X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Odczyn leukocytarny.
Odpowiedz

Odczyn leukocytarny.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ańdźka Przyjaciółka
    Postów: 83 61

    Wysłany: 13 listopada 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, mam pytanie. Odebrałam dzisiaj wyniki cytologii. Na szczęście wyszła I grupa, ale w uwagach zaniepokoił mnie zapis: "Odczyn leukocytarny. Obfity śluz w okolicy ujścia". Ginekolog powiedziała, że wyniki są super, ale weszłam do niej tylko na chwilę żeby zerknęła czy wszystko oki i nawet nie widziałam opisu. Dopiero teraz to przeczytałam i nie daje mi to spokoju. Czy któraś z Was tak miała? Doszukałam się w internecie, że odczyn leukocytarny t\może być spowodowany stanem zapalnym. Jeżeli tak, to ginekolog powinna mi coś o tym wspomnieć i skoro staram się o dziecko, to może coś przepisać na ten stan zapalny :(

    oar89n7365w282rm.png
    8p3odqk3z3anr6pg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ