X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 16 września 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Wolski zawsze z końcem wrzesnia chodzi na urlop,rok temu też tak poszedł i my też musielismy swoje odczekać;-)
    Jak znajdą się plemniki w nasieniu nawet pojedyńcze to dr nie zrobi biopsji tylko będzie się starał lekami "podkręcic" te pojedyńcze:-)
    Ja drożności nie robiłam,nikt nigdy mi tego nie zaproponował a ja nie z tych co wychodzą przed szereg.;-)zresztą do ivf nie ma znaczenia czy masz jajowody drozne czy nie.Jeśli podleczycie trochę męża to i tak czeka Was ICSI.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2016, 08:27

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 16 września 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda_31 wrote:
    Drożność jajowodów to podstawa do in vitro. Możesz zrobić. Ja robiłam w szpitalu Św Rodziny na Madalińskiego na nfz, ale można też w Novum 1000 zł kosztuje. Ja tez polecam dr Wolskiego. Super specjalista.
    Drożność to podstawa do IUI, do in vitro wcale nie trzeba.. Po co sprawdzać czy jajowody są drożne, skoro jajka pobierają podczas punkcji? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2016, 08:26

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 16 września 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia moja dr nie zwraca aż takiej uwagi na estradiol,bardziej skupia się na obrazie z usg. Ja przy poprzedniej stymulacji w 8 ds miałam estradiol 1800 miałam mnóstwo pęcherzyków ale b. drobnych i stymulację przerwano.

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • NiecierpliwaPannaAnna Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 16 września 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeżu ale ja się nie znam na tym wszystkim, co? :P. Dziewczyny, wielkie dzięki za info!!! Swoją drogą wspaniale, że są takie "miejsca" jak to, zrozumienie, wsparcie...powoli się od Was uzależniam :D

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    3jgxskjoz1ux77k8.png
  • NiecierpliwaPannaAnna Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 16 września 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink powiem Ci, że o niczym innym już chyba nie marzę...odkąd pojawił się problem, to nie mam innych celów...może nawet trochę za bardzo się na tym zfocusowałam ale czy da się inaczej? Nie potrafię się zdystansować, kiepsko sypiam, boję się...ale mam też wiarę i nadzieję, że ja i mój m będziemy rodziacami, wszystkim nam się uda...zobaczycie ;)

    3jgxskjoz1ux77k8.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 16 września 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 19:26

    NiecierpliwaPannaAnna lubi tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 16 września 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 19:26

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • NiecierpliwaPannaAnna Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 16 września 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja np. się wściekam, że nie udało nam się zarejestrować do dr Wolskiego przed urlopem dr, bo na dobrą sprawę 20.09. to mógł być już termin operacji ;/... Pewnie z czasem nauczę się czekać ...

    3jgxskjoz1ux77k8.png
  • magda_31 Ekspertka
    Postów: 197 66

    Wysłany: 16 września 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    Drożność to podstawa do IUI, do in vitro wcale nie trzeba.. Po co sprawdzać czy jajowody są drożne, skoro jajka pobierają podczas punkcji? ;)
    A u nas o pierwsze badanie jakie zapytała to właśnie o HSG :) ale logicznie myśląc macie rację.

  • magda_31 Ekspertka
    Postów: 197 66

    Wysłany: 16 września 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    No pytać to co innego :) Pytała dla wiedzy czy problem jest np. w niedrożności jajowodów. Bo rozumiem, że zakwalifikowała Cię do in vitro i nie wymagała zrobienia drożności?
    Tak jest :)

    lady_pink lubi tę wiadomość

  • magda_31 Ekspertka
    Postów: 197 66

    Wysłany: 16 września 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Ja tez lecze się w Novum, problem cięzki męski, nie miałam robionego badania drożności jajowodów. wczoraj odebrałam bete, świeży transfer i do bani..
    jak wygląda krio na cyklu naturalnym?? bierze się jakieś leki do do transferu? czy dopiero po tranferze?
    trzymam kciuki za Wszytkie Staraczki
    A może trzeba powtórzyć betę?

  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 17 września 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj mam 7ds i 3 wizyte podgladowa u samego szefa. Tak sie boje, czy w koncu sie ruszyly te pecherzyki, czy nadal tak leniwie rosna.

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 17 września 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam dylemat, bo w 2dc miałam sprawdzić czy torbiel się wchłonęła a właśnie dostałam okres. W pon nie ma Taszyckiej pewnie zapisze się się do kogo innego żeby sprawdzić czy się wchłonęła i czy zaczynać stymulacje. Problem w tym, że od 2 dc powinnam zażyć clostibegyt i nie wiem czy zażywać czy nie? Problem w tym nawet tego leku nie mam, bo myślałam ,że został mi po ostatniej stymulacji ale okazało się został mi jakiś inny lek:( Teraz nie wiem czy lecieć do lekarza po receptę, czy brać czy dopiero od 3dc czyli po wizycie i sprawdzeniu co z torbielka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Dzwoniłam do Novum i mam czekac na @, później usg..i jak wszystko dobrze to krio..pozdrawiam i trzymam kciuki..
    A jakieś leki po owulacji?

  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 17 września 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia ja tez mam dzis 7ds bylam rano na podgladaniu.pecherzykow jest ok.15 ale dobrze rokujacych jest niewiele tak mi sie wydaje.jeden ma 14 mm potem 13 mm dwia po 12 mm trzy po 10 mm i reszta maluchy po 8.mysluscie ze to ok?dr powiedziala ze jest ok ale ja sie martwie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2016, 14:10

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 17 września 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia a u Ciebie jak sytuacja?jakie masz dawki?ja biore 150 menopuru 50 gonalu i od dzis ampulke orgaluten

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2016, 14:11

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Aga_502 Autorytet
    Postów: 484 1017

    Wysłany: 17 września 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, przeszło rok temu to forum było dla mnie szczęśliwe, dzięki Novum zostaliśmy rodzicami :) Teraz postanowiliśmy spróbować jeszcze raz :)

    problemik lubi tę wiadomość

    Kacper <3 :) :) :) 20.03.2017 - 1080g - 27tc
    dqpranliysvka661.png
    Gabrysia <3 :):):) 25.09.2015 -2470g - 35t2d
    relgdf9him4y17cs.png
  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 17 września 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma u mnie pecherzyki sie rozszalaly, jest ich okolo 15 chyba, drLewandowski powiedzial zeby sie nie nastawiac na swiezy transfer :-( mam 3 13tki, chyba 2 12tki, 2 10ki i jakies 9tki jeszcze. W pon kolejna wizyta i pewnie sroda, czwartek punkcja. Ja zaczynalam samym menopurem 112,5 j, potem doszedl gonal ale tylko 12,5j a dzisiaj dr kazal gonal odstawic i tylko menopur 112,5j, a orgalutran mam juz od czwartku - tez Cie piecze po zastrzyku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2016, 15:06

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 17 września 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma w poniedzialek znow masz wizyte? Dr cos wspominala kiedy prawdopodobnie punkcja? Czyli jestesmy na tym samym etapie ;-)

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 17 września 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga opowiedz prosze swoja historie. Za ktorym razem sie udalo? Kto byl twoim lekarzem prowadzacym? Wracasz po mrozaczka, czy zaczynasz nowa procedure?

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ