Forum Starając się z pomocą medyczną Odczyn leukocytarny.
Odpowiedz

Odczyn leukocytarny.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ańdźka Przyjaciółka

Wysłany: 13 listopada 2014, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, mam pytanie. Odebrałam dzisiaj wyniki cytologii. Na szczęście wyszła I grupa, ale w uwagach zaniepokoił mnie zapis: "Odczyn leukocytarny. Obfity śluz w okolicy ujścia". Ginekolog powiedziała, że wyniki są super, ale weszłam do niej tylko na chwilę żeby zerknęła czy wszystko oki i nawet nie widziałam opisu. Dopiero teraz to przeczytałam i nie daje mi to spokoju. Czy któraś z Was tak miała? Doszukałam się w internecie, że odczyn leukocytarny t\może być spowodowany stanem zapalnym. Jeżeli tak, to ginekolog powinna mi coś o tym wspomnieć i skoro staram się o dziecko, to może coś przepisać na ten stan zapalny :(

oar89n7365w282rm.png
    8p3odqk3z3anr6pg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego