X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 3 października 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Dziewczyny, jesteście mi może w stanie napisać jakie wymazy z pochwy są potrzebne do histeroskopii? :P
    Wymaz z kanału szyjki, ten jeden tylko chcieli u mnie

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 3 października 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała histeroskopie w szpit. na Szaserów?

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Aś2018 Autorytet
    Postów: 724 723

    Wysłany: 3 października 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofia2019 wrote:
    As, daj nam znac jak sytuacja z zarodeczkami😊
    No i czy wiesz kiedy moze nyc transfer?
    Sofia no wiec wieści złe. Z 10 oocytow 7 okazało się niedojrzałych. Z 3 pozostałych 2 się zapłodniły, 1 się zdegenerował. Dr podjął decyzje o hodowli do blastocysty, czyli do poniedziałku, ale zobaczymy czy z tych dwóch któryś przeżyje. Nic już z tym nie zrobię. Jest mi przykro ale nie mam na to kompletnie wpływu. Pozostaje się modlić i wierzyć ze te dwa jakoś dadzą rady.

    4 x IUI (Novum)- 2017 ☹️,
    7 x ICSI (Novum)- 2018-2021 ☹️, 10 x (F)ET ☹️ w tym 2 ciąże biochemiczne 😢 3 poronienia (8 tydz., zarodek zdrowy, dziewczynka, 6 tydz., 7 tydz.)😢
    AMH 2,3, HSG, histeroskopia, kariotypy, hormony - wszystko ok, 36% fragmentacja DNA, 6 lat starań
    8 dpt - 25.35
  • Aś2018 Autorytet
    Postów: 724 723

    Wysłany: 3 października 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Czy któraś z Was miała histeroskopie w szpit. na Szaserów?
    Ja miałam, tylko ze to było jakieś dwa lata temu. Diagnostyczna - nic nie wyszło.

    4 x IUI (Novum)- 2017 ☹️,
    7 x ICSI (Novum)- 2018-2021 ☹️, 10 x (F)ET ☹️ w tym 2 ciąże biochemiczne 😢 3 poronienia (8 tydz., zarodek zdrowy, dziewczynka, 6 tydz., 7 tydz.)😢
    AMH 2,3, HSG, histeroskopia, kariotypy, hormony - wszystko ok, 36% fragmentacja DNA, 6 lat starań
    8 dpt - 25.35
  • Sofia2019 Autorytet
    Postów: 1320 687

    Wysłany: 3 października 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś2018 wrote:
    Sofia no wiec wieści złe. Z 10 oocytow 7 okazało się niedojrzałych. Z 3 pozostałych 2 się zapłodniły, 1 się zdegenerował. Dr podjął decyzje o hodowli do blastocysty, czyli do poniedziałku, ale zobaczymy czy z tych dwóch któryś przeżyje. Nic już z tym nie zrobię. Jest mi przykro ale nie mam na to kompletnie wpływu. Pozostaje się modlić i wierzyć ze te dwa jakoś dadzą rady.
    As, to teraz kciuki za te dwa oby daly rade , oby okazaly sie silaczami!!!
    A nie mozna doprowadzic do dojrzenia komorek w labie??Czemu komoreczki mogly byc niedojrzale?

    Aś2018 lubi tę wiadomość

    Naturals 09.2017 - strata 29tc 😔 przyczyna nieznana
    Ivf 07.2019 bhcg 750 cb
    Ivf 01.2020 bhcg 550 cb
    Naturals - 10.2020 😊
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • Aś2018 Autorytet
    Postów: 724 723

    Wysłany: 3 października 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofia2019 wrote:
    As, to teraz kciuki za te dwa oby daly rade , oby okazaly sie silaczami!!!
    A nie mozna doprowadzic do dojrzenia komorek w labie??Czemu komoreczki mogly byc niedojrzale?
    Czy siłacze dadzą rady to zobaczymy. Jeśli chodzi o powód niedojrzałości komórek to podobno źle dobrane leki do stymulacji, protokół czy też za szybko punkcja po podaniu zastrzyku (34 godz) a w takim przypadku należy spróbować nawet 36 godzin lub więcej. Jednak żeby być sprawiedliwa na 5 stymulacji, które miałam prowadzone w Novum mam poczucie ze ta była naprawdę prowadzona dobrze i nie mam pretensji i żalu. Po prostu mój organizm jest dość specyficzny. W większości przypadków, przy takiej wielkości pęcherzyków jak ja miałam w dniu podania zastrzyku, komórki są dojrzałe. U mnie niestety potrzebują więcej czasu.
    7 niedojrzałych wzięli do laba i będę próbować je podhodować ale co wyjdzie to zobaczymy. Wiesz o tym, ze ostatnio chyba HoniaToJa tez miła identyczny przypadek tylko u niej chyba nic się nie zapłodniło.....

    4 x IUI (Novum)- 2017 ☹️,
    7 x ICSI (Novum)- 2018-2021 ☹️, 10 x (F)ET ☹️ w tym 2 ciąże biochemiczne 😢 3 poronienia (8 tydz., zarodek zdrowy, dziewczynka, 6 tydz., 7 tydz.)😢
    AMH 2,3, HSG, histeroskopia, kariotypy, hormony - wszystko ok, 36% fragmentacja DNA, 6 lat starań
    8 dpt - 25.35
  • Niki2803 Autorytet
    Postów: 765 643

    Wysłany: 3 października 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś2018 wrote:
    Sofia no wiec wieści złe. Z 10 oocytow 7 okazało się niedojrzałych. Z 3 pozostałych 2 się zapłodniły, 1 się zdegenerował. Dr podjął decyzje o hodowli do blastocysty, czyli do poniedziałku, ale zobaczymy czy z tych dwóch któryś przeżyje. Nic już z tym nie zrobię. Jest mi przykro ale nie mam na to kompletnie wpływu. Pozostaje się modlić i wierzyć ze te dwa jakoś dadzą rady.
    Wierzę że te dwa będą tymi właściwymi. Trzymam kciuki😗

    Aś2018 lubi tę wiadomość

    iv09sg18eb4gszsc.png
  • pola Ekspertka
    Postów: 131 114

    Wysłany: 3 października 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelargonia67 wrote:
    Dziewczyny dzisiaj dostalam protokolo z mrozenia mam takie zarodki cl8.1,cl9.1,cl 3.1,cl5.3,cl 6.3,cl7.2 czy ktoras z wie jak to rozszyfrowac.


    Hej, ponieważ wszystkie moje zarodki po zapłodnieniu otrzymały najsłabszą (trzecią) klasę, bardzo zainteresowałam się tematem, łącznie z męczeniem embriologów w laboratorium swoimi telefonami i już odpowiadam na Twoje pytanie - po pierwsze gratulacje bo zarodki są super!!! :) pierwsza cyfra odpowiada za ilość blastomerów w zarodeczku (dla każdej doby jest odpowiednia konkretna ilość - jeśli u Ciebie były mrożone tak jak standardowo są w Novum czyli w 2giej dobie to każda cyfra>4 jest ok, a druga cyfra odpowiada za ich klasę i tak 1-najlepsza klasa, 3- najgorsza), czyli podsumowując masz naprawdę super dobre zarodki, te 8.1 i 9.1 to w ogóle b.szybkie :) u mnie były 8.3 i 9.3, bałam się czy w ogóle przetrwają rozmrożenie, ale przetrwały, podjęły dalsze podziały i jeden z nich został już wczoraj mi podany w 3ciej dobie jako już kompaktujący się :) I mam nadzieję, że już tak ze mną zostanie... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 15:19

    Aś2018, magg85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś2018 wrote:
    Sofia no wiec wieści złe. Z 10 oocytow 7 okazało się niedojrzałych. Z 3 pozostałych 2 się zapłodniły, 1 się zdegenerował. Dr podjął decyzje o hodowli do blastocysty, czyli do poniedziałku, ale zobaczymy czy z tych dwóch któryś przeżyje. Nic już z tym nie zrobię. Jest mi przykro ale nie mam na to kompletnie wpływu. Pozostaje się modlić i wierzyć ze te dwa jakoś dadzą rady.


    Aś podejrzewam co czujesz... Chociaż to trudne to nie trać wiary 😘 dobrze, że te 7 dojrzewają... Myślę, że jeszcze z nich mogą być zarodki. Cały myślę o Tobie i nie przestaję trzymać kciuków ✊❤️

    Aś2018 lubi tę wiadomość

  • Sofia2019 Autorytet
    Postów: 1320 687

    Wysłany: 3 października 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś2018 wrote:
    Czy siłacze dadzą rady to zobaczymy. Jeśli chodzi o powód niedojrzałości komórek to podobno źle dobrane leki do stymulacji, protokół czy też za szybko punkcja po podaniu zastrzyku (34 godz) a w takim przypadku należy spróbować nawet 36 godzin lub więcej. Jednak żeby być sprawiedliwa na 5 stymulacji, które miałam prowadzone w Novum mam poczucie ze ta była naprawdę prowadzona dobrze i nie mam pretensji i żalu. Po prostu mój organizm jest dość specyficzny. W większości przypadków, przy takiej wielkości pęcherzyków jak ja miałam w dniu podania zastrzyku, komórki są dojrzałe. U mnie niestety potrzebują więcej czasu.
    7 niedojrzałych wzięli do laba i będę próbować je podhodować ale co wyjdzie to zobaczymy. Wiesz o tym, ze ostatnio chyba HoniaToJa tez miła identyczny przypadek tylko u niej chyba nic się nie zapłodniło.....
    To dobrze, ze wzięli je do labu. Super zeby coś udalo sie podhodowac.
    Az się przerazilam tych dlugich protokolow :(
    Myslisz,ze jest lepszy niz krotki? Ja z racji niepowodzenia na krotkim mam teraz dlugi ale widze,ze u Was ( Ty i Honia) ten dlugi tez nie wyszedl bardzo dobrze, chociaz ilosc komorek byla duza i u Ciebie i Honi.
    Kurcze, czemu tak sie dzieje...

    Aś2018 lubi tę wiadomość

    Naturals 09.2017 - strata 29tc 😔 przyczyna nieznana
    Ivf 07.2019 bhcg 750 cb
    Ivf 01.2020 bhcg 550 cb
    Naturals - 10.2020 😊
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • Sofia2019 Autorytet
    Postów: 1320 687

    Wysłany: 3 października 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    As, wierzę, ze z tego cos musi wyjsc zycze Ci tego bardzo mocno❤

    Aś2018 lubi tę wiadomość

    Naturals 09.2017 - strata 29tc 😔 przyczyna nieznana
    Ivf 07.2019 bhcg 750 cb
    Ivf 01.2020 bhcg 550 cb
    Naturals - 10.2020 😊
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • Aś2018 Autorytet
    Postów: 724 723

    Wysłany: 3 października 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofia2019 wrote:
    To dobrze, ze wzięli je do labu. Super zeby coś udalo sie podhodowac.
    Az się przerazilam tych dlugich protokolow :(
    Myslisz,ze jest lepszy niz krotki? Ja z racji niepowodzenia na krotkim mam teraz dlugi ale widze,ze u Was ( Ty i Honia) ten dlugi tez nie wyszedl bardzo dobrze, chociaz ilosc komorek byla duza i u Ciebie i Honi.
    Kurcze, czemu tak sie dzieje...
    Sofia długi nie jest złym protokołem pod warunkiem masz dobre AMH i jest z czego „pociągnąć”. Statystycznie rzecz biorąc uzyskuje się więcej zarodków lepszej jakości. Oczywiście jest bardzo obciążający dla organizmu i na pewno nie można go często robić, ale wyniki często są bardzo zadowalające. Niestety zdarza się tak jak w moim przypadku ze tutaj tez bywa trudno, ale miejmy nadzieje ze Ciebie ten odsetek osób nie będzie dotyczył. Skup się na sobie i myśl pozytywnie.
    Ja teraz będę się starała zachować jak największy spokój i szybko wrócić do zdrowia, bo tylko tyle mogę zrobić dla zarodka który zostanie mi ewentualnie podany. Inne rzeczy nie są zależne ode mnie. Trzymajcie kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 15:40

    Sofia2019, Wiki03, magg85 lubią tę wiadomość

    4 x IUI (Novum)- 2017 ☹️,
    7 x ICSI (Novum)- 2018-2021 ☹️, 10 x (F)ET ☹️ w tym 2 ciąże biochemiczne 😢 3 poronienia (8 tydz., zarodek zdrowy, dziewczynka, 6 tydz., 7 tydz.)😢
    AMH 2,3, HSG, histeroskopia, kariotypy, hormony - wszystko ok, 36% fragmentacja DNA, 6 lat starań
    8 dpt - 25.35
  • Sofia2019 Autorytet
    Postów: 1320 687

    Wysłany: 3 października 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś2018 wrote:
    Sofia długi nie jest złym protokołem pod warunkiem masz dobre AMH i jest z czego „pociągnąć”. Statystycznie rzecz biorąc uzyskuje się więcej zarodków lepszej jakości. Oczywiście jest bardzo obciążający dla organizmu i na pewno nie można go często robić, ale wyniki często są bardzo zadowalające. Niestety zdarza się tak jak w moim przypadku ze tutaj tez bywa trudno, ale miejmy nadzieje ze Ciebie ten odsetek osób nie będzie dotyczył. Skup się na sobie i myśl pozytywnie.
    Ja teraz będę się starała zachować jak największy spokój i szybko wrócić do zdrowia, bo tylko tyle mogę zrobić dla zarodka który zostanie mi ewentualnie podany. Inne rzeczy nie są zależne ode mnie. Trzymajcie kciuki
    Trzymam kciuki za Twoich silaczy ✊✊✊😊

    Aś2018 lubi tę wiadomość

    Naturals 09.2017 - strata 29tc 😔 przyczyna nieznana
    Ivf 07.2019 bhcg 750 cb
    Ivf 01.2020 bhcg 550 cb
    Naturals - 10.2020 😊
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • pelargonia67 Koleżanka
    Postów: 64 2

    Wysłany: 3 października 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola wrote:
    Hej, ponieważ wszystkie moje zarodki po zapłodnieniu otrzymały najsłabszą (trzecią) klasę, bardzo zainteresowałam się tematem, łącznie z męczeniem embriologów w laboratorium swoimi telefonami i już odpowiadam na Twoje pytanie - po pierwsze gratulacje bo zarodki są super!!! :) pierwsza cyfra odpowiada za ilość blastomerów w zarodeczku (dla każdej doby jest odpowiednia konkretna ilość - jeśli u Ciebie były mrożone tak jak standardowo są w Novum czyli w 2giej dobie to każda cyfra>4 jest ok, a druga cyfra odpowiada za ich klasę i tak 1-najlepsza klasa, 3- najgorsza), czyli podsumowując masz naprawdę super dobre zarodki, te 8.1 i 9.1 to w ogóle b.szybkie :) u mnie były 8.3 i 9.3, bałam się czy w ogóle przetrwają rozmrożenie, ale przetrwały, podjęły dalsze podziały i jeden z nich został już wczoraj mi podany w 3ciej dobie jako już kompaktujący się :) I mam nadzieję, że już tak ze mną zostanie... :)
    Dzięki za odpowiedź, ale moje zarodki są z 3 doby

    pelargonia67
  • pola Ekspertka
    Postów: 131 114

    Wysłany: 3 października 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelargonia67 wrote:
    Dzięki za odpowiedź, ale moje zarodki są z 3 doby

    Z tego co pamiętam to w 3ciej dobie powinny być podzielone min na 6 blastomerów, ale nie pamiętam dokładnie. Ja tutaj z forum dowiedziałam się o takiej możliwości - i z niej skorzystałam, że można zadwonić do laba embriologicznego (codziennie między 10-11) i porozmawiać o swoich zarodkach :)
    więc nawet jeśli z 3ciej doby to tak czy siak masz super zarodki :)

  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 3 października 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelargonia67 wrote:
    Dziewczyny dzisiaj dostalam protokolo z mrozenia mam takie zarodki cl8.1,cl9.1,cl 3.1,cl5.3,cl 6.3,cl7.2 czy ktoras z wie jak to rozszyfrowac.
    Pelargonia,skoro to sa zarodki z 3 doby to bardzo dobre sa 8.1,9.1 i dobry 7.2.Pozostale troche slabsze co nie oznacza ze bez szans.Pierwsza liczba to ilosc blastomerow druga fragmentacja i rownosc blastomerow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 19:38

    carola12
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 3 października 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    As kciukam za zarodki ✊✊✊
    Jestem po wizycie i mamy zarodeczek ma 2,3 mm i byl juz widoczny puls❤❤❤jestem przeszczesliwa ale nadal w szoku i chyba dlugo jeszcze bede 😀

    Niki2803, Sofia2019, Aś2018, magg85 lubią tę wiadomość

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • Niki2803 Autorytet
    Postów: 765 643

    Wysłany: 3 października 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka84 wrote:
    As kciukam za zarodki ✊✊✊
    Jestem po wizycie i mamy zarodeczek ma 2,3 mm i byl juz widoczny puls❤❤❤jestem przeszczesliwa ale nadal w szoku i chyba dlugo jeszcze bede 😀
    Super wiadomość, od rana czekam na wieści z wizyty. To teraz kiedy kolejna wizyta?

    iv09sg18eb4gszsc.png
  • asienka30 Autorytet
    Postów: 1278 1309

    Wysłany: 3 października 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś2018 wrote:
    Czy siłacze dadzą rady to zobaczymy. Jeśli chodzi o powód niedojrzałości komórek to podobno źle dobrane leki do stymulacji, protokół czy też za szybko punkcja po podaniu zastrzyku (34 godz) a w takim przypadku należy spróbować nawet 36 godzin lub więcej. Jednak żeby być sprawiedliwa na 5 stymulacji, które miałam prowadzone w Novum mam poczucie ze ta była naprawdę prowadzona dobrze i nie mam pretensji i żalu. Po prostu mój organizm jest dość specyficzny. W większości przypadków, przy takiej wielkości pęcherzyków jak ja miałam w dniu podania zastrzyku, komórki są dojrzałe. U mnie niestety potrzebują więcej czasu.
    7 niedojrzałych wzięli do laba i będę próbować je podhodować ale co wyjdzie to zobaczymy. Wiesz o tym, ze ostatnio chyba HoniaToJa tez miła identyczny przypadek tylko u niej chyba nic się nie zapłodniło.....
    Aś nie trać wiary w te 7 komórek. Moją jedną biedną niedojrzałą też hodowali w labie i dała radę. Mocno trzymam za Ciebie kciuki, a Ty zdrowiej . Czekamy na lepsze wieści od Ciebie &&&&&

    Aś2018, magg85 lubią tę wiadomość

    8jhd5h3.png
    KIR AA, PCO, PAI-1, MTHFR, ANA1 dodatnie, obniżone parametry nasienia
    starania od 2015
    4 nieudane IUI
    operacja zpn - poprawa fragmentacji
    I podejście do IVF: 9 lipca punkcja (16 kumulusow, 8 komórek, 6 dojrzalych), 14 lipca - transfer 1 blastki :(
    3 mrozaczki...
    sierpień 2018 - scratching endometrium
    12 września - crio :(
    11 października - crio :(
    15 .02.2019 - start II procedury
    01.03.2019 - transfer 3-dniowego Kropka; 12 dpt - beta hcg 259,9; 14 dpt - beta hcg 912,4; 17 dpt - beta hcg 2719,0; 20 dpt - beta hcg 8518,0; 23 dpt - beta hcg 22385,0; mamy <3
  • Aś2018 Autorytet
    Postów: 724 723

    Wysłany: 3 października 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asienka30 wrote:
    Aś nie trać wiary w te 7 komórek. Moją jedną biedną niedojrzałą też hodowali w labie i dała radę. Mocno trzymam za Ciebie kciuki, a Ty zdrowiej . Czekamy na lepsze wieści od Ciebie &&&&&
    Asieńko właśnie dzisiaj „Twoim przypadkiem” byłam pocieszna ❤️........... pamiętamy Twoja stymulację bardzo dobrze. A Ty już niedługo rodzisz :) Boże jak ten czas zasuwa. Jak się czujesz?? Szpital już wybrany??

    4 x IUI (Novum)- 2017 ☹️,
    7 x ICSI (Novum)- 2018-2021 ☹️, 10 x (F)ET ☹️ w tym 2 ciąże biochemiczne 😢 3 poronienia (8 tydz., zarodek zdrowy, dziewczynka, 6 tydz., 7 tydz.)😢
    AMH 2,3, HSG, histeroskopia, kariotypy, hormony - wszystko ok, 36% fragmentacja DNA, 6 lat starań
    8 dpt - 25.35
‹‹ 871 872 873 874 875 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ