Forum Starając się z pomocą medyczną Odżywianie i diety przy IVF
Odpowiedz

Odżywianie i diety przy IVF

Oceń ten wątek:
  • Emi82 Autorytet

Wysłany: 8 października 2019, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esperanza Mia wrote:
    Ja jako dziecko chorowałam co miesiąc. Pamiętam jak chodziłam do liceum stale angina zapalenie krtani podobnie na studiach
    Potem zaczęłam się lepiej odżywiac i zaczęłam nie chorować. Od 2016 roku byłam tylko raz chora. Okazało się że mam bardzo silny i agresywny układ immuno, rozwinięte skrzydło th1 stąd mało choruje.
    Nawet kiedy brałam sterydy nic poza grzybica mnie nie łapało. W koło znajomi pociągają nosem a ja nic.
    Lepiej by było gdybym miała organizm taki jak wcześniej

ale jesteś przekonana, że to tak naprawde działa? ja chorowałam często nawet podczas już staran i też to nic nie zmieniło. najwięcej bałaganu ponownego zrobiła mi stymulacja jeszcze przed dietą - wtedy endomendy rosły jak grzyby po deszczu. teraz, w kolejnych stymulacjach już na diecie trochę się uspokoiło... tak, jakby nie było stanów zapalnych.
    niby rozumiem logikę mocnego organizmu i zwiazanego z tym braku chorób, ale jakoś nie do konca mi to wszystko pasuje.

Emi82
    1 mrozaczek 2.2.2;
    MTHFR_1298A-C Układ heterozygotyczny
    3 transfer z tevagrastimem :(
    2 transfer :(
    1 transfer :(.
    3 stymulacje: zebrane 4 zarodki 5 dniowe;
    2016: 1 pełen cykl in vitro z podaniami kolejno 3 zarodków 3 dniowych -:(
    endometrioza IV, biopsja endo - ok, uma 4 razy - ok
    3 laparoskopie,
    AMH około 1
    ANA pozytywny
    KIR brak 3DP1 haplo Bx.
    Maż OK
    Starania: 2014
  • Arcola Autorytet

Wysłany: 9 października 2019, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w części starajacych sie po 35 r, tez jest ten temat. Wklejam wam linka może cos ciekawego znajdziecie :)
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-po-35-roku-zycia/dieta-na-plodnosc,1044,1.html

Pia88 lubi tę wiadomość

Kariotypy ok, Mthfr +v (R2) heterozygotyczne
    Nk - 13%, kiry AA/hlac c1,
    Allo 28,5%, Ana - ujemne
    Starania od lipiec`18
    AMH 4,63 ng/ml
    Euthyrox 75mg
    Nasienie:
    styczeń'19- morfologia 0%
    marzec'19 - morfologia 8%
    CB - wrzesień'18 (6t*), kwiecien'19(5t), kwiecien' 20(5t)
    ICSI maj' 19 (14 pobranych i zapłodnionych, jeszcze 7 ❄️)
    1 transfer 27.07 - 4.1.1 -złe przyrosty bety. Mały pęcherzyka do tygodnia ciąży. Aniołek (8t*).
    2 transfer 26.10 - 4.1.1 9dpt - 241,5/11dpt - 478/14dpt - 1260 (2x8t*)
    3 transfer - 8dpt beta 0,2 😔
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.