Forum Starając się z pomocą medyczną oddam bromergon i zioła ojca sroki
Odpowiedz

oddam bromergon i zioła ojca sroki

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lula88 Autorytet

Wysłany: 4 października 2014, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam bromergon cała fiolka nie rozpoczęta termin ważności 09. 2016 ponieważ nie jest mi już potrzebny. Nie chcę pieniażków jedynie za przesylkę zwrot. Chętnych proszę o kontakt [email protected]

Zioła już oddane :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2014, 12:52

74dianli2i9bz1yz.png
    ckaidqk3z796gr05.png
  • adrenalina Autorytet

Wysłany: 4 października 2014, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej napisałam :)

• lula88 Autorytet

Wysłany: 4 października 2014, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpisałam na email :)

74dianli2i9bz1yz.png
    ckaidqk3z796gr05.png
  • adrenalina Autorytet

Wysłany: 4 października 2014, 12:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz na e-mail ile kasy Ci wysłać i od czego tak wogole te ziola :) dzięki.

• lula88 Autorytet

Wysłany: 4 października 2014, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bromergon zarezerwowany

74dianli2i9bz1yz.png
    ckaidqk3z796gr05.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego