Forum Starając się z pomocą medyczną Oddam Bromergon łódź
Odpowiedz

Oddam Bromergon łódź

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 23 października 2019, 16:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgapilam się i zapomniałam całkiem o Bromergonie.
    Mam 4 opakowania do oddania. Najlepiej w Łodzi.
    Z tym że teraz zobaczyłam że data dwóch jest do 10.2019 i dwóch do 11.2019
    Jeśli ktoś używa to mogą się przydać. Oczywiście nic za to nie chcę, jedynie żeby się nie zmarnowały, chociaż wiem że piszę dość późno.

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • Ilonkastok Znajoma

Wysłany: 24 października 2019, 18:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodałam Cię do przyjaciółek

• MOJE Autorytet

Wysłany: 24 października 2019, 22:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisalas mi jakąś wiadomość ? Nie widzę nic. Przyjęłam zaproszenie.

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.