Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną objawy po progesteronie (luteine, duphaston)
Odpowiedz

objawy po progesteronie (luteine, duphaston)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolka94 Znajoma
    Postów: 19 12

    Wysłany: 7 czerwca, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie macie objawy po braniu luteiny albo duphastonu? są one podobne do PMS? od ovulacji biorę dopochwowo 200 luteiny, mam objawy: ból piersi i uczucie w podbrzuszu jakby coś mnie ciągnęło. Wariuje już.. dopiero 9 dpo

  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 535 335

    Wysłany: 8 czerwca, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka94 wrote:
    Jakie macie objawy po braniu luteiny albo duphastonu? są one podobne do PMS? od ovulacji biorę dopochwowo 200 luteiny, mam objawy: ból piersi i uczucie w podbrzuszu jakby coś mnie ciągnęło. Wariuje już.. dopiero 9 dpo


    Ja po luteinie miałam skurcze w podbrzuszu, codzienne bóle głowy, zalewały mnie poty. Z dnia na dzień czułam się gorzej. A po duphastonie okropny ból głowy. Dopiero po utrogestanie dopochwowym wszystko przeszło. Skonsultuj to z lekarzem powinien Ci zmienić leki

  • Karolka94 Znajoma
    Postów: 19 12

    Wysłany: 8 czerwca, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Ja po luteinie miałam skurcze w podbrzuszu, codzienne bóle głowy, zalewały mnie poty. Z dnia na dzień czułam się gorzej. A po duphastonie okropny ból głowy. Dopiero po utrogestanie dopochwowym wszystko przeszło. Skonsultuj to z lekarzem powinien Ci zmienić leki

    Dziękuję za odpowiedź. Ja oczywiście żyję nadzieją, że to są objawy wczesnej ciąży

  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 535 335

    Wysłany: 8 czerwca, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka94 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź. Ja oczywiście żyję nadzieją, że to są objawy wczesnej ciąży


    Tego Ci życzę 🥰

    Moje objawy ciążowe na samym początku to straszna senność, ból podbrzusza jak na miesiaczke i jak nigdy ból piersi a wręcz bym powiedziała sutkow.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ