X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Okno implantacyjne
Odpowiedz

Okno implantacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • -karola12- Koleżanka
    Postów: 50 4

    Wysłany: 14 września 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie.. czy zarodek trzydniowy w cyklu sztucznym podaje się zawsze trzeciego dnia brania progesteronu? A pieciodniowy w piątym dniu? jestem po pierwszym transferze zakończonym ciąża biochemiczna. Wiem, że są różne przyczyny niepowodzenia. Ale męczy mnie kwestia, że moja pieciodniowa blastocysta została podana w 6 dniu brania duphastonu i luteiny bo piąty dzień wypadl w niedzielę kiedy klinika jest zamknięta. Czy to mogło mieć znaczenie, że beta późno i słabo przyrastala? Czytałam o oknie implantacyjnym. Ze endometrium musi być zsynchronizowane z rozwojem zarodka. Napiszcie proszę w jakich dniach u Was były podawane zarodki.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 15 września 2019, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crio blastocyty w 6dniu brania prg jest blizszy naturze, tak jak 4dzien przy 3dniowcu.
    Pierwszy dzien prg to tak naprawde dzień 0, ktory ma symulowac dzien owulacji.

    AgnieszkaH lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • -karola12- Koleżanka
    Postów: 50 4

    Wysłany: 15 września 2019, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. Czyli przyczyna była inna. Może drugi transfer będzie szczęśliwy..

  • Kaczka Ekspertka
    Postów: 162 155

    Wysłany: 12 października 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy ktoś robił badanie dotyczące kiedy dokładnie jest okno implantacyjne ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ