X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Oddam za darmo Rekovelle i Orgalutran, Warszawa
Odpowiedz

Oddam za darmo Rekovelle i Orgalutran, Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2022, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam do oddania za darmo dwa leki ze stymulacji in-vitro:
    - Rekovelle 12mikrogramów/0,36 ml - nowe opakowanie, trzymany cały czas w lodówce, oryginalnie zamknięte pudełko, data ważności: 04.2024
    - Orgalutran 0,25 mg/0,5ml, 1 ampułko-strzykawka, nowe opakowanie, oryginalnie zamknięte pudełko, data ważności: 03.2024

    Może akurat ktoś potrzebuje <3

    Odbiór w Warszawie, Plac Teatralny

    Kasia_z_Włoch lubi tę wiadomość

  • Kasia_z_Włoch Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 19 września 2022, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo chętnie oba leki. Jak się mogę skontaktować?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2022, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, nie pojawiły mi się żadne powiadomienia .. :( jeśli to aktualne pisz do mnie na maila -> [email protected]

    Kasia_z_Włoch lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ