X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1677 2255

    Wysłany: 11 czerwca, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helloworld1 wrote:
    Ważne, znaleść miejsce, które będzie nam odpowiadało. Prawda jest taka, że teraz kliniki leczenia niepłodności świadczą usługi komercyjne i my, jako pacjentki mamy możliwość wyboru i zmiany, kiedy coś nam nie pasuje. Ja akurat z Novum jestem super zadowolona- miałam jednego lekarza, jeśli musiał mnie odesłać do innego to sam mi wybierał tych najlepszych (wg niego), raz mi się tylko zdarzyło, że lekarka na monitoringu nie była super miła, bardziej neutralna. No i co najwazniejsze- pół roku, pierwszy transfer udany. Zresztą prowadzę u nich ciążę. Ale gdyby coś mi nie pasowało to bym uciekała- zwłaszcza, że się za to płaci, a prawda jest jak już pisałyście- Novum jest droga kliniką.
    Każdy ma jakieś doświadczenia z kliniką ja mam gorszec wiec odeszłam..
    Minusem dla mnie w Novuum jest to że stymulacje jak robisz to co chwila trafiasz do innego lekarza..jak coś niewyjdzie to pytam się do kogo pretensja...Nam dr która nas prowadziła wiedziała zr zależy nam zr chcemy być przez 1 osobę prowadzeni jeśli sama bywa w klince 2 razy czy tam 3 to powinna powiedzieć słuchajcie idzie do innego lekarza który jest każdego dnia w klince bo mnie tu zawsze niema..I ryzyko jest duże że traficie do kogoś innego...
    Gatki że Ty miałaś szczęście i trafiłaś do kompetentnego lekarza ...ważne tak naprawdę na końcu jest to że jesteś w ciąży masz dziecko..
    Ps.co do cen naprawdę koszmarne cennik mają..badania wszystkie warto poza kliniką robić bo u nich mega drogo jest..

  • kfr_89 Koleżanka
    Postów: 50 19

    Wysłany: 12 czerwca, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy byłyście już na kwalifikacji do programu? Jeśli mam wszystkie badania i wskazanie do IV to ta wizyta jest bezpłatna? Byliśmy w klinice w maju i za chwilę chcemy zacząć stymulację, potrzebna tylko kwalifikacja...

  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 1540 2998

    Wysłany: 13 czerwca, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przeszłam dwie procedury ivf w novum i owszem przy pierwszej miałam podobno odczucia. Brak jednego lekarza prowadzącego, brak indywidualnego podejścia itd ale przy drugiej procedurze Pani dr Monika wszystko odczarowała. Prowadziła mnie od początku do końca, sama dzwoniła do mnie po pracy, dała mi swój nr telefonu, dała otuchy jak kobieta kobiecie kiedy było to potrzebne. Jeśli będę kiedyś wracać po rodzeństwo dla chłopców to tylko do niej.

    4,5 roku starań
    Endometrioza, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    34+6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙
    age.png
  • Em2024 Znajoma
    Postów: 29 23

    Wysłany: 13 czerwca, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kfr_89 wrote:
    Dziewczyny, czy byłyście już na kwalifikacji do programu? Jeśli mam wszystkie badania i wskazanie do IV to ta wizyta jest bezpłatna? Byliśmy w klinice w maju i za chwilę chcemy zacząć stymulację, potrzebna tylko kwalifikacja...
    Byłam na kwalifikacji, wprawdzie do crio. U Nas wszystko poszło szybko i sprawnie. Pojechaliśmy 13dc do kliniki(4.06), byłam przed samą owulacją. Badania miałam wszystkie ważne z lutego, tylko wymazy ( za wymaz z szyjki zapłaciłam) i czystość pobrano podczas wizyty kwalifikacyjnej. Za wizytę nie płaciłam, za rozmrożenie i transfer, który odbył się we wtorek też nie. Nasz zarodek rozmrożono w 3 dobie i hodowano do 5- też bez opłat dodatkowych.

  • Sofia2019 Autorytet
    Postów: 1321 687

    Wysłany: 13 czerwca, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziuta@ 35 wrote:
    Hej. Też czasami zaglądam właśnie z sentymentu, podejrzeć działania dziewczyn. Jest kilka nicków dziewczyn za naszych czasow na forum które pamiętam do dzis. Dziewczyny które przeszły dluga i kreta drogę, ale na szczęście większości się w końcu udało (Tobie, Kala, Sofia, Marmis i Japonka) Ale były i takie które odeszły z forum bez tego upragnionego celu (arcola, Aś.....😔
    Hej wszystkim, ależ mnie tu dawno nie było. Przeczytałam ostatnie wypowiedzi i tak Dziewczyny korzystajcie z tej refundacji! Myślę o Was czasem i czekam aż spłyną tu super wieści 😊 jeśli macie tę potrzebę i czujecie siły to próbujcie. U nas młody kończy za chwilę 3 latka. Ja przez pewien czas bardzo chciałam drugiego bobasa ale mąż nie zmienił zdania i nie bardzo chce więc jeśli jakiś cud nam sie trafi jako przysłowiowa wpadka to byłabym przeszczęśliwa ale znam realia i wiem że dobiegając do 40stki raczej te szanse są bardzo niskie . Trzymam kciuki za wszystkie starajace 😊

    Naturals 09.2017 - strata 29tc 😔 przyczyna nieznana
    Ivf 07.2019 bhcg 750 cb
    Ivf 01.2020 bhcg 550 cb
    Naturals - 10.2020 😊
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • kfr_89 Koleżanka
    Postów: 50 19

    Wysłany: 13 czerwca, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em2024 wrote:
    Byłam na kwalifikacji, wprawdzie do crio. U Nas wszystko poszło szybko i sprawnie. Pojechaliśmy 13dc do kliniki(4.06), byłam przed samą owulacją. Badania miałam wszystkie ważne z lutego, tylko wymazy ( za wymaz z szyjki zapłaciłam) i czystość pobrano podczas wizyty kwalifikacyjnej. Za wizytę nie płaciłam, za rozmrożenie i transfer, który odbył się we wtorek też nie. Nasz zarodek rozmrożono w 3 dobie i hodowano do 5- też bez opłat dodatkowych.

    Czy w rejestracji wystarczy, że powiem "wizyta kwalifikacyjna" i wtedy nie płacę? Przez telefon usłyszałam coś w stylu "najpierw się płaci, a potem ewentualnie robimy zwrot", trochę dziwnie :)

  • Em2024 Znajoma
    Postów: 29 23

    Wysłany: 13 czerwca, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było tak, że wizytę przed crio umawiałam zanim weszła refundacja. 1.06 zadzwoniłam dowiedzieć się czy jest szansa na uzyskanie kwalifikacji na wizycie. Wtedy nikt nie był mi w stanie tego potwierdzić. Poprosiłam o odnotowanie, że jestem zainteresowana programem. Na wizycie okazało się, że lekarz tego nie widział, ale mimo to zakwalifikował Nas. Jeśli zapłacisz za wizytę przed to jeśli otrzymasz kwalifikacje to w kasie powinni od razu zrobić Ci zwrot po wizycie. Miałam tak z programem mazowieckim. Zapłaciłam normalnie za wizytę a po wizycie otrzymałam zwrot części.

  • kfr_89 Koleżanka
    Postów: 50 19

    Wysłany: 13 czerwca, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em2024 wrote:
    U mnie było tak, że wizytę przed crio umawiałam zanim weszła refundacja. 1.06 zadzwoniłam dowiedzieć się czy jest szansa na uzyskanie kwalifikacji na wizycie. Wtedy nikt nie był mi w stanie tego potwierdzić. Poprosiłam o odnotowanie, że jestem zainteresowana programem. Na wizycie okazało się, że lekarz tego nie widział, ale mimo to zakwalifikował Nas. Jeśli zapłacisz za wizytę przed to jeśli otrzymasz kwalifikacje to w kasie powinni od razu zrobić Ci zwrot po wizycie. Miałam tak z programem mazowieckim. Zapłaciłam normalnie za wizytę a po wizycie otrzymałam zwrot części.

    Ok, bardzo dziękuję za informację :)

  • HolyFantasia Autorytet
    Postów: 310 551

    Wysłany: 13 czerwca, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kfr_89 wrote:
    Czy w rejestracji wystarczy, że powiem "wizyta kwalifikacyjna" i wtedy nie płacę? Przez telefon usłyszałam coś w stylu "najpierw się płaci, a potem ewentualnie robimy zwrot", trochę dziwnie :)

    My byliśmy na pierwszej wizycie do kwalifikacji 05.06 i nic nie płaciliśmy, ale mieliśmy już porobione wszystkie badania i tylko podpisaliśmy odpowiednie papiery. Oficjalną kwalifikacje mamy mieć 17.06 - na wizycie startowej do procedury, ta oczywiście też będzie darmowa.

    ♀️ '93 (31 lat)
    AMH 2.61
    wyniki w normie

    ♂️ '89 (35 lat)
    bardzo niska liczebność i koncentracja plemników
    genetyka ok👍

    03.06.2024 - kwalifikacja do in vitro ICSI
    24.07 - start stymulacji (z torbielą czynnościową 18 mm)
    02.08 - punkcja 💉 pobrano 13 🥚, dojrzałych 12 🥚
    - wszystkie poszły do zapłodnienia 🤞
    zarodki 5 doba: ❄❄❄
    07.08 - transfer ET 4.1.1 🌺
    7 dpt - beta 3,4 mlU
    9 dpt - beta 13,6 mlU
    12 dpt - beta 54,4 mlU
    14 dpt - beta 161,7 mlU
    20 dpt - beta 1490 mlU
    26 dpt - beta 6631 mlU CRL 3.3 mm, jest ❤ (6+3)
    16.09 (8+3) CRL 1.4 cm ❤

    preg.png
  • Najna Przyjaciółka
    Postów: 113 61

    Wysłany: 14 czerwca, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja płaciłam za kwalifikację 280 zł. Wtedy powiedziano mi, że dopiero po tej wizycie wszystko jest dofinansowane ;/Chyba upomnę się o zwrot jak będę na monitoringu.

    Novum:2018 1sze ICSI 3 zarodki - 1 cb
    2019 2gie ICSI 8 zarodków - 1cb
    2020 3cie ICSI 3 zarodki :(
    4 ICSI 5 zarodkow :(
    2021 5te ICSI 5 zarodków
    17.07.2022 urodziła się Wiktoria:-)
  • kfr_89 Koleżanka
    Postów: 50 19

    Wysłany: 14 czerwca, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HolyFantasia wrote:
    My byliśmy na pierwszej wizycie do kwalifikacji 05.06 i nic nie płaciliśmy, ale mieliśmy już porobione wszystkie badania i tylko podpisaliśmy odpowiednie papiery. Oficjalną kwalifikacje mamy mieć 17.06 - na wizycie startowej do procedury, ta oczywiście też będzie darmowa.

    My też mamy już zrobione wszystkie badania i również startujemy 17.06 z kwalifikacją :)

    HolyFantasia lubi tę wiadomość

  • HolyFantasia Autorytet
    Postów: 310 551

    Wysłany: 18 czerwca, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mieliśmy wizytę startową i jednocześnie kwalifikacyjną.
    Ogólnie pod kątem refundacji wszystko idzie sprawie, ale jesteśmy oboje bardzo niezadowoleni z naszego lekarza prowadzącego Janusz W.
    To nasze pierwsze in vitro, a dr przez całą wizytę nie raczył w ogóle wyjaśnić na czym będzie polegała procedura, jak zaplanowana jest stymulacja, na wszystkie pytania odpowiadał "proszę pytać położnej".
    Czuliśmy się oboje jakbyśmy mu przeszkadzali.
    10 razy mu powtarzałam w którym jestem dniu cyklu, bo ciągle zapominał. A na koniec przy wypełnianiu dokumentów zaczął wpisywać że u mnie jest problem z niepłodnością, mimo że u nas jest czynnik męski, musiałam go we wszystkim poprawiać.
    Masakra.
    Robimy u niego jeden transfer, ale jak się nie uda to zmieniamy lekarza.
    Czy jest ktoś w Novum kogo szczególnie polecacie? Z miłym i indywidualnym podejściem?

    Cami Cami lubi tę wiadomość

    ♀️ '93 (31 lat)
    AMH 2.61
    wyniki w normie

    ♂️ '89 (35 lat)
    bardzo niska liczebność i koncentracja plemników
    genetyka ok👍

    03.06.2024 - kwalifikacja do in vitro ICSI
    24.07 - start stymulacji (z torbielą czynnościową 18 mm)
    02.08 - punkcja 💉 pobrano 13 🥚, dojrzałych 12 🥚
    - wszystkie poszły do zapłodnienia 🤞
    zarodki 5 doba: ❄❄❄
    07.08 - transfer ET 4.1.1 🌺
    7 dpt - beta 3,4 mlU
    9 dpt - beta 13,6 mlU
    12 dpt - beta 54,4 mlU
    14 dpt - beta 161,7 mlU
    20 dpt - beta 1490 mlU
    26 dpt - beta 6631 mlU CRL 3.3 mm, jest ❤ (6+3)
    16.09 (8+3) CRL 1.4 cm ❤

    preg.png
  • tuonela Autorytet
    Postów: 1243 377

    Wysłany: 18 czerwca, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HolyFantasia wrote:
    Wczoraj mieliśmy wizytę startową i jednocześnie kwalifikacyjną.
    Ogólnie pod kątem refundacji wszystko idzie sprawie, ale jesteśmy oboje bardzo niezadowoleni z naszego lekarza prowadzącego Janusz W.
    To nasze pierwsze in vitro, a dr przez całą wizytę nie raczył w ogóle wyjaśnić na czym będzie polegała procedura, jak zaplanowana jest stymulacja, na wszystkie pytania odpowiadał "proszę pytać położnej".
    Czuliśmy się oboje jakbyśmy mu przeszkadzali.
    10 razy mu powtarzałam w którym jestem dniu cyklu, bo ciągle zapominał. A na koniec przy wypełnianiu dokumentów zaczął wpisywać że u mnie jest problem z niepłodnością, mimo że u nas jest czynnik męski, musiałam go we wszystkim poprawiać.
    Masakra.
    Robimy u niego jeden transfer, ale jak się nie uda to zmieniamy lekarza.
    Czy jest ktoś w Novum kogo szczególnie polecacie? Z miłym i indywidualnym podejściem?
    Wydaje mi że ze ta refundacja będzie polegała na masowce ...jechać z zabiegami i tyle.
    Cieszę się że mam jakiś wstęp wiem co z czym i jak ale takim osobom przed pierwszym invitro szczerze współczuję jak to ma tak wyglądać.
    Może trafiłaś na gorszy dzień Pana doktora ja go dobrze w miarę wspominam :)

    HolyFantasia lubi tę wiadomość

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niż się wydaje...
    06.08 6 transfer blastka 4.1.2 8dpt 86 10dpt 208 12 dpt 418 15 dpt 1144... czekamy
  • Helloworld1 Przyjaciółka
    Postów: 72 21

    Wysłany: 18 czerwca, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HolyFantasia wrote:
    Wczoraj mieliśmy wizytę startową i jednocześnie kwalifikacyjną.
    Ogólnie pod kątem refundacji wszystko idzie sprawie, ale jesteśmy oboje bardzo niezadowoleni z naszego lekarza prowadzącego Janusz W.
    To nasze pierwsze in vitro, a dr przez całą wizytę nie raczył w ogóle wyjaśnić na czym będzie polegała procedura, jak zaplanowana jest stymulacja, na wszystkie pytania odpowiadał "proszę pytać położnej".
    Czuliśmy się oboje jakbyśmy mu przeszkadzali.
    10 razy mu powtarzałam w którym jestem dniu cyklu, bo ciągle zapominał. A na koniec przy wypełnianiu dokumentów zaczął wpisywać że u mnie jest problem z niepłodnością, mimo że u nas jest czynnik męski, musiałam go we wszystkim poprawiać.
    Masakra.
    Robimy u niego jeden transfer, ale jak się nie uda to zmieniamy lekarza.
    Czy jest ktoś w Novum kogo szczególnie polecacie? Z miłym i indywidualnym podejściem?

    Ja mogę polecić mojego dr Łukasza J. Przeprowadził mnie przez in vitro a teraz prowadzi mi ciążę.

    HolyFantasia lubi tę wiadomość

    👄 niskie AMH,podwyższone FSH
    Diagnoza: nieadekwatna do wieku rezerwa jajnikowa, początki endometriozy
    Rozpoznanie: 06.23
    I procedura: 08.23, puste pęcherzyki
    II procedura: 11.23, 2 dojrzałe komórki, jeden zarodek 3 dniowy, transfer 12.23
    🤰dwie kreski: 27.12.23
  • kfr_89 Koleżanka
    Postów: 50 19

    Wysłany: 19 czerwca, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HolyFantasia wrote:
    Wczoraj mieliśmy wizytę startową i jednocześnie kwalifikacyjną.
    Ogólnie pod kątem refundacji wszystko idzie sprawie, ale jesteśmy oboje bardzo niezadowoleni z naszego lekarza prowadzącego Janusz W.
    To nasze pierwsze in vitro, a dr przez całą wizytę nie raczył w ogóle wyjaśnić na czym będzie polegała procedura, jak zaplanowana jest stymulacja, na wszystkie pytania odpowiadał "proszę pytać położnej".
    Czuliśmy się oboje jakbyśmy mu przeszkadzali.
    10 razy mu powtarzałam w którym jestem dniu cyklu, bo ciągle zapominał. A na koniec przy wypełnianiu dokumentów zaczął wpisywać że u mnie jest problem z niepłodnością, mimo że u nas jest czynnik męski, musiałam go we wszystkim poprawiać.
    Masakra.
    Robimy u niego jeden transfer, ale jak się nie uda to zmieniamy lekarza.
    Czy jest ktoś w Novum kogo szczególnie polecacie? Z miłym i indywidualnym podejściem?

    Mnie też zdziwiło w Novum, że wizyta u doktora trwała 10-15 minut... Lekarz podpisał kwalifikację, zrobił usg, a wszystko tłumaczyła położna - sprawdzała czy mamy komplet badań, tłumaczyła jak dawkować leki itp. Fakt, że w poniedziałek mieli kocioł, były kolejki do rejestracji i w poczekalni, więc żeby lekarze zdążyli wszystkich przyjąć, muszą część pracy przekazać położnym... My akurat już jesteśmy po 1 procedurze ale jeśli ktoś jest pierwszy raz to może poczuć się mniej zaopiekowanym... Podejrzewam, że w przyszłym roku to się trochę uspokoi ;)

    HolyFantasia lubi tę wiadomość

  • Kasia 1987 Autorytet
    Postów: 375 135

    Wysłany: 19 czerwca, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    mam pytanie do osób które są w rządowym programie.

    Leczyłam sie w 2 kliniach wcześniej- 2 inseminacje, 1 procedura ivf w 2021 r. i naturalny cud 2022. Pózniej zaczelismy starania po raz kolejny - obecnie 18 mc bez skutku (3 ciąze biochemiczne).
    Jakie dokumenty sa potrzebne aby zakwalifikowac się do programu rządowego? Czy wystarczy zaświadczenie lekarza prowadzacego ? ( stosowaliśmy ovitrelle, cykle monitorowane itd.)


    Starania od 01.2020
    Ona: 1987, On: 1989
    03.2021 ivf 6 komórek, 2 zarodki
    15.03. Transfer 3 dniowca 9A- beta <0,2 😭
    26.06 crio 4BC (4.2.3) 8dpt -beta <0,2 😭
    brak zarodków

    2022 naturalny cud <3
    08.2023 poronienie, zabieg lyzeczkowania
    12.2023 cb
    04.2024 cb
  • HolyFantasia Autorytet
    Postów: 310 551

    Wysłany: 19 czerwca, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może faktycznie macie rację, że to przez ten ogólny kocioł i dużą ilość ludzi. Ciężko pewnie w takich warunkach o indywidualne podejście.
    No nic, najważniejsze, aby była z tego ciąża. 😅

    ♀️ '93 (31 lat)
    AMH 2.61
    wyniki w normie

    ♂️ '89 (35 lat)
    bardzo niska liczebność i koncentracja plemników
    genetyka ok👍

    03.06.2024 - kwalifikacja do in vitro ICSI
    24.07 - start stymulacji (z torbielą czynnościową 18 mm)
    02.08 - punkcja 💉 pobrano 13 🥚, dojrzałych 12 🥚
    - wszystkie poszły do zapłodnienia 🤞
    zarodki 5 doba: ❄❄❄
    07.08 - transfer ET 4.1.1 🌺
    7 dpt - beta 3,4 mlU
    9 dpt - beta 13,6 mlU
    12 dpt - beta 54,4 mlU
    14 dpt - beta 161,7 mlU
    20 dpt - beta 1490 mlU
    26 dpt - beta 6631 mlU CRL 3.3 mm, jest ❤ (6+3)
    16.09 (8+3) CRL 1.4 cm ❤

    preg.png
  • tuonela Autorytet
    Postów: 1243 377

    Wysłany: 19 czerwca, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czym sie różni wizyta wstepna od kwalifikacyjnej?
    Dwa wie ktoś jak liczone se transfery z tą refundacja bo zapomnialam spytać. Mam jechać za tydzień na wizytę wstepna a bo trzeba podpisać dokumenty. Wkurzona jestem bo wydałam 420 zł za rozmowę przez telefon z lekarzem za informacje które powinnam uzyskać od rejestracji albo położnej...

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niż się wydaje...
    06.08 6 transfer blastka 4.1.2 8dpt 86 10dpt 208 12 dpt 418 15 dpt 1144... czekamy
  • Msz Nowa
    Postów: 5 8

    Wysłany: 19 czerwca, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfr 89, proponuję zminiec klinikę, tam nikt nic nie tłumaczy, wręcz pytają po co tam przyszliśmy, tak to trwało u mnie 3 lata. W końcu mąż staniwczo powiedzial: moja noga tam więcej nie postanie. I tak zkonczylismy historie z novum

    HolyFantasia, Jusia 82 lubią tę wiadomość

  • Myszka123 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 19 czerwca, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie czy placiliscie za wizyte startowa kwalifikacyjna w Novum ?

‹‹ 1684 1685 1686 1687 1688 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ