X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Odstawienie bromergonu
Odpowiedz

Odstawienie bromergonu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 13 lutego 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Mam do was pytanie czy odstawienie bromergonu może powodować brak miesiączki>>? Brałam bromergon 2 miesiące i przestałam brać i miesiączka się nie pojawiła. Testu jeszcze nie robiłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odstawilam bromergon z dnia na dzien, w drygiej polowie cyklu i @ przyszla w terminie. Moze lepiej zrob test? Chyba ze odstawilas go na poczatku cyklu, skoczyla ci prilaktyna, ktora zablokowala owulacje, a cykle bezowulacyjne trwaja dlugo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy zmniejszonej dawce miałam coraz dłuższe cykle, bo prolaktyna podskoczyła i musiałam wrócić do starej większej dawki i znowu się unormowały. Z pewnością i u Ciebie odstawienie bromergonu odbiło się na długości cyklu, ale testu też nie zaszkodzi zrobić:)i oby to był powód braku miesiączki!

  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam bromergon 4 miesiące, cykle ładnie się wyrównały do 31-33 dni, prolaktyna w dolnej granicy normy, odstawiłam i niestety znowu 49 dni a prolaktyna znowu w górze :( także jak najbardziej możliwe że to przez to :/

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ