X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Nowość ...ovarin dla kobiet z PCOS ktoś stosował??
Odpowiedz

Nowość ...ovarin dla kobiet z PCOS ktoś stosował??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wyczekujacnamaj Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 11 lutego 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ,moze któraś z was miala styczność z ovarinem. Jakie efekty ? Cos sie po nich w jajnikach ruszylo? Bo inofem ktory biore ,za wiele nie wskurał. Jak to nie pomoże to pojdą hormony w ruch..

  • Melannia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 18 lutego 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 lutego 2016, 14:50

  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje, jestem juz po 2 opakowaniu...nie wiem czy widze zmiany :/ teraz bedzie pierwszy czysty cykl z ovarinem ( w poprzednim mialam punkcje i transfer ) wiec zobacze jaki dlugi bedzie to cykl :)

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:58

  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosowałam, zadziałał :)

    zAgatka lubi tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam w poprzednim cyklu ale nie od początku, bo zostało mi jeszcze trochę inofemu, ale widzę już różnice. Owulacja była, co prawda późno bo w 23 dniu. Cykl mi się skrócił, poprzedni 45 ten 36 czyli prawie w normie :) @ nie taka wredna jak wcześniej, zero plamień przed i po. Nie wiem czy to zasługa ovarinu ale póki co jestem zadowolona.

    zAgatka lubi tę wiadomość

  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też zalecił mój gin jako nowość na rynku. Zaczynam brać drugie opakowanie i wydaje mi się, że w połączeniu z innymi lekami coś tam zadziałał. Przynajmniej chcę w to wierzyć. :)

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 14 maja 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam PCOS ale za to problemy hormonalne. Ovarin biorę już pół roku. Różnic nie widzę, ciąży jak nie było tak nie ma. Z tym że ja od początku miałam cykle owulacyjne. Z drugiej strony to żaden specjalistyczny lek a bardziej bogaty suplement diety więc ni wiem, czy powinnyśmy pokładać w nim aż takie nadzieje...

    Ovarin biorę dwa razy dziennie. Czy Wy też takie dawki przyjmujecie?

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:59

  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 14 maja 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore ovarin już trzy miesiące , cykle i tak mam stymulowane wiec nie wiem jak działa na wyregulowanie ale mimo brania ovarinu ciąży jak narzie niestety brak... ;(

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 15 maja 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ,ovarin biore juz 4miesiac i nadal ciazy brak , cykle mam rozjechane raz 34 raz 40 wiec cudów nie zdzialal
    I tez biore 2tabl dziennie rano i wieczorem: )

    BitterSweetSymphony lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ