Z okazji Dnia Matki

Wszystkim Mamom - tym przyszłym i teraźniejszym - dużo dobrych, pozytywnych chwil 😊
Specjalnie dla Ciebie: aż 50% zniżki na pierwszą wizytę i badania w jednej z najlepszych Klinik!
Odbierz zniżkę
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Okno implantacyjne
Odpowiedz

Okno implantacyjne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • -karola12- Koleżanka

Wysłany: 14 września 2019, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie.. czy zarodek trzydniowy w cyklu sztucznym podaje się zawsze trzeciego dnia brania progesteronu? A pieciodniowy w piątym dniu? jestem po pierwszym transferze zakończonym ciąża biochemiczna. Wiem, że są różne przyczyny niepowodzenia. Ale męczy mnie kwestia, że moja pieciodniowa blastocysta została podana w 6 dniu brania duphastonu i luteiny bo piąty dzień wypadl w niedzielę kiedy klinika jest zamknięta. Czy to mogło mieć znaczenie, że beta późno i słabo przyrastala? Czytałam o oknie implantacyjnym. Ze endometrium musi być zsynchronizowane z rozwojem zarodka. Napiszcie proszę w jakich dniach u Was były podawane zarodki.

• Bella93 Autorytet

Wysłany: 15 września 2019, 00:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crio blastocyty w 6dniu brania prg jest blizszy naturze, tak jak 4dzien przy 3dniowcu.
    Pierwszy dzien prg to tak naprawde dzień 0, ktory ma symulowac dzien owulacji.

AgnieszkaH lubi tę wiadomość

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

M2g3p2.png
  • -karola12- Koleżanka

Wysłany: 15 września 2019, 00:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. Czyli przyczyna była inna. Może drugi transfer będzie szczęśliwy..

• Kaczka Koleżanka

Wysłany: 12 października 2021, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy ktoś robił badanie dotyczące kiedy dokładnie jest okno implantacyjne ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ