam po owulacji tez nie skomentowal tego, a przecież widać to na usg. ( pierwsza ciaza tez naturalna ).Wyszłam z gabinetu wściekła i stwierdziłam, że zmieniamy klinikę bo wyciszyć znowu się nie bede. Teraz dziękuję jakiejś opatrzności, ze mialam własny rozum bo w tym czasie rosło we mnie życie .
    Pisze, ten post z myślą o dziewczynach, które straciły wiarę- ja jestem tego przykładem, ze cuda sie zdarzaja.
    Ja wierze, ze mi pomogła dieta z niskim ig, odstawienie laktozy, suple,zioła ojca sroki, omega 3, miovelia i sport no i traktuje to jako nasz cud bo bylam całkowicie zrezygnowana.
    Pisze, ten post zeby zawsze miec swoj rozum i podejmować decyzje, które są w zgodzie z nami,mi in vitro nie pomogło ani dr L.


    Pozdrawiam cieplo Was ❤
    Pamiętam Cię :)
    dzięki, że dajesz tu nadzieję :)
    Gratulacje i samych pięknych chwil. Każde dziecko jest cudem, ale Twoje wyjątkowo pojawiło się gdy już nadziei zabrakło!

    Sofia2019 lubi tę wiadomość

    34 lata, AMH 3,6
    Słabe parametry nasienia ICSI 06.2020
    I transfer 02.07 nadzieja zgasła 31.07
    II transfer 21.12 bhcg 1,1😔
    III transfer 12.02.2021 3-dniowca
    8dpt bhcg 44 prog 32
    10dpt bhcg 95 prog 39
    12 dpt bhcg 287 prog 41
    14 dpt bhcg 629 prog 38
    19 dpt bhcg 3877 prog 28
    25 dpt bhcg 18596 prog 37 ❤
    31 dpt 1 cm szczęścia 😊
    8 tc 1,69 cm, rosnę 😊
    bhcg 111513, prog 35
    9 tc 2,48 cm, mam stópki 😊
    10t1d 3,6 cm 😊
    11 tc 4,39 cm 😊
    12t1d 5,74 cm 😊
    Nifty: Zdrowy Chłopak! 💪
    12t3d 6,79 cm 😊
    14t3d 8,92 cm
    20t2d 360 gram Człowieka
    21t3d 460 gram ❤
    29t6d 1348 gram ❤
    35t 2d 2520 gram ❤
    36 t 3d 2750 gram ❤
    30.10.2021 r moja miłość Aleksander ❤
    ❄❄❄❄❄cdn

    Nie zwyciężaj
    Nie broń się
    Nie poddawaj się

    "Żyj! Powiedziała nadzieja... bez Ciebie nie mogę- powiedziało cicho życie"
    1usa20mmby5mbvyf.png
  • Ziuta@ 35 Autorytet
    Postów: 790 391

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofia2019 wrote:
    Hej Dziewczyny, nie bylo mnie tu jakis czas przynajmniej nie aktywnie.
    Pisalam Wam jakis czas temu, ze starania w klinikach zawiesilismy. To prawda bo przydarzyl nam się naturalny cud, który właśnie przyszedl na świat :)
    Nie pisałam wcześniej bo cala ciaze martwiłam się czy wszystko będzie ok, zwłaszcza ,ze mamy za sobą utratę ciazy w 3 trymestrze.
    Ciaza przydarzyla się , w czasie kiedy dr L zdiagnozowal nas jako trudny przypadek i po wizycie tzw. Decyzyjnej po raz kolejny zalecil mi się wyciszyć orgametrilem a nawet kd. Pisalam tu, ze wizyta nie dość, ze trwala12 min koszt 550zl to dr nie zapoznał się z naszą historia. Podczas wizyty bylam po owulacji tez nie skomentowal tego, a przecież widać to na usg. ( pierwsza ciaza tez naturalna ).Wyszłam z gabinetu wściekła i stwierdziłam, że zmieniamy klinikę bo wyciszyć znowu się nie bede. Teraz dziękuję jakiejś opatrzności, ze mialam własny rozum bo w tym czasie rosło we mnie życie .
    Pisze, ten post z myślą o dziewczynach, które straciły wiarę- ja jestem tego przykładem, ze cuda sie zdarzaja.
    Ja wierze, ze mi pomogła dieta z niskim ig, odstawienie laktozy, suple,zioła ojca sroki, omega 3, miovelia i sport no i traktuje to jako nasz cud bo bylam całkowicie zrezygnowana.
    Pisze, ten post zeby zawsze miec swoj rozum i podejmować decyzje, które są w zgodzie z nami,mi in vitro nie pomogło ani dr L.


    Pozdrawiam cieplo Was ❤
    Wooow Sofia ale nam tu wiadomość naskrobałeś 😍😍

    Tak cichutko siedziałaś😉 a tu nam od kilku miesięcy z brzuszkiem chodziłaś❤

    Niech się maleństwo zdrowo chowa🥰

    Cuda jednak się zdarzają. U siebie na taki cud nie liczę, ale fajnie czyta się takie wiadomości 🙂

    Sofia2019 lubi tę wiadomość

    event.png
  • Andziorek Autorytet
    Postów: 414 310

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofia2019 wrote:
    Hej Dziewczyny, nie bylo mnie tu jakis czas przynajmniej nie aktywnie.
    Pisalam Wam jakis czas temu, ze starania w klinikach zawiesilismy. To prawda bo przydarzyl nam się naturalny cud, który właśnie przyszedl na świat :)
    Nie pisałam wcześniej bo cala ciaze martwiłam się czy wszystko będzie ok, zwłaszcza ,ze mamy za sobą utratę ciazy w 3 trymestrze.
    Ciaza przydarzyla się , w czasie kiedy dr L zdiagnozowal nas jako trudny przypadek i po wizycie tzw. Decyzyjnej po raz kolejny zalecil mi się wyciszyć orgametrilem a nawet kd. Pisalam tu, ze wizyta nie dość, ze trwala12 min koszt 550zl to dr nie zapoznał się z naszą historia. Podczas wizyty bylam po owulacji tez nie skomentowal tego, a przecież widać to na usg. ( pierwsza ciaza tez naturalna ).Wyszłam z gabinetu wściekła i stwierdziłam, że zmieniamy klinikę bo wyciszyć znowu się nie bede. Teraz dziękuję jakiejś opatrzności, ze mialam własny rozum bo w tym czasie rosło we mnie życie .
    Pisze, ten post z myślą o dziewczynach, które straciły wiarę- ja jestem tego przykładem, ze cuda sie zdarzaja.
    Ja wierze, ze mi pomogła dieta z niskim ig, odstawienie laktozy, suple,zioła ojca sroki, omega 3, miovelia i sport no i traktuje to jako nasz cud bo bylam całkowicie zrezygnowana.
    Pisze, ten post zeby zawsze miec swoj rozum i podejmować decyzje, które są w zgodzie z nami,mi in vitro nie pomogło ani dr L.


    Pozdrawiam cieplo Was ❤

    Sofia ❤️❤️❤️ Ja tu co jakiś czas zaglądam na wątek czekając na dobre wiadomości od Was i nawet nie wiesz jak bardzo ucieszył mnie Twój wpis. SUPER!!!!! 🥰🥰🥰
    Doskonale rozumiem Twoje obawy, u nas o ciąży też wie tylko kilka osób. Nawet dziś zadzwoniła do mnie koleżanka ze studiów, że chciałaby się spotkać. Przeprosiłam ją, że teraz nie dam rady, ale nie zdradziłam powodu.
    Życzę Wam duuużo zdrówka i radości. Jeszcze raz ogromne gratulacje!!! A Twój Mały Cud to chłopiec czy dziewczynka?

    Sofia2019 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2014, 5 procedur IVF, 10 transferów (w tym 3 x cb - 08.2017, 11.2017, 10.2019)
    YhaEp2.png
  • Sofia2019 Autorytet
    Postów: 1320 687

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy 😊doczekaliśmy się zdrowego chłopczyka ❤👶

    mar2śka, Alicja w Krainie Czarów, Suzi, majka_o, Andziorek lubią tę wiadomość

    Naturals 09.2017 - strata 29tc 😔 przyczyna nieznana
    Ivf 07.2019 bhcg 750 cb
    Ivf 01.2020 bhcg 550 cb
    Naturals - 10.2020 😊
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofia2019 wrote:
    Hej Dziewczyny, nie bylo mnie tu jakis czas przynajmniej nie aktywnie.
    Pisalam Wam jakis czas temu, ze starania w klinikach zawiesilismy. To prawda bo przydarzyl nam się naturalny cud, który właśnie przyszedl na świat :)
    Nie pisałam wcześniej bo cala ciaze martwiłam się czy wszystko będzie ok, zwłaszcza ,ze mamy za sobą utratę ciazy w 3 trymestrze.
    Ciaza przydarzyla się , w czasie kiedy dr L zdiagnozowal nas jako trudny przypadek i po wizycie tzw. Decyzyjnej po raz kolejny zalecil mi się wyciszyć orgametrilem a nawet kd. Pisalam tu, ze wizyta nie dość, ze trwala12 min koszt 550zl to dr nie zapoznał się z naszą historia. Podczas wizyty bylam po owulacji tez nie skomentowal tego, a przecież widać to na usg. ( pierwsza ciaza tez naturalna ).Wyszłam z gabinetu wściekła i stwierdziłam, że zmieniamy klinikę bo wyciszyć znowu się nie bede. Teraz dziękuję jakiejś opatrzności, ze mialam własny rozum bo w tym czasie rosło we mnie życie .
    Pisze, ten post z myślą o dziewczynach, które straciły wiarę- ja jestem tego przykładem, ze cuda sie zdarzaja.
    Ja wierze, ze mi pomogła dieta z niskim ig, odstawienie laktozy, suple,zioła ojca sroki, omega 3, miovelia i sport no i traktuje to jako nasz cud bo bylam całkowicie zrezygnowana.
    Pisze, ten post zeby zawsze miec swoj rozum i podejmować decyzje, które są w zgodzie z nami,mi in vitro nie pomogło ani dr L.


    Pozdrawiam cieplo Was ❤

    Pieknie ❤❤❤ i to z kirem aa i wysokim wynikiem nk 😱 rewelacja 😊

    Sofia2019 lubi tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    Dobre labolatorium novum potrafi odwalić niezła robote😍😍
    Zgadzam się ! W innej klinice moje zarodki padały przy 2 dobie . A z 10 komórek po 2 stymulacjach uzyskali łącznie 3 zarodki i nawet transferu nie miałam bo nic nie rozwijało się prawidłowo. Novum ma naprawdę świetne laboratorium .

    Ziuta@ 35 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tylko dodam, że cuda naprawdę się zdążają ! Pięknie się czyta takie historie. Ja poznałam
    na innym forum dziewczynę która zdecydowała
    się na kd po diagnozie POF. Urodziła dzidziusia z kd a kilka miesięcy później zaszła niespodziewanie w ciążę ❤️

    tuonela, Sofia2019, Ziuta@ 35 lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jak dzisiaj jest 7 doba, czyli dzisiaj koniec hodowli to czy dzisiaj dostanę telefon z informacją ( sobota) czy dopiero w poniedziałek?

  • Ziuta@ 35 Autorytet
    Postów: 790 391

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Czy jak dzisiaj jest 7 doba, czyli dzisiaj koniec hodowli to czy dzisiaj dostanę telefon z informacją ( sobota) czy dopiero w poniedziałek?
    Podejrzewam ze raczej nikt nie będzie dzwonil. Teraz pewnie wysla protokol z mrożenia z info ile i jakie zarodki i do kiedy mrożenie.

    Jeśli będziesz chciała uzyskać informacje to będziesz musiała sama w poniedziałek zadzwonić miedzy 10 a 11.

    event.png
‹‹ 1426 1427 1428 1429 1430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ