Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Perelka Autorytet

Wysłany: 28 października 2019, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    July wrote:
    Marmis, Perełka kciuki za Wasze bety✊✊ Oby sikańce się myliły. A jakich firm robiłyście?

Dziękować :)
    July ja już wyrzuciłam opakowania ;) ale jakieś dwa różne o czułości 10.

• Marmis Autorytet

Wysłany: 28 października 2019, 22:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie się nie udało. 7 transfer i Beta nawet nie drgnęła. Najgorzej zmartwiłam się totalnym spadkiem progesteronu. A u mnie to jest zawsze powiążane z niepowoodzeniem. Wiedziałem juz w środe, że nic z z tego - bo cycki mi klapły i wtedy pewnie progesteron mi spadł. To jest u mnie objaw pewny. Zawsze tak było.Przy udanej na chwilę ciązy dopóki progesteron był ok to było dobrze - jak tylko spadł poniżej 20 - poroniłam. W poniedziałek badałam i był 49, a dziś tylko 9 - a dawki leków te same. Chyba, że to był jakiś błąd labu. Eh.... nie mam już siły.. Dobrej nocy. Odstawiam leki....

Marmis
  • Kamila 90 Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 01:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Niestety u mnie się nie udało. 7 transfer i Beta nawet nie drgnęła. Najgorzej zmartwiłam się totalnym spadkiem progesteronu. A u mnie to jest zawsze powiążane z niepowoodzeniem. Wiedziałem juz w środe, że nic z z tego - bo cycki mi klapły i wtedy pewnie progesteron mi spadł. To jest u mnie objaw pewny. Zawsze tak było.Przy udanej na chwilę ciązy dopóki progesteron był ok to było dobrze - jak tylko spadł poniżej 20 - poroniłam. W poniedziałek badałam i był 49, a dziś tylko 9 - a dawki leków te same. Chyba, że to był jakiś błąd labu. Eh.... nie mam już siły.. Dobrej nocy. Odstawiam leki....
    O matko kochana tak mi przykro. Nie moge powiedziec ze wiem co czujesz bo tak nie jest. Nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazic takiej ilosci transferow. To co sie dzieje to jakas niesprawiedliwosc.

Marmis lubi tę wiadomość

3jgxrjjgrv4k48jk.png
  • kin Przyjaciółka

Wysłany: 29 października 2019, 06:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:

Przykro mi bardzo, brak słów :( nawet nie wiem co napisać. I tak jesteś bardzo silna!

Marmis lubi tę wiadomość

1 ICSI - luty 2019 - jedna komorka, zero zarodkow, brak transferu
    2 ICSI - kwiecień 2019 - 12 komorek, 7 zarodkow (3doba), transfer odwołany
    08.07.2019 - crio :( ...
    02.10.2019 - histeroskopia OK Scratching endometrium
    18.10.2019 - crio
    8dpt beta 46,19 prog 32
    13dpt beta 816,78 prog 32
    17dpt beta 4801,27 prog 47,6
    21dpt usg jest pecherzyk
    34dpt jest ❤ 7tydz.
  • Sofia2019 Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 06:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Marmis, bardzo mi przykro. To takie niesprawiedliwe :(
    Ten progesteron rzeczywiście nie powinien spadac bo bierzesz leki moze tu trzeba szukac przyczyny..

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 06:50

Marmis lubi tę wiadomość

Starania 4 lata
    PAI homozygota
    07.2019 bhcg 750 cb
    01.2020 bhcg 550 cb
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • Perelka Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 07:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:

Ogromnie mi przykro Marmis :( liczyłam że jednak mimo tych niekorzystnych testów zdarzy się mały cud...
    7 transfer Wow, jesteś naprawdę bardzo silną Babką, niejedna by już dawno zrezygnowała, a Ty dzielnie walczysz. Nie poddawaj się, jak raz zaskoczyło to jest ciągle szansa. Może faktycznie pogadaj z lekarzem o tym progesteronie. Może inne dawki albo inna forma przyjmowania..

Marmis lubi tę wiadomość

• amica Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 07:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis, ogromnie Ci współczuję! Ja jestem po 5 transferach i wiem co możesz czuć. Ale dopóki są pieniądze i psychika ok to się nie poddawaj! Ja trzymam nadal za nas wszystkie kciuki, że się w końcu uda. Kto nie walczy ten nie niańczy!

Marmis lubi tę wiadomość

• Emilkap11 Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 07:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis bardzo mi przykro :-( Cholernie trudne to wszystko :-(

Marmis lubi tę wiadomość

Endometrioza, LUF, jajowody drożne
    2 x laparoskopia 4 x histeroskopia, leczenie napro
    2 x IUI :-(
    3 x IMSI :-(
    Aniołek 15 tc [*]
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a :-(
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt <1,2 :-(
    Mamy ❄
  • magg85 Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 07:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis, bardzo bardzo wspolczuje, to przykre bardzo. Wierzylam w te zarodeczki. Sciskam Cie mocno, zrob cos dla siebie dzisiaj, niczego sobie nie zaluj.

Marmis lubi tę wiadomość

Starania od paź. 2016
    On: 35l., Astenozoospermia, HBA 76%.
    Ona: 34l., AMH 2.95, Endometrioza I st

1 IVF: ET 1x 😔, 0 ❄️
    2 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    3 IVF (stym. w f. lutealnej po 2 IVF): 0 blastek, 0 ❄️
    4 IVF Novum 2.09.19, 3x ❄️

13.11 FET 1x 😔; 16.12 FET 2x 😔*koniec*
  • Perelka Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 07:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta zrobiona przed chwilka, trzymajcie proszę kciuki za jakiś niebywaly cud, bo tylko to może mi teraz pomóc :)

Sylv33, Marmis, amica, Emilkap11, Kamila 90, Niki2803 lubią tę wiadomość

• Perelka Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 07:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila 90 wrote:
    Spokojnie moze jeszcze cos ruszy. J die nie nastawiam bedzie co ma byc jaki zarodek mialas podany?

Miałam podana 5 dniowa blastocyste, chyba BB...
    Z tego wszystkiego to nawet dopytalam, ale taka chyba najsłabsza nam została.

• Marmis Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 08:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo dziękuję za dobre słowa. Poplajalam sobie wczoraj. Ale to tak jest że z każdym kolejnym niepowodzeniem człowiekowi robi się grubsza skóra. Mam jeszcze 2 mrozaki- Ale nie wuem czy jeszcze podejdę Trzymam za Was kciuki!!!

Marmis
  • asienka30 Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Marmis kurczę... tak strasznie mi przykro :( to życie jest tak potwornie niesprawiedliwe. Wiem ze teraz jest Ci ciezko myśleć o kolejnych podejściach ale masz jeszcze śnieżynki, masz o co walczyc. Przytulam Ciebie bardzo mocno, trzymaj się ciepło.

Marmis lubi tę wiadomość

8jhd5h3.png
    KIR AA, PCO, PAI-1, MTHFR, ANA1 dodatnie, obniżone parametry nasienia
    starania od 2015
    4 nieudane IUI
    operacja zpn - poprawa fragmentacji
    I podejście do IVF: 9 lipca punkcja (16 kumulusow, 8 komórek, 6 dojrzalych), 14 lipca - transfer 1 blastki :(
    3 mrozaczki...
    sierpień 2018 - scratching endometrium
    12 września - crio :(
    11 października - crio :(
    15 .02.2019 - start II procedury
    01.03.2019 - transfer 3-dniowego Kropka; 12 dpt - beta hcg 259,9; 14 dpt - beta hcg 912,4; 17 dpt - beta hcg 2719,0; 20 dpt - beta hcg 8518,0; 23 dpt - beta hcg 22385,0; mamy <3
  • magdulka87 Przyjaciółka

Wysłany: 29 października 2019, 09:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mogę się Was o coś zapytać? doczekałam się wreszcie swojego pierwszego transferu po hiperstymulacji, tzn. transfer mam zaplanowany dopiero na czwartek - cykl naturalny.

Czy zbadać dzień przed progesteron?

Zapytam też o ananasa. Stosowała któraś z Was ten w kapsułkach czy świeży czy w ogóle ;)?

Macie może jakieś złote rady dla takiej niedoświadczonej osoby :)?

2014 córka z IUI

Starania o drugie dzieciątko
    2018 - dwie nieudane IUI
    2019 - dwie nieudane IUI

09.2019 - ICSI - hiperstymulacja - 17 komórek pobranych. 6 zapłodnionych. 5 mrozaczków.
    31.10.2019 criotransfer 😥
    Kolejne 3 crio nieudan
    10.2020 Histeroskopia wykazała rozległe isthmocele w bliznie po cc😔
    11.2020 start 2 procedura❄❄❄❄
    7.11.2020 ET 2 dn. zarodek
  • Kamila 90 Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perelka wrote:
    Miałam podana 5 dniowa blastocyste, chyba BB...
    Z tego wszystkiego to nawet dopytalam, ale taka chyba najsłabsza nam została.
    To ja mialam podana wczoraj blastocyste 5 dniowa 4 AA itak jak wielu z nas sie nie udaje. Ja nie mam takiej presji bo mam juz dzieci wiec to tak spokojne podejscie ale jak podchodzilam 1 razem bylam przerazona. Wierze Ze testy oszukuja. Ja pewnie w sobote zaryzykuje test.

3jgxrjjgrv4k48jk.png
  • Marmis Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    asienka30 wrote:
    Marmis kurczę... tak strasznie mi przykro :( to życie jest tak potwornie niesprawiedliwe. Wiem ze teraz jest Ci ciezko myśleć o kolejnych podejściach ale masz jeszcze śnieżynki, masz o co walczyc. Przytulam Ciebie bardzo mocno, trzymaj się ciepło.
    Dziekuje Kochana Dziś nam konsultacje telefoniczną z L. Zobaczymy co on powie .Teraz nie miałam accofilu. Jeśli podejdę- muszę to wziąć.

Marmis
  • Kamila 90 Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak was czytam i piszecie o tych różnych lekach które dostajecie to ja nie mam bladego pojęcia o czym wy w ogóle piszecie ja nie znam Nic poza luteiną clexane i encortonem. I jest mi tak przykro mi że mimo takiego zabezpieczenia lekowego się nie udaje

3jgxrjjgrv4k48jk.png
  • Sofia2019 Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila 90 wrote:
    Jak was czytam i piszecie o tych różnych lekach które dostajecie to ja nie mam bladego pojęcia o czym wy w ogóle piszecie ja nie znam Nic poza luteiną clexane i encortonem. I jest mi tak przykro mi że mimo takiego zabezpieczenia lekowego się nie udaje
    Kamila, napisałaś, ze masz encorton czy byly u Ciebie wskazania zeby go brac bo ja chce zspytac lekarza wlasnie o ten lek.
    Slysze,ze niektore dziewczyny go dostają zeby organizm nie odrzucil zarodka bez badania immunologii tak jakby na zaś.
    Trzymam kciuki za Twoja blastusie :)
    Ty wracasz po drugie dzieciątko czy to Twoje pierwsze podejście do ivf?

A sorki doczytalam ,ze masz dzieci :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 11:09

Starania 4 lata
    PAI homozygota
    07.2019 bhcg 750 cb
    01.2020 bhcg 550 cb
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • Kamila 90 Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofia2019 wrote:
    Kamila, napisałaś, ze masz encorton czy byly u Ciebie wskazania zeby go brac bo ja chce zspytac lekarza wlasnie o ten lek.
    Slysze,ze niektore dziewczyny go dostają zeby organizm nie odrzucil zarodka bez badania immunologii tak jakby na zaś.
    Trzymam kciuki za Twoja blastusie :)
    Ty wracasz po drugie dzieciątko czy to Twoje pierwsze podejście do ivf?
    Dostalam go raczej zapobiegawczo. To moje 2 podejscie. Pierwsze zakonczone pomyslnie. Zobaczymy co teraz bedzie. Moj lekarz mowi ze to moglismy to zrobilismy reszta w rekach natury. Pozostaje czekac.

3jgxrjjgrv4k48jk.png
  • Kamila 90 Autorytet

Wysłany: 29 października 2019, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdulka87 wrote:
    Dziewczyny mogę się Was o coś zapytać? doczekałam się wreszcie swojego pierwszego transferu po hiperstymulacji, tzn. transfer mam zaplanowany dopiero na czwartek - cykl naturalny.

Czy zbadać dzień przed progesteron?

Zapytam też o ananasa. Stosowała któraś z Was ten w kapsułkach czy świeży czy w ogóle ;)?

Macie może jakieś złote rady dla takiej niedoświadczonej osoby :)?
    Przede wszystkim spokoj zaufanie lekarzowi i czekanie ja w tym cyklu tak podeszlam mam zalecony oszczedny tryb i na Twoim miejscu bym wziela zwolnienie.

magdulka87 lubi tę wiadomość

3jgxrjjgrv4k48jk.png
‹‹ 904 905 906 907 908 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego